Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Command & Conquer: Red Alert 3 - zapowiedź

35 postów w tym temacie

Roland

Red Alert to - podobnie jak Command & Conquer - marka, której nie trzeba reklamować. Wystarczy rzucić hasło, a przed oczami milionów graczy wyświetlą się dwie pierwsze odsłony i długie godziny spędzone przed monitorem. Red Alert 3 to mocny krok do przodu i ryzykowne posunięcie ze strony Electronic Arts, które chce uszczęśliwić wszystkich (a wiadomo jak to w takich przypadkach bywa).

Przeczytaj cały tekst "Command & Conquer: Red Alert 3 - zapowiedź" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no całkiem dobrze się zapowiada myślę że gra zasłuży na miano pełnoprawnego dobrego sequela ;) ta gra wielki potencjał który na pewno zostanie doceniony bo jak widac będzie to hit jakich ostatnio dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również mam mieszane uczucia. W porównaniu do RA1 gra wydaje się być zbyt udziwniona, RA1 był dużo bardziej poważny w kwestii fabuły i technologii, która była w nim dość normalna, ale i tak było tam sporo dziwnych rzeczy (tj. wynalazki, które nie pasowały do tamtych czasów i/lub nie powstałyby w alternatywnej historii, np. rakiety V2, i to w dodatku u Rosjan). Po screenach widać, że będzie bardzo dużo jednostek uniwersalnych, które zarówno jeżdżą, jak i pływają, co dodaje im uniwersalności. Bardzo wątpię, aby twórcy, zwłaszcza w niezbalansowanej wersji podstawowej (a tak na pewno będzie, bo jeszcze nigdy seria C&C nie miała dobrego balansu od początku) sprawili, aby trzeba było mieszać oddziały. Wygląda na to, że w mutli będzie można się spodziewać spamowania tymi uniwersalnymi jednostkami, ewentualnie dwoma rodzajami ich. W C&C3 np. na początku dominował spam predatorami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, to będzie bitwa gigantów... StarCraft II vs Red Alert 3... Uczta dla miłośników RTS''ów. Co do RA 3 to się trochę obawiam zbalansowania jednostek, ale z drugiej strony... Oni się na tym znają. Chyba. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słabizna, z tego co widać na screen shotach rewelacji w grafice nie będzie, a grywalnosc to już rzecz gosów o których się nie dysktuje... ale niestety nie możemy się spodziewac żadnej rewolucji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2008 o 20:22, SoundWave napisał:

Ciekawe jak Frank Klepacki sie tym razem spisze.

Klepacki już nie robi muzyki do C&C. Już przy Generals i Tiberium Wars go nie było (jedynie w Kane''s Wrath pojawia się remix "Act on Instinct", ale to dlatego, że przy EA zostały prawa do tych utworów, jako właścicieli marki C&C).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdę powiedziawszy ta wiadomość najprawdopdoobniej zaowocowała by sięgnieciem bo butelkę jakiegoś dobrego alkoholu, ale to nie dzisiaj. Nie mogę się doczekać bet testów, ta gra musi być cudowna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2008 o 21:41, Czedwik napisał:

> Ciekawe jak Frank Klepacki sie tym razem spisze.
Klepacki już nie robi muzyki do C&C. Już przy Generals i Tiberium Wars go nie było (jedynie
w Kane''s Wrath pojawia się remix "Act on Instinct", ale to dlatego, że przy EA zostały
prawa do tych utworów, jako właścicieli marki C&C).

Wiec moje zainteresowanie RA3 spadlo o jakies 50%. Juz nie bedzie Hell Marchow :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hell March będzie na bank jako remiks plus ponoć orginalna wersja ma też być... Co do Dune to raczej nie ma szans w tym rok i pewnie w następnym też - czemu bo pewnie już klepią dodatek do RA3 no i trzeba być szczerym że fani żądają nowego dodatku do C&C3 po Gniew Kana dotarczył więcej pytań niż odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"...Zmiana ta podyktowana jest rosnącym zapotrzebowaniem rynkowym na gry casualowe"
Niestety i przez to dostajemy coraz częściej proste, nie wymagające myślenia, żeby nie pisać prostackie gry w ładnej oprawie, skończyły się czasy innowacji, pomysłów i ciekawych rozwiązań fabularnych. Czasem wydaje mi się, że w firmach tworzących gry pracują sami graficy.

Wracając do tematu. Wojny o Tyberium w ogóle mnie nie zachwyciły, gra raczej średnia, pozostaje mi więc czekać na nowego Red Alerta.
Sama zapowiedź jak to zapowiedź, wszystko to już było wiadome od jakiegoś czasu, jak będzie wyglądać w praniu to się okaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Red Alert 2 i późniejszy dodatek Yuri''s Revenge były bardzo dobre, lecz w żadnym stopniu nie były rewolucyjne.

Że co ? to była najlepsza część C&C jaka wyszła !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować