Zaloguj się, aby obserwować  
Nyarlatoteph

Quake Live - temat ogólny

1185 postów w tym temacie

Zdobył ktoś może nagrodę Pioneer ( trzeba zdobyć jedną flage, na każdej arenie do gry w CTF) ?
Ja, tak zrobiłem i tej nagrody nie dostałem, i nie wiem czy to jakiś błąd, czy może jest jeszcze jakaś mapa na której nie byłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na jednej mapie w kosmosie, ale to nie jest "the longest yard" Jest jakiś przedmiot co wytważa taką kulę wielką na pół mapy i wszystkich w pobliżu rozwala! Gdzie on jest i jak go się używa?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2009 o 15:33, xD_ominik napisał:

Na jednej mapie w kosmosie, ale to nie jest "the longest yard" Jest jakiś przedmiot co
wytważa taką kulę wielką na pół mapy i wszystkich w pobliżu rozwala! Gdzie on jest i
jak go się używa?????


Ta kula to nie żaden "gadźet" dla graczy a swego rodzaju zdarzenie losowe. I jest nia niejednej planszy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2009 o 19:07, Dux napisał:

Ta kula to nie żaden "gadźet" dla graczy a swego rodzaju zdarzenie losowe. I jest nia
niejednej planszy;)

Nie. To jest kamikaze. Power up zaczerpnięty z Team Areny. Jak jest dużo wroga wkoło to opłaca się zdetonować się żeby posprzątać bałagan ;]. Są one zazwyczaj dość dobrze ukryte na mapach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2009 o 21:31, hans_olo napisał:

> Ta kula to nie żaden "gadźet" dla graczy a swego rodzaju zdarzenie losowe. I jest
nia
> niejednej planszy;)
Nie. To jest kamikaze. Power up zaczerpnięty z Team Areny. Jak jest dużo wroga wkoło
to opłaca się zdetonować się żeby posprzątać bałagan ;]. Są one zazwyczaj dość dobrze
ukryte na mapach.

No to gdzie to jest i na który klawisz się to używa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2009 o 21:53, xD_ominik napisał:

No to gdzie to jest i na który klawisz się to używa?

klawisz use item
a gdzie to jest? Trudno tak to opisać, screenów mi się robić nie chce. Na tej kosmicznej mapie to jest naprawdę perfidnie ukryte. Jeśli dobrze pamiętam, jak sobie wskoczysz po plasma guna to wyobraź sobie, ze kamikaze jest bezpośrednio pod Tobą ;], a następnie spróbuj się tam dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2009 o 21:57, hans_olo napisał:

> No to gdzie to jest i na który klawisz się to używa?
klawisz use item
a gdzie to jest? Trudno tak to opisać, screenów mi się robić nie chce. Na tej kosmicznej
mapie to jest naprawdę perfidnie ukryte. Jeśli dobrze pamiętam, jak sobie wskoczysz po
plasma guna to wyobraź sobie, ze kamikaze jest bezpośrednio pod Tobą ;], a następnie
spróbuj się tam dostać.

Aha, dzięki. Pokąbinuję to zdobędę. Kiedyś, to miałem ale nie wiedziałem co z tym zrobić. To był pierwszy dzień otwarcia Quake live.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2009 o 21:31, hans_olo napisał:

Nie. To jest kamikaze. Power up zaczerpnięty z Team Areny. Jak jest dużo wroga wkoło
to opłaca się zdetonować się żeby posprzątać bałagan ;]. Są one zazwyczaj dość dobrze
ukryte na mapach.


Hehe, o widzisz, tego nie wiedziałem. A nie raz sie wkurzałem, że głupia gra detonuje to ustrojstwo nie w tym momencie co należy. A tu masz:d
Tak przy okazji. Czy załatwieni przy tym przeciwnicy "generują" nam fragi i czy załatwienie sie przy tym to -1?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2009 o 22:42, Dux napisał:

Hehe, o widzisz, tego nie wiedziałem. A nie raz sie wkurzałem, że głupia gra detonuje
to ustrojstwo nie w tym momencie co należy. A tu masz:d
Tak przy okazji. Czy załatwieni przy tym przeciwnicy "generują" nam fragi i czy załatwienie
sie przy tym to -1?

-1 + ilość zabitych - chyba ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2009 o 22:55, hans_olo napisał:

> Hehe, o widzisz, tego nie wiedziałem. A nie raz sie wkurzałem, że głupia gra detonuje

> to ustrojstwo nie w tym momencie co należy. A tu masz:d
> Tak przy okazji. Czy załatwieni przy tym przeciwnicy "generują" nam fragi i czy
załatwienie
> sie przy tym to -1?
-1 + ilość zabitych - chyba ;].

Według mnie jest to za duże ułatwienie. Kula powinna być mniejsza. Tak aby zabiła tylko 3 graczy max.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcę podkreślić, że jeśli chodzi o Kamikadze to po naszej śmierci jest ona automatycznie detonowana w miejscu naszego zgonu. Jeżeli chodzi o rozgrywkę FFA to jest w jednej planszy Space Chamber, na planszach do CTF są w m.in: Scornforge, Vortex Portal. Zresztą można się zorientować gdy ładuje się mapka, to widać jakie elementy dostępne są w danej planszy Kamikadze jest oznaczona żółtą czaszką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2009 o 11:57, temek napisał:

Zdobył ktoś może nagrodę Pioneer ( trzeba zdobyć jedną flage, na każdej arenie do gry
w CTF) ?
Ja, tak zrobiłem i tej nagrody nie dostałem, i nie wiem czy to jakiś błąd, czy może jest
jeszcze jakaś mapa na której nie byłem.


Jeżeli chodzi o nagrodę Pioniera, to musisz zdobyć po jednej fladze na każdej z poniższych plansz:
- Cobalt Station
- Dueling Keeps
- Troubled Waters
- The Stronghold
- Space CTF
- Beyond Reality II
- Iron Works
- Base Siege
- Inner Sanctums
- Scornforge
- Vortex Portal
- Rebound
W sumie 12 map. Życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2009 o 12:51, Anonya napisał:

Jeżeli chodzi o nagrodę Pioniera, to musisz zdobyć po jednej fladze na każdej z poniższych
plansz:
- Cobalt Station
- Dueling Keeps
- Troubled Waters
- The Stronghold
- Space CTF
- Beyond Reality II
- Iron Works
- Base Siege
- Inner Sanctums
- Scornforge
- Vortex Portal
- Rebound
W sumie 12 map. Życzę powodzenia



Jedno pytanko;)
Czy należy zdobyć te flagi "pod rząd" (znaczy się darować sobie inne mapy i rozgrywki, póki nie przejdzie się tych map i to jeszcze z zastzreżeniem, że po drodze nie trafi nam się rozgrywka, gdzie flagi nie zdobędziemy), czy też wystarczy je po prostu w końcu przejść w ten sposób, bez względu na to, co będziemy robić (czyt. jak grać) pomiędzy "punktowanymi" rozgrywkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2009 o 12:51, Anonya napisał:

W sumie 12 map. Życzę powodzenia


Mogę w jakkiś sposób znaleźć poszczególna mapę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2009 o 21:50, temek napisał:

Mogę w jakkiś sposób znaleźć poszczególna mapę ?


Najlepiej "przeflaguj" każdą z rodzajów map, jakie masz w podglądzie. Jak dalej nie będziesz miał kapelusza, to wtedy szukaj brakującej mapy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2009 o 21:50, temek napisał:

> W sumie 12 map. Życzę powodzenia

Mogę w jakkiś sposób znaleźć poszczególna mapę ?


Proponuję inne rozwiązanie.
Wejdź do jakiejś jescze nie rozpoczętej rozgrywki CTF i w opcjach wybierz CALL VOTE. Następnie wybierz sobie planszę na której chcesz grać. I jeżeli inni potwierdzą (a jak grasz ze znajomymi może się umówić) F1 - TAK, F2 - NIE, to możesz się cieszyć rozgrywką na mapach w których jeszcze nie zdobyłeś punktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować