Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Trzy fantastyczne wcielenia Heroes of Might and Magic V!

194 postów w tym temacie

Dnia 15.01.2006 o 18:34, Sandos napisał:

ja musze gre zamowic tylko czekam na kaske... na to naprawde warto wydac.


Ale przecież możesz teraz zamówić. Wydać będziesz musiał dopiero na 2 dni przed premierą, jeśli bierzesz płatność przy odbiorze. Czyli jeszcze sporo czasu (niestety)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już zamówiłem EK. I nie żałuję. Tylko szkoda że taka późna premiera.
Mam jeszcze kilka pytań do CDP:
1) Jakie gwiazdy kina(lub przyjnajmniej gdzie grają[serial,film])?!
2) Czy już zaczeliście "spolszczać" gre?! Jeśli nie to kiedy?
3) Czy nie wiecie przypadkiem kiedy wyjdzie demo(i czy to demo też moglibyście "spolścić"[bez gwiazd kina])?
4) Czy mógłby mi ktoś podać jakąś fajną stronkę(polską) o HOMMV(o Jaskini Behemota już wiem)?!
Z GÓRY THX!!!!!!!!!!!!
CDP RZĄDZI!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

--> 4YoU
1. To na razie tajemnica, na dniach ujawnimy je :)
2. TAK!
3. Demo przelom lutego/marca
4. Na dniach (byc moze dzisiaj) ruszy nasza oficjalna strona - troszke jeszcze wytrzymaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2006 o 09:52, MaryjanCDP napisał:

4. Na dniach (byc moze dzisiaj) ruszy nasza oficjalna strona - troszke jeszcze wytrzymaj :)


mam nadzieje, ze w koncu zostana oficjalnie upublicznione wymagania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam komentarze odnośnie dostarczenia gry przed premierą i muszę się zgodzić: CDProjekt kozysta z usług Masterlinka a to oznacza ze bedzie sie na gre czekac tydzien. Ja juz dwa razy sie naciąłem na kurierów tej firmy. Umawiają sie na konkretną godzine i dzien a potem wogole sie nie pojawiaja i nastepna wiadomosc od nich dopiero po kilku dniach. A i dostarczaja przesylki w godzinach pracy i sa wiele zdziwieni ze kogos nie ma w domu bo pracuje. moim zdaniem CDProjekt powinien zmienic firme kurierska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie fajnie. Też EK zamówiona już dawno. Ale faktycznie wolałbym koszulke lub kubek niż drewniana skrzynkę ! Cieszę się z mapy świata i albumu z artami ! Ps. Screeny z gry są boskie.. nie moge się doczekać. Mam tylko nadzieję, że wymagania gry nie będą "kosmiczne" !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odradzam zakup polskiej wersji kazdemu kto ma zamiar grac online. Juz raz dalem sie nabrac kupujac Heroes 4 PL. W poczatkowej fazie byly wydawane patche zarowno w wersji angielskiej i polskiej i bylo ok. Niestety po pewnym czasie zaprzestano wydawania polskich patchy czyniac gre niezdatna do grania po sieci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2006 o 23:09, OrestO napisał:

Odradzam zakup polskiej wersji kazdemu kto ma zamiar grac online. Juz raz dalem sie nabrac
kupujac Heroes 4 PL. W poczatkowej fazie byly wydawane patche zarowno w wersji angielskiej
i polskiej i bylo ok. Niestety po pewnym czasie zaprzestano wydawania polskich patchy czyniac
gre niezdatna do grania po sieci!


Dziwne. Ja na patchu 3.0 bez problemu grałem w sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do dystrybutora:
Czy istnieje możliwość zakupu u Was gry w oryginalnej (angielskiej) wersji językowej?

Nie mam nic przeciwko wersji polskiej, ale jak wiadomo tłumaczenia są jak kobiety...
... piękne nie są wierne, wierne nie są piękne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie czy można zmienić kuriera, ponieważ jak juz pisałem wcześniej z Masterlinkiem mam jak najgorsze doświadczenia. Do tej pory wszystkie paczki sotarczane przez nich szły dłużej niż poczta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko do ekspertów z CDP :P, a mianowicie: zastanawiam się nad zakupem owego tytułu (gierka mi się poprostu podoba) ale czy jeśli "nie spełni moich oczekiwań" to czy można oddać/ wymienić. Jeśli można oddać to co z kasą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2006 o 12:06, profes napisał:

mam pytanko do ekspertów z CDP :P, a mianowicie: zastanawiam się nad zakupem owego tytułu (gierka
mi się poprostu podoba) ale czy jeśli "nie spełni moich oczekiwań" to czy można oddać/ wymienić.
Jeśli można oddać to co z kasą??


Zjedz ciastko a okruchy zanieś do sklepu i poproś o zwrot kasy.
A na poważnie będzie demo.(zapewne)
Sorry ze sie wtrącam między ekspertów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.01.2006 o 12:53, ADIMIG napisał:

Zjedz ciastko a okruchy zanieś do sklepu i poproś o zwrot kasy.
A na poważnie będzie demo.(zapewne)
Sorry ze sie wtrącam między ekspertów.


eee... ale on przeciez nie bedzie jadl nosnikow z gra!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2006 o 12:06, profes napisał:

mam pytanko do ekspertów z CDP :P, a mianowicie: zastanawiam się nad zakupem owego tytułu (gierka
mi się poprostu podoba) ale czy jeśli "nie spełni moich oczekiwań" to czy można oddać/ wymienić.
Jeśli można oddać to co z kasą??

:-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2006 o 12:06, profes napisał:

mam pytanko do ekspertów z CDP :P, a mianowicie: zastanawiam się nad zakupem owego tytułu (gierka
mi się poprostu podoba) ale czy jeśli "nie spełni moich oczekiwań" to czy można oddać/ wymienić.
Jeśli można oddać to co z kasą??


jeśli grę zamówisz przez internet, to zgodnie z prawem możesz w ciągu 10 dni towar oddać i odzyskasz kasę, pod warunkiem ze produkt nie nosi śladów użytkownia. Obawiam się że rozfoliowane pudełko, zarejestrowana gra itp takimi śladami są.

Tak jak w życiu, jeśli chcesz coś zamówie to się po prostu zastanów - zobacz grę u kumpla, pograj w wersję beta... itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować