Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rock Band w Europie 23 maja

31 postów w tym temacie

o wiele za drogo. nawet jak się ktoś złoży w dwie osoby na tę grę to wyjdzie więcej niż na GH3 co jest konkretnym przegięciem. Chęć pogrania w to jest tak duża, że pewni w końcu kupię, ale to jest przegięcie. Leiej by było, gdyby zestaw kosztował przynajmniej tyle euro co w USA dolarów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kogoś tu chyba po...... Za tyle to ja mam 5 gier na PS3. Chciałem kupić ale nie dzięki. P.S. Robi ktoś akcję wysyłania pogróżek EA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, kurs Euro to jakieś 3,60 wzwyż(chyba), dodajmy chciwość polskich dystrybutorów, wychodzi grubo ponad 600 złotych(albo więcej).Ja pier****, dawno nie widziałem czegoś równie drogiego w branży growej.Ale cena jankesów jeszcze nie poraża, ponad 300 złotych jeśli chciałbyś sprowadzać.Nie, dziękuję.Wolę GHIII

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2008 o 18:38, NyGgA MiLy napisał:

Hmmm, kurs Euro to jakieś 3,60 wzwyż(chyba), dodajmy chciwość polskich dystrybutorów,
wychodzi grubo ponad 600 złotych(albo więcej).Ja pier****, dawno nie widziałem czegoś
równie drogiego w branży growej.Ale cena jankesów jeszcze nie poraża, ponad 300 złotych
jeśli chciałbyś sprowadzać.Nie, dziękuję.Wolę GHIII


nie ma co porównywać tych gier, ale jeśli chodzi o ceną to "jankesi" zawsze mają lepiej, a u nas to nie będzie grubo ponad 600zł, tylko będzie grubo ponad 800zł, więc to jest żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2008 o 14:14, Zaitsev napisał:

O tempora, o mores! Gra droższa od konsoli. Kpina w biały dzień...

W zupełności się zgodzę, bo już lepiej mieć PS3 lub kilka innych gierek... xd
Zestawik to można kupić jak ma się zorganizowanych kumpli i naprawdę byście tego chcieli, bo taki normalny Polak - tego nie kupi.... :/

@Lukas Unspoken
Gry w Polsce tak naprawdę są najtańsze, jeśli mają wydawcę(CDP czy Cenega)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu artykułu poczułem się jakby EA napluło mi w twarz. Wielkie dzięki EA za tą laskę ze w końcu wydacie grę w Europie, za 2 razy więcej niż w USA. To jakaś chyba nowa strategia marketingowa, w której klientów traktuje się jak bezmyślne owce, które kupią wszystko, co tylko EA z łaski swojej im zaoferuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować