Zaloguj się, aby obserwować  
walgierz

Guild Wars - targ z itemkami

2038 postów w tym temacie

Dnia 22.06.2009 o 23:33, Belegdil napisał:

Jeśli ktoś byłby tak uprzejmy, to proszę o wycenę tych goldów, ew. co wyjąć/włożyć.


Na Frog Scepter powinieneś trochę grosza zrobić, reszcie przyjrzałem się pobieżnie i nic ciekawego nie widzę. Z gemstone axe można chyba wyciągać klejnoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm....poniżej znajduję się moja lista z goldami i greenami jakie posiadam aktualnie na sprzedaż. Jeżeli ktoś by mógł, to prosiłbym o mniej więcej wycene tych przedmiotów. Jakby co to gram najczęsciej postacią o nicku : Mistrz Wloczni. Potem postaram się wrzucić listę modów i inskrypcji jakie mam na sell.

20090630111031

20090630111043

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2009 o 18:30, Ichibanboshi-kun napisał:

Ile warta jest ins. 15^50

500g

Dnia 26.07.2009 o 18:30, Ichibanboshi-kun napisał:

i leczysko +30?

2k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2009 o 15:30, Slayer_Watti napisał:

Prosiłbym o wycenę.BTW jest jakaś strona na której można sprawdzić po ile aktualnie schodzą
itemki ?



Wycena- tyle golda u mercha ile masz napisane na ikonce. Na forum guildwars.pl jest dzial z wyceną, gdzie są wątki z wycenami różnych przedmiotów, to samo na forum guild wars guru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2009 o 16:04, Budo napisał:

> Prosiłbym o wycenę.BTW jest jakaś strona na której można sprawdzić po ile aktualnie
schodzą
> itemki ?


Wycena- tyle golda u mercha ile masz napisane na ikonce. Na forum guildwars.pl jest dzial
z wyceną, gdzie są wątki z wycenami różnych przedmiotów, to samo na forum guild wars
guru.


No wiesz czasem przedmioty można sprzedać po wyższej cenie niż jest napisane.Aha,jeśli Cię uraziłem komentarzem w temacie o GW to przepraszam.To był tylko niewinny żart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.07.2009 o 16:22, Slayer_Watti napisał:

No wiesz czasem przedmioty można sprzedać po wyższej cenie niż jest napisane.

można - ale nie te, które wkleiłeś dwa posty wyżej ;]
http://www.guildwarsguru.com/auction/ <- czasami można znaleźć popularniejsze fanty i zorientować się w ich cenie.

Dnia 29.07.2009 o 16:22, Slayer_Watti napisał:

Aha,jeśli
Cię uraziłem komentarzem w temacie o GW to przepraszam.To był tylko niewinny żart.

lul xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2009 o 16:25, Azra napisał:


> No wiesz czasem przedmioty można sprzedać po wyższej cenie niż jest napisane.
można - ale nie te, które wkleiłeś dwa posty wyżej ;]
http://www.guildwarsguru.com/auction/ <- czasami można znaleźć popularniejsze fanty
i zorientować się w ich cenie.
> Aha,jeśli
> Cię uraziłem komentarzem w temacie o GW to przepraszam.To był tylko niewinny żart.

lul xD


Ok,widzę,że nie ma sensu niepotrzebnie szukać,sprzedam po tyle ile napisane i po sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Voltaic Spear, q9 (czarny, perf. caster). Wypadł mi, chodzę z nim, ale ciekaw jestem, ile bym za to dostał;)

EDIT: Zdaję sobie sprawę, że casterom takie q jest niepotrzebne, a paras weźmie sobie hierophanta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować