Zaloguj się, aby obserwować  
reykan

Gothic 3: Zmierzch Bogów

2348 postów w tym temacie

Po przeczytaniu recenzji na gram.pl na 100% nie kupie tej kupy gówna za przeproszeniem. Nie wiedziałem, że jest aż tak źle. Może kiedyś kupie jak będzie za 10zł. Może. Tymczasem pozostaje nam Risen, bo po Arcani i JooWood można sie spodziewać tylko jednego. Bo przecież Arcanie też robi jakieś bardzo doświadczone studio, którego najlepszą gra jest Robin Hood, a RPGa nigdy nie robili... (ironia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niestety ... Zmierzch Bogów to porażka ... ja czekam na jakieś patche ... a co do Arcani ... Nie wiem co JoWood walnęło do łba żeby kontynłacje takiej serii powierzyć ... hmmm baaardzo doświadczonemu studiu ... no ale cóż ... a Risen zapowiada się całkiem dobrze ...

Dodatek dla mnie jest poprostu nudny ... a to za sprawą małej ilości mobów ... (przeszedłem CAŁĄ droge z Silden do Gothy i ... nic) oraz questy pisane na szybkiego w kiblu ... załatwiając potrzebe ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2008 o 19:16, Ecko09 napisał:

Nie wiedziałem, że jest aż tak źle. Może kiedyś kupie jak będzie za 10zł. Może.


Niektóre osoby wytykały w tym temacie zbytnią srogość recenzji z GOLa.Wychodzi jednak na to , że nie było powodu sie czepiać , bo recka na gram.pl , czyli na stronie firmy "spokrewnionej" w polskim wydawcą , jest jeszcze bardziej dobijająca.Już dawno nie czytałem tak jednoznacznie kopiacego grę tekstu.Wydawało mi się , iż Gothic 3 to mistrzostwo zabugowania i niedopracowania gry bo w moim przypadku naprawdę ciężko się grało , a tu taka niespodzianka.Hinduskie dziecko prześcignęło wszystko co widzielismy do tej pory. I tylko jedno pytanie przychodzi mi na myśl : czy seria już się skończyła ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha, znalazłem naszego Lee :) : http://forum.jowood.com/showthread.php?t=158457 POLECAM!!
Jak narazie koncze z Gothicem ;p
btw. zainstalowałem najnowszego Fallouta, który BEZ ŻADNYCH ŚCIN latał mi na kompie na minimalnie/srednich, a kochany Gothic na minimalnych potrafi dostac u mnie zadyszki...(Gdzie w Falloucie widzi sie cały horyzont a w Gothicu, 50m?? )bez komenatarza!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2008 o 21:50, Ecko09 napisał:

Tak ,to już jest koniec. Fanom Gothica pozostaje zwrócić się w strone Risen.


I tak właśnie zrobimy ;). Chociaż na Gothic''a 4 też czekam, gdyż jestem ciekawy co będzie dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2008 o 22:12, garrick napisał:

Tak apropos Piranii... czemu w ogóle Jowood odebrał im ICH projekt? Jakim prawem?


Bo ludzie narzekali na Gothic 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fanom Gothica pozostaje zwrócić się w strone Risen.

Tfu , tfu , tfu , pluję od uroku przez lewe ramię.Oby tylko nie okazało się to nadmiernym optymizmem.O Risen tak naprawdę jeszcze nic konkretnego nie wiadomo , jednak także mam nadzieję , iż okaże się o wiele lepszy od Zmierzchu Bogów i w końcu doczekamy się prawdziwie udanej gry w ulubionych przez nas klimatach.W najgorszym przypadku , połudzimy się przynajmniej przez jeszcze długi czas , bo w sukces Arcanii powoli przestaję wierzyć , więc tylko Risen pozostaje jako ostatnia nadzieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2008 o 22:27, Lord Andre 1 napisał:

Czy w dodatku jest jakaś nowa ścieżka dźwiękowa czy pozostała ta sama z G3?


Jeszcze nie grałem , wię nie mam 100% pewności , ale ścieżka dźwiękowa chyba jest ta sama , a przynajmniej tak napisano w którymś z niusów dotyczących gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ta sama ścieżka. a co do recki to chłopaków troszke poniosło. bo czepianie się klonów to lekka przesada. od razu mi sie wiedźmin nasuwa i cała wyzima oraz podgrodzie klonów ;)
ale cóż, na pewno sa zauroczenie szmacianą laleczką z little big planet :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bo czepianie się klonów

Dnia 09.12.2008 o 22:32, castlerock napisał:

to lekka przesada.


Z tym można się zgodzić , jednak akurat ten zarzut , nie należał do najważniejszych , a już takie smaczki , jak grzywka Beziego widoczna podczas strzelania , to prawdziwe mistrzostwo niedopracowania.Jakby o grze nie pisać , udanym tytułem nie jest , co po wpadce z G3 , trzeba uznać dla przyszłosci serii , za co najmniej niepokojące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś może wie, o co chodzi z tym Tajemniczym Wędrowcem? Szczerze to był to drugi element, który mnie zainteresował w Zmierzchu (pierwszm było zejście pod świątynią w Trelis, tą w mieście). Tajemniczy Wędrowiec kazał mi czegoś poszukać w jaskini za ruinami świątyni w Trelis. Wydaje mi się, że chodzi o tę jaskinię, gdzie w podstawce były nieumarlaki. Jednak tam nic nie ma... Wy też macie problemy ze znalezieniem paczek Wędrowca?

Wie ktoś może, gdzie są kamienie teleportacyjne do Trelis i Montery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, też mamy problemy, na oficjalnym forum JooWood połowa tematów jest na ten temat :). Ale każdy kończy się wypowiedzią: i tak nie opłaca się zbierac tych części, ponieważ jest to 3cia zbroja w kolejności. Poprostu łatwiej znaleźc zbroja palydana(5min roboty?) niż biegac za zbugowanym questem.

Kamień teleportacyjny jest w światyni Beliara w Trelis, za ołtarze jest zejscie w dół i tam gdzieś na ziemi leży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U pewnego handlarza w Geldern znalazłam zbroję paladyna za 1 (słownie: JEDNĄ) sztukę złota... Myślę sobie, chyba świąteczną promocje zrobili :P na szybcika kupiłam i zonk... Zbroi się nie da założyć :( Buuu... Potem ten handlarz miał kilka takowych zbroi, ale już się nie dam naciągnąć... Eh... Bug goni buga, np. u mnie nie da się wykonać zadania, które zleca ojciec o hałasujących górnikach. Pogadałam z nimi, pobiłam i lipa. Teraz to ani z górnikami ani z ojcem nie da się na ten temat porozmawiać. To nie Zmierzch Bugów, lecz Świt Bugów ;)
Odniośnie mieczyka to znalazłam całkiem miły jednoręczny 150 siły i 130 obrażeń w jaskini, w której przesiaduje Czarny Mag obok Trelis. Prócz tego był była tam jakaś Księga Dominacji, lecz Bezi odpowiada, że nie jest jeszcze gotowy (chyba).
Fifczak dziękuję za radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować