Zaloguj się, aby obserwować  
Nyarlatoteph

Quake Live - temat ogólny

1185 postów w tym temacie

Fajnie, bo poma3u naprawiają wszystkie bledy, dzisiaj w koncu mi przyznali nagrode za 2500 fragów choc nabilam ja jakiś tydzien temu. Super rozwiązaniem są info przy nagrodach ile graczy ma juz dany award. No moge sie pochwalia Jet Setter''em, którego ma jedynie 55 graczy.
A tak poza tym mam nadzieje ze w koncu spotkam jakąś laske, bo caly czas tylko gram z facetami, którzy sie ogromnie dziwią baba i rypie w QL.
Plany na najblizszy czas: zdobyc Veteran i World Tour, to pierwsze wykonalne z tym drugim gorzej.
A i w maju w Poznaniu zawody. Kto wie moze sie wybiore.

20090328174318

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2009 o 17:44, Assassin9 napisał:

Fajnie, bo poma3u naprawiają wszystkie bledy, dzisiaj w koncu mi przyznali nagrode za
2500 fragów choc nabilam ja jakiś tydzien temu. Super rozwiązaniem są info przy nagrodach
ile graczy ma juz dany award. No moge sie pochwalia Jet Setter''em, którego ma jedynie
55 graczy.

Do tych 55 należę także ja ;D, a 2500 fragów też dostałem wkońcu co do tego ile graczy ma jakie osiągnięcia to jest rzeczywiście ciekawe ;).

Dnia 28.03.2009 o 17:44, Assassin9 napisał:

A tak poza tym mam nadzieje ze w koncu spotkam jakąś laske, bo caly czas tylko gram z
facetami, którzy sie ogromnie dziwią baba i rypie w QL.

W moim byłym klanie była dziewczyna ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2009 o 18:35, Kizibono napisał:

Do tych 55 należę także ja ;D, a 2500 fragów też dostałem wkońcu co do tego ile graczy
ma jakie osiągnięcia to jest rzeczywiście ciekawe ;).


No ciekawe, mam Cię w swoich przyjaciołach i nie widziałam w twych nagrodach Jet Settera :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2009 o 18:42, Assassin9 napisał:

No ciekawe, mam Cię w swoich przyjaciołach i nie widziałam w twych nagrodach Jet Settera
:P

Aaaaa Jet Setter sory pomyliło mi się z Jesse James xd, będę musiał wykonać jakieś osiągnięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja niedawno zacząłem grać. Nick: RazorBMW_PL
Cóż... jak na początek: lamą nie jestem, ale jakiś elo też nie ;D

I co to jest ten Quake Chat i jak się tam dostać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie:)
Fajnie sie wstrzeliłeś z tym tłumaczeniem. Akurat wróciłem z wojarzy i od razu mam co poczytać. Dzięki jeszcze raz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2009 o 19:37, RazorBMW napisał:

Ja niedawno zacząłem grać. Nick: RazorBMW_PL
Cóż... jak na początek: lamą nie jestem, ale jakiś elo też nie ;D

I co to jest ten Quake Chat i jak się tam dostać?



Dokładnie Quake Live Chat jest to usługa dostępna gdy jesteś zalogowany. Jeżeli masz jakiś przyjaciół i są oni również dostępni na QL, pojawiają ci się na liście z prawej strony i dzięki temu możesz wybrać frienda, i napisać do niego a on to zobaczy nawet podczas meczu (pod warunkiem, że zwraca uwagę na takie rzeczy). Można normalnie gadać jak na każdym Chat''ie. Wygodna rzecz jak chcesz się porozumieć z osobami z którymi stale pykasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fragmovie naprawdę godny podziwu, znakomita muzyka pasująca świetnie do akcji, no i rewelacyjne akcje w wykonaniu także Polaków !. Dzięki za link Grz3chu naprawdę warto obejrzeć.
PS. Jedyny minus: Kończy się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2009 o 22:03, Grz3chu napisał:

http://www.own3d.tv/watch/10360
jeden z lepszych fragmovies jakie ostatnio widziałem


Wow filmik robi wrażenie. Dzięki za zapostowanie, do tej pory nie oglądałem, żadnych demek i fragmovies, ale ostatnio pogrywam w QL i mnie zaczęło to interesować. Tym bardziej, że wcześniej nie grałem w żadnego sieciowego FPSa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się, że nie, bo miałem XFire włączonego i nie wykryło mi tej gry. Z tego, co widziałem to na forach pojawiały się prośby o supportowanie QLive.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.03.2009 o 23:41, Ecko09 napisał:

A ja mam pytanko. Czy xfire wykrywa Quake''a Live? Jako Live albo Quake''a III?

Xfire na pewno w ogóle nie wykrywa Quake Live i do premiery pełnej wersji raczej nie mam szans, żeby mogło się to zmienić.
Swoją drogą władze Xfire znowu trochę w kulki sobie polecieli z graczami. Kolejny dowód, że wszystko rozbija się o kasę, bo bety od EA są wykrywane przez Xf bez najmniejszego problemu... Pewnie doszli do wniosku, że skoro beta QL nie jest od EA to można sobie ją olać...

Co do filmiku z paru postów wyżej, to jestem pod wrażeniem jakości jakiej został on wykonany, filmik naprawdę świetny, już dawno nie widziałem równie dobrego fragmovies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Deska i rolki to jedynie części modeli postaci, więc aby je mieć musisz po prostu wybrać model Anarki (deska) albo Slash (rolki). Nie da się dodać tych gadżetów do innych modeli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować