Zaloguj się, aby obserwować  
reykan

Gothic 3: Zmierzch Bogów

2348 postów w tym temacie

Spotkał się może ktoś z czymś takim, jeśli tak i wie jak to naprawić to byłbym wdzięczny ? Jak gram to co chwila gra się zacina na amen (normalnie chodzi "płynnie") i po jakiś 5 sekundach znów rusza tylko że wszystkie npc i bezimiennego tak jakby stawia od nowa na planszy oraz tekstury pojawiają się od nowa. Nie da się przez to w ogóle grać bo zacina się tak co około 10-20 sekund np. jestem w budynku nagle się zacina i po 5 sekundach stawia mnie na dachu tego budynku, dzieje się to też podczas rozmów i otwierania skrzyń. Bez różnicy czy gra spathowana czy nie, kombinowałem też z różnymi ustawieniami w grafice i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 20:06, wdowiakm napisał:

> Czy wy też znaleźliście w skrzyni/kufrze (dokładnie nie pamiętam), /..../

Ja jak otwieram u niego skrzynię to mi gra wychodzi do Windowsa i niestety na razie zrobiłem
sobie przerwę. czekam na kolejnego patcha...


Ale przynajmniej mozesz wlaczyc grę. Nie to co ja :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poza tym, że gra spełnia zalecane wymagania, to i tak nadal tnie, nie ma co się dziwić. W samej grze już na początku są 2 widoczne bugi - jak niektórzy już wspominali, strzelając z łuku widać czarną grzywkę, mało tego, próbując oddalić widać normalnie jednak strzały lecą o połowę krótszy dystans... oraz wytrzymałość - to jest chyba żart, nie można atakować jak się skonczy - ok, ale walki na arenie to jest show... po trzech ciosach tracę całą wytrzymałość, próbując uciekać, aby odnowić ładuje się ona dwa razy krócej... to już nie ten gothic :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż...Dodatek zawiera wiele błędów. Ja po godzinie grania znalazłem około 30.

> Czy wy też znaleźliście w skrzyni/kufrze (dokładnie nie pamiętam), w komnacie Gorna,
> w Gocie
>

Spoiler

Pancerz Nordmarczyka

? Nieźle się uśmiałem, mając
Spoiler

jeden z najlepszych pancerzy


> w grze, na pierwszym (a raczej 10) levelu. Na dodatek Gorn nie chciał ze mną rozmawiać,
> a na kradzież w ogóle nie zareagował.

Idź do Gothy i tam w jaskini będzie runa teleportacyjna do zamku króla Rhobara. Nie pamiętam dokładnie gdzie, ale znalazłem m.in pancerz palladyna (najlepszy w grze [który można również kupić za 150 tys. złota]), szatę Rhobara i wiele mieczy/włóczni, które bez problemu można sprzedać za 5-18 tys. złota. Tak więc po kilku godziach grania miałem około 200 tys. złota. xD Tylko, że niestety nie ma co z tym zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę :)
Jak piszesz coś o fabule i co gdzie można znaleźć to zaznacz, że to spojler w ten sposób

Spoiler

Właśnie ten

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wie ktoś może co trzeba zrobić po pozyskaniu generała u Lee i wykonaniu jego zadania ? wygląda na to ze trzeba się spotkać z Lee, ale ganiam po całej mapie i gdzieś go wcięło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 00:43, kasar1 napisał:

wie ktoś może co trzeba zrobić po pozyskaniu generała u Lee i wykonaniu jego zadania
? wygląda na to ze trzeba się spotkać z Lee, ale ganiam po całej mapie i gdzieś go wcięło


Z tego co się orientuję to

Spoiler

jest w Vengardzie przynajmniej tam powinien być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktos czy jest juz dostępne spolszczenie do gry, bo kupiłem gre na play.com (bo mieszkam w anglii i nie miałem wyboru) aa chce zagrac w polską wersje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 01:45, GringoG3 napisał:

Wie ktos czy jest juz dostępne spolszczenie do gry, bo kupiłem gre na play.com (bo mieszkam
w anglii i nie miałem wyboru) aa chce zagrac w polską wersje


Spolszczenia nie dostaniesz gdyż gra wyszła w polskiej wersji językowej więc CDP nie wydaje osobnej łatki polonizującej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś coś doradzić? Wymagania sprzętowe mam więcej niż rekomendowane, instaluje grę, włączam, ale kiedy już załaduję grę, chodzi jak wyścigi ślimaków! Co z tym trzeba zrobić? Uruchomiłem grę na każdym przyśpieszeniu sprzętowym i już mnie to wnerwia bo kupiłem grę i miałem w nią zamiar zagrać a tu... Pomóżcie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze, że instalowanie jakiegokolwiek spolszczenia (czy to przez wyciągnięcie plików z polskiej wersji, czy zrobionego przez fanów) jest nielegalne. Kupując angielską wersję gry, kupiłeś prawo do grania tylko i wyłącznie po angielsku. Spolszczenie byłoby złamaniem warunków umowy licencyjnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach



Spoiler

Mam odeskortować tą karawane z bronią, tylko nie wiem gdzie. Jeden mówi że do "pewnego miejsca" drugi że do Silden. Jednak kiedy zaprowadziłem ich do Silden nic się nie stało. Oni dalej podążali za mną jak gdyby nigdy nic. Więc gdzie ja ma ich odeskortować?
Poza tym kto może mnie nauczyć walki toporem (na I poziomie) w okolicach Silden i Geldern?


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam te opinie i stwierdzam, że z dodatkiem jest fatalnie. Szkoda :/ Bo jeśli chodzi o podstawkę to bugów nie uświadczyłem, jedynie te przycinanie właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TA GRA TO JEDEN WIELKI ŻAL. NIE DA SIĘ W NIĄ WOGÓLE ZAGRAĆ NIE MAJĄ PATCHA, JA NIE MAM NETA NA SWOIM KOMPIE TYLKO NA LAPTOPIE. PATCHA NIE MOGĘ W ŻADEN SPOSÓB ŚCIĄGNĄĆ PONIEWAŻ NA GRAM.PL TRANSFER POKAZUJE 2KB/S, NA RAPIDSHARE POCZĄTKOWO SZYBKO (51KB/S) ALE Z KAŻDĄ CHWILĄ ZWALNIA I NIE DA SIĘ ŚCIĄGNĄĆ. SZANOWNI PANOWIE Z JOWOOD I TRINE GAMES - JEŚLI CHCIELIŚCIE ZYSKAĆ SZACUNEK U GRACZY PO GOTHIC 3 OBIECUJĄC ZMIANY, TO MOGLIBYŚCIE CHOCIAŻ TROCHĘ DOPRACOWAĆ TEN TYTUŁ, A CO DO CDPROJEKT TO MOGLIBY CHOCIAŻ O TYDZIEŃ PRZESUNĄĆ PREMIERĘ, NP. 11.12.2008R. I WYDAWAĆ EGZEMPLARZE GRY Z ZAINSTALOWANĄ PORAWKĄ. MAM DOSYĆ! ŻAL.PL WSPÓŁCZUJĘ SOBIE I WSZYSTKIM GRACZOM MAJĄCYM TEN SAM PROBLEM :((((((!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 16:47, milten6 napisał:

To co zrobiono z namiotami orków przechodzi ludzkie pojęcie ;). Widać, że nie były projektowane
przez Europejczyka. Oto link:
http://img154.imageshack.us/img154/1082/goth3fg20081206161400he0.png
Wyglądem pasują bardziej do Varantu, a my jesteśmy przecież w Myrtanie... .


taaa...lepsze i ładniejsze były w G2 hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 12:10, vojdżek napisał:

TA GRA TO JEDEN WIELKI ŻAL. NIE DA SIĘ W NIĄ WOGÓLE ZAGRAĆ NIE MAJĄ PATCHA, JA NIE MAM
NETA NA SWOIM KOMPIE TYLKO NA LAPTOPIE. PATCHA NIE MOGĘ W ŻADEN SPOSÓB ŚCIĄGNĄĆ PONIEWAŻ
NA GRAM.PL TRANSFER POKAZUJE 2KB/S, NA RAPIDSHARE POCZĄTKOWO SZYBKO (51KB/S) ALE Z KAŻDĄ
CHWILĄ ZWALNIA I NIE DA SIĘ ŚCIĄGNĄĆ. SZANOWNI PANOWIE Z JOWOOD I TRINE GAMES - JEŚLI
CHCIELIŚCIE ZYSKAĆ SZACUNEK U GRACZY PO GOTHIC 3 OBIECUJĄC ZMIANY, TO MOGLIBYŚCIE CHOCIAŻ
TROCHĘ DOPRACOWAĆ TEN TYTUŁ, A CO DO CDPROJEKT TO MOGLIBY CHOCIAŻ O TYDZIEŃ PRZESUNĄĆ
PREMIERĘ, NP. 11.12.2008R. I WYDAWAĆ EGZEMPLARZE GRY Z ZAINSTALOWANĄ PORAWKĄ. MAM DOSYĆ!
ŻAL.PL WSPÓŁCZUJĘ SOBIE I WSZYSTKIM GRACZOM MAJĄCYM TEN SAM PROBLEM :((((((!!!!!!


no bez przesady, gra to żal bo ty bidula neta nie masz i transfer do bani...żałosne...
nie masz google czy co? juz chyba na conajmniej 10 stronkach tego patcha widziałem i sciągnałem bez problemów (oczywiscie nie z rapida ani gram.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 00:43, kasar1 napisał:

wie ktoś może co trzeba zrobić po pozyskaniu generała u Lee i wykonaniu jego zadania
? wygląda na to ze trzeba się spotkać z Lee, ale ganiam po całej mapie i gdzieś go wcięło


Bug. Ja też szukałem i nie znalazłem.
Podobno patch miał to naprawić, ale już mi się nawet nie chce sprawdzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 09:02, milten6 napisał:

Dodam jeszcze, że instalowanie jakiegokolwiek spolszczenia (czy to przez wyciągnięcie
plików z polskiej wersji, czy zrobionego przez fanów) jest nielegalne. Kupując angielską
wersję gry, kupiłeś prawo do grania tylko i wyłącznie po angielsku. Spolszczenie byłoby
złamaniem warunków umowy licencyjnej.


Nic nie pomogło, zrobiłem jak mówisz, z 2gb przestawiłem na 4gb wirtualną pamięć patch... Nic nie pomogło. Nie po to płacę 7 dych za grę żeby nawet 2 kroków bez buga nie można było przejść! Już mi to wali, piszę do pomocy technicznej niech oni się męczą. Mogli poczekać 2 tygodnie z premierą, a dopiero potem wydawać! Ostatni raz kupiłem Gothica bez sprawdzenia! Na demie albo gdzie indziej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować