Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Lineage II - nowa dostawa w sklepie gram.pl!

19 postów w tym temacie

Domek

W ofercie naszego sklepu pojawiła się nowa dostawa gry Lineage II. Jeżeli więc ostatnio próbując zamówić tego doskonałego MMORPG-a natykaliście się na informację o brakach w magazynie, to teraz możecie spokojnie udać się pod ten adres i zamówić swój egzemplarz.

Przeczytaj cały tekst "Lineage II - nowa dostawa w sklepie gram.pl!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2006 o 15:49, J.a.k napisał:

A sprecyzuj o co ci chodzi?
Jeśli o to czy będą sprzedawać karty pre-paid to przecież sprzedają...


Jemu chodzi o to że ma wowa i neostradę i nie idzie mu grać w godzinach wieczornych. Obwinia za to cały świat a szczególnie cd-projekt. Próbuje być więc złośliwy i wrzucać swoje docinki gdzie się da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problemy z WoWem to są nie tylko na Neo ale w zasadzie na większości polskich łącz (szczęście mają ci co im działa normalnie,mnie samego cholera bierze jak nie mogę udać się na raid z gildią bo od godziny 18:00 do 22:30 się grać nie da zupełnie).
Do CDP za to mieć pretensji nie można,mozna nazjwyżej za fakt że nie próbują w żaden sposób wpłynąć na Blizza lub Teile (która to prawdopodobnie obcina przepustowości łącz na rzecz większych krajów)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale to poprostu tylko przez nasza kochana telekomunikacje sa ciagle te problemy :)
(ja osobiscie siedze na radiowce 1mb za free bo mam nadajnik na dachu :PPPPP)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2006 o 16:28, D2T napisał:

> A sprecyzuj o co ci chodzi?
> Jeśli o to czy będą sprzedawać karty pre-paid to przecież sprzedają...

Jemu chodzi o to że ma wowa i neostradę i nie idzie mu grać w godzinach wieczornych. Obwinia
za to cały świat a szczególnie cd-projekt. Próbuje być więc złośliwy i wrzucać swoje docinki
gdzie się da.

Autentycznie chcę tą grę kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie macie pojecia co gadacie.
W WoW''a sie nie dalo grac z winy TELII, a nie TPSA !! Telia mieszalo cos z laczami, nie tylko Polacy nie mogli grac, wielu obcokrajowcow takze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2006 o 09:29, adrian-paziu napisał:

ja ma pytanko do wszytkich czy ten MMORPG bedzie płatny??


Lineage II jest grą MMO wymagającą uiszczania regularnej opłaty abonamentowej. Aktualnie nie ma żadnych planów czy przesłanek aby oczekiwać jakiejś zmiany w tej kwestii - w tej chwili jest to najpopularniejsza gra MMO na świecie po World of Warcraft.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SSUUUUUPER!!!Ja juz zamowilem i w poniedzialek dostaje gre +pre paid jacznie zaplace ok 160 z dostawa^^ jupii.LUDZISKA CHODZCIE NA HINNDEMITHA POLSKI KLAN TRZEBA ZALOZYC ALE NA RAZIE MALO LUDZI OD NAS JEST jakby co to dajcie znac postaci o xywie ZONTAR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Slyszalem, ze w Lineage mozna grac za darmo, jesli zalozy sie konto pod koniec miesiaca. Na poczatku miesiaca, tworcy gry zbieraja kase by oplacic serwery, takze Ci co zaloza konto w tym terminie beda uiszczac comiesieczne oplaty :S Nie mam 100% pewnosci, ze tak jest ale moj kumpel gra w Lineage II i nic nie placi. Pytalem sie czy na pirackich on wlasnie mi tak powiedzial jak ja wyzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2006 o 12:50, Radament napisał:

Slyszalem, ze w Lineage mozna grac za darmo, jesli zalozy sie konto pod koniec miesiaca. Na
poczatku miesiaca, tworcy gry zbieraja kase by oplacic serwery, takze Ci co zaloza konto w
tym terminie beda uiszczac comiesieczne oplaty :S Nie mam 100% pewnosci, ze tak jest ale moj
kumpel gra w Lineage II i nic nie placi. Pytalem sie czy na pirackich on wlasnie mi tak powiedzial
jak ja wyzej...


Może postawmy sprawę inaczej: na serwerach legalnych grać można tylko opłacając abonament. Nie ma żadnych "ale"; na serwerach pirackich... heh jeśli chciałbyś o nich podyskutować polecam zapoznać się z tym postem: http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=948&pid=20 i dopiero wtedy dodać swojego posta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> ...w tej chwili jest to najpopularniejsza gra MMO na świecie po World of Warcraft.


Lineage jest o wiele bardziej popularny od WoW, w samych stanach gra w to ponad 2 miliony ludzi. A w Korei co druga osoba ma zalozone konto:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2006 o 13:47, TrueWodzu napisał:

Lineage jest o wiele bardziej popularny od WoW, w samych stanach gra w to ponad 2 miliony ludzi.


No tak, a WoW ponad 5 mln...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować