Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Trzy fantastyczne wcielenia Heroes of Might and Magic V!

194 postów w tym temacie

Dnia 17.01.2006 o 22:13, hellgate napisał:

kurde ale macie fajne statusy, ja też chcę taki, choćby "bumelanta" :)

Uważaj bo się doprosisz ;P
Zwłaszcza że to trochę nie na temat

Wie ktoś, czy te 10 dni się liczy od daty wysłania, odebrania czy może jeszcze jakoś inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

H.o.M.a.M. V to już legenda przed premierą. I właśnie o to chodzi, żeby gry dawały satysfakcję nie tylko z grania ale i posiadania wyjątkowej edycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja juz zamowilem EK :P jedyne czego sie boje ze ramu mam za malo :P ale jescze sobie dokupie;] i mysle ze bede chory od 30 marca przez jakis tydzien...qrde chyba jasnowidz jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mieszkam na zadupiu koło Bielska - Białej a moje zamówienia [PRE ORDER] zawsze docierały wtedy co trzeba z samego rana!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

graczomaniak - ja się nie przyznaje gdzie mieszkam - jak mieszkasz w Bielsku to na pewno wiesz o jaką nazwę chodzi (najdurniejsza w polsce chyba...) ja się nie przyznaje... Wiesz chodzi o K..y:) ale do bielska bedę chodził do budy (Kopernik...):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie odnośnie tej przesyłki. Co to jest ta skrzynia? Kto pierwszy dostaje przesyłke?(ten co pierwszy zamuwił?) Zamuwiłem gdzieś tak w połowie Stycznia to czy dostane to na czas czy już wszystko wysprzedane. A w to wątpie bo CD Projekt chyba wie ile jest fanów Heroesów w polsce, więc chyba tego będzie ze pare tasięcy. Dałem taką liczbe ale jeśli za dużo lub za mało to nie śmiejcie się nie znam się jaka liczebność jest Kolekcjonerskiej Premiery gry!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać nowy. No to tak:
1. Skrzynia jest drewniana i w niej będą umiszczone wszystkie elmenty EK.
2. Przesyłki idą różnie w zależności jak pracują kurierzy i poczta.
3. Jak zamówiłeś kurierem to gre dostaniesz dwa dni przed polską premierą. Jeśli pocztą to albo w dzień albo jeden dzien po dniu premiery.
4. Edycji Kolekcjonerskiej napewno nie jest kilka tysięcy a kilkaset.
5. CDP może nie wiedziec ilu jest fanów H5 bo może ich byc kilka milionów, a nie wszyscy wypowiadają sie o tym w miejscach publicznych.

To tak ode mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciekawe jak u mnie zareaguja jak kurier przyniesie skrzynie do domu....pewnie pomysla ze sie rozpijam:D...a wie ktos moze jak duz ta skrzynia bedzie? i mam nadzieje ze drzag sobie nie powbijam...bo tego by jeszcze brakowalo zebym mial zabandazowane rece od gierki:D:D chociaz kto wie...moze przez HOMM5 wszyscy bedziemy w bandarzach po wielo dniwym graniu...albo zkonczymy jak ten..chyba koreanczyk :]....trzeba polise wykupic:D kto wie gdzie najlepsza?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki wielkie ale mam takie pytanie (tylko się nie śmiejcie...) co to znaczy że strategia jest Turowa??? Zamówiłem Heroes of Might and Magic V EK bo zapowiada się bardzo ciekawie ale nie wiem czy mi się spodoba (kocham gry strategiczne a w jeszcze bardziej RPG (Gothic na czele...!!!)) ale nigdy wczesniej nie grałem w Heroes''ów i mam nadzieję że bedzie to fajna gierka - grafika jak widzę bardzo ładna. Czekając z niecierpliwością na Gothic 3 zdała by się jeszcze jakaś dobra gierka, myslę że sie nie zawiodę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szachy są np. strategią turową :P Najpierw Ty, potem przeciwnik. Walki odbywają się podobnie - najpiew atakujesz Ty, potem przeciwnik.

Niektórzy nie preferują takiej ''klikaniny'', ale moim zdaniem w strategiach turowych jest potrzebne dużo więcej umiejętności strategicznych niż w zwykłych RTS''ach.

W sieci są gdzieś dema poprzednich wersji HoMM, poszukaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2006 o 00:06, DS17 napisał:

Sorki wielkie ale mam takie pytanie (tylko się nie śmiejcie...) co to znaczy że strategia jest
Turowa??? Zamówiłem Heroes of Might and Magic V EK bo zapowiada się bardzo ciekawie ale nie
wiem czy mi się spodoba (kocham gry strategiczne a w jeszcze bardziej RPG (Gothic na czele...!!!))
ale nigdy wczesniej nie grałem w Heroes''ów i mam nadzieję że bedzie to fajna gierka - grafika
jak widzę bardzo ładna. Czekając z niecierpliwością na Gothic 3 zdała by się jeszcze jakaś
dobra gierka, myslę że sie nie zawiodę...

Jak szukasz połączenia RTS i RPG to spróbój najpierw HOMM IV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować