Zaloguj się, aby obserwować  
Nyarlatoteph

Quake Live - temat ogólny

1185 postów w tym temacie

Przyuważył ktoś reklamy na coponiektórych serwerach (dokladnie reklamę axe)? Wcześniej nie widywałem tego. Przynajmniej teraz wiadomo w jaki sposób autorzy chieli te reklamy w grę wpakować (bo że będą było jasne od początku;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2009 o 14:39, Dux napisał:

Przyuważył ktoś reklamy na coponiektórych serwerach (dokladnie reklamę axe)? Wcześniej
nie widywałem tego. Przynajmniej teraz wiadomo w jaki sposób autorzy chieli te reklamy
w grę wpakować (bo że będą było jasne od początku;).

Yyyy? Od razu było widać gdzie one będą. Jeśli ktoś grał w Q3 to różnice są widoczne momentalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2009 o 14:39, Dux napisał:

Przyuważył ktoś reklamy na coponiektórych serwerach (dokladnie reklamę axe)? Wcześniej
nie widywałem tego. Przynajmniej teraz wiadomo w jaki sposób autorzy chieli te reklamy
w grę wpakować (bo że będą było jasne od początku;).


No ja widziałem ich sporo, najwiecej na polskich serwach (bo to w końcu polska reklama). Raz miałem ją na rozgrzewce z botami. :D
Coś mi się wydaje, że jak zaczną tą reklamową krucjatę, to zamiast bilboardu z QuakeLive w środku będziemy niedługo oglądać spoty polityczne. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2009 o 14:47, hans_olo napisał:

Yyyy? Od razu było widać gdzie one będą. Jeśli ktoś grał w Q3 to różnice są widoczne
momentalnie.


Prawda, że aż się prosiło, coby się domyśleć, iż to w ten sposób będzie. Ale pomysł wydał mi sie na tyle oryginalny, że jakos nie wierzyłem, iż o właśnie wten sposób wyjdzie. No ale ja poza ogame wcześniej prawie świata nie widziałem (tego od gier). Moze dlatego:)

PS (do tych co wiedzą i chcą odpowiedzieć;). Za co jest medal Back to Back? Za dwa zwycięstwa "pod rząd" w ciągu jednego dnia (oczywiście tryb duel)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2009 o 21:09, Infinitas napisał:

Tia, w niezłe osłupienie mnie ta reklama wprawiła, oglądać umazaną czekoladą panią w
trakcie rocket jumpa :D

Mi ta reklama wcale nie przeszkadza, przynajmniej na mapie nie widać ciągle cegieł. Ale i tak tego dezodorantu nie kupię. Wezmę tylko jak dadzą gdzieś darmowe próbki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Reklama Axe prawie się stapia z otoczeniem. Ale trzeba się przygotować na inne idiotyczne, typu Goździkowa przypomina na ból głowy ET....anol :) Niestety na czymś QL musi zarabiać, skoro wszystko jest darmowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2009 o 08:02, Anonya napisał:

Reklama Axe prawie się stapia z otoczeniem. Ale trzeba się przygotować na inne idiotyczne,
typu Goździkowa przypomina na ból głowy ET....anol :) Niestety na czymś QL musi zarabiać,
skoro wszystko jest darmowe.

Wątpię to raczej takie spolszczone reklamy międzynarodowe będą :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2009 o 10:38, Infinitas napisał:

Mało widać, masz ten. http://www.youtube.com/watch?v=wHQEvHG7QIM&NR=1. Zresztą gracz
co już gra pare lat w Q3 to bez cheatów może tak wymiatać :S

Hahaha. Sobie chyba żartujesz. Gram od czasów Q1 i nigdy czegoś takiego nie widziałem ani na nagraniach z quake con ani ni na żadnych innych. Zdarzaja sie pojedyncze fragi w tym stylu, ale to i mi się zdarzały.
http://www.youtube.com/watch?v=kRMn1tj5-Nc
Patrz. On nie zawsze trafia, a jest mistrzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2009 o 11:12, Infinitas napisał:

No aż tak to nie, ale zazwyczaj 90% strzałów nie musi poprawiać

Niestety to jest tylko kawałek z meczu gdzie gdzie włączyła mu się passa.
http://www.youtube.com/watch?v=s4L0M4kJDdk
tutaj masz bardziej przemawiający pojedynek w całości, gdzie te 90% zamienia sie w ledwie 50 (jak wiatr zawieje).

Dnia 05.05.2009 o 11:12, Infinitas napisał:

i znacznie lepiej sie
porusza niż newfag z aimbotem.

bo musi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W quake gra się cały czas na kilku tych samych mapach. Można gdzieś ustalać na jaką mapę ma nas przenieść przy następnej rozgrywce? Znam kilka fajnych map ale z prawdziwymi graczami nigdy na nich nie grałem do tej pory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2009 o 11:27, Infinitas napisał:

Tutaj koleś prawie zawsze trafia :P Zresztą taki by nuba na aimbocie pokonał spokojnie.
http://www.own3d.tv/watch/colosseum---quake-nationscup,10360.html


Hehe, mały błąd, bo tutaj są ujęcia różnych graczy z różnych reprezentacji ;]

Zresztą, Polska nieźle sobie chyba radziła w NationsCup''ie w Q.

Ostatnio to Bodzo całkiem dobrze sobie radzi w Q:L jako nasz polski duelowiec ;]

Dnia 05.05.2009 o 11:27, Infinitas napisał:

W quake gra się cały czas na kilku tych samych mapach. Można gdzieś ustalać na jaką mapę
ma nas przenieść przy następnej rozgrywce? Znam kilka fajnych map ale z prawdziwymi graczami
nigdy na nich nie grałem do tej pory.


Vote przed ready-up'em ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2009 o 11:27, Infinitas napisał:

Tutaj koleś prawie zawsze trafia :P Zresztą taki by nuba na aimbocie pokonał spokojnie.
http://www.own3d.tv/watch/colosseum---quake-nationscup,10360.html

Poza tym, że są lepsze filmy z NC, to i tak nikt nie celuje tak jak boty. Owszem są boty zachowujące siędość naturalnie, ale nadal bardzo łatwo je wyłapać, bo wciąż jest to zachowanie bardzo schematyczne. Nie masz co sięsilić. Ktoś kto dużo grał, zawsze rozpozna bota i żaden pro gracz nawet w 1% nie będzie grał tak jakby miał bota. Zauważ różnice w śledzeniu przeciwników za ścianami. Gracz bez bota stara się nasłuchiwać, oraz przewidywać możliwe ścieżki ucieczki lub próby zajścia od tyłu, a jednocześnie rozglada się to tu to tam ze zwykłej ostrożności i możliwością popełnienia błędu w obserwacjach. Gracz z botem wychodzi zza rogu i okazuje sie, że cały czas miał celownik na przeciwniku. Nie ma takiej opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest oczywiste akurat, wiadomo- mam aima- po co mi mózg ;] Raz pamiętam wszedł facet na serwer co był niezabijalny. 30 fragów bez deada bodajże w 3 tierze. Inni go od chaterów wyzywali, ale ja wiedziałem że po prostu dobrze gra, bo momentami nie trafiał z lightning guna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze musze ograniczyć CTFa. Kilka tygodni na takich serwerach i skill w FFA spada o 60% :(. Ktoś się z takim zjawiskiem też zmaga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2009 o 14:35, hans_olo napisał:

Kurcze musze ograniczyć CTFa. Kilka tygodni na takich serwerach i skill w FFA spada o
60% :(. Ktoś się z takim zjawiskiem też zmaga?



Ta, też mam coś takiego tylko że na instantgibie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2009 o 14:35, hans_olo napisał:

Kurcze musze ograniczyć CTFa. Kilka tygodni na takich serwerach i skill w FFA spada o
60% :(. Ktoś się z takim zjawiskiem też zmaga?


Eeee... tam. Mnie sie gra tak samo na CTF i FFA i InstanGib''ie. Po prostu zawsze uzywam shotguna, lightning guna i railguna. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować