Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Command & Conquer: Red Alert 3 - zapowiedź

35 postów w tym temacie

Czegoś tu nie rozumiem, skoro w RA3 do przeszłości przenosi się przywódcza CCCP (pewnie wuja Józef) aby pozbyć się Einsteina który chciał się pozbyć Adolfa to dlaczego nie dodali też tej strony konfliktu? Wydaje mi się że nie została osłabiona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2008 o 14:48, Spector 109948 napisał:

Czegoś tu nie rozumiem, skoro w RA3 do przeszłości przenosi się przywódcza CCCP (pewnie
wuja Józef) aby pozbyć się Einsteina który chciał się pozbyć Adolfa to dlaczego nie dodali
też tej strony konfliktu? Wydaje mi się że nie została osłabiona...

A o jaką ci chodzi stronę?
Są Alianci ? Są.
Są Rosjanie? Są.
Są Azjaci? Są.

To jaką ty frakcję jeszcze chcesz ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2008 o 14:48, Spector 109948 napisał:

Czegoś tu nie rozumiem, skoro w RA3 do przeszłości przenosi się przywódcza CCCP (pewnie
wuja Józef) aby pozbyć się Einsteina który chciał się pozbyć Adolfa to dlaczego nie dodali
też tej strony konfliktu? Wydaje mi się że nie została osłabiona...


Ale oni pozbywają się Einsteina po tym jak on pozbył się Adolfa...
Rozumiem że chodzi ci o Niemcy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2008 o 14:51, Darkstar181 napisał:

> Czegoś tu nie rozumiem, skoro w RA3 do przeszłości przenosi się przywódcza CCCP
(pewnie
> wuja Józef) aby pozbyć się Einsteina który chciał się pozbyć Adolfa to dlaczego
nie dodali
> też tej strony konfliktu? Wydaje mi się że nie została osłabiona...
A o jaką ci chodzi stronę?
Są Alianci ? Są.
Są Rosjanie? Są.
Są Azjaci? Są.

To jaką ty frakcję jeszcze chcesz ? :)


Afryka... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2008 o 23:19, jcraft napisał:

> Czegoś tu nie rozumiem, skoro w RA3 do przeszłości przenosi się przywódcza CCCP
(pewnie
> wuja Józef) aby pozbyć się Einsteina który chciał się pozbyć Adolfa to dlaczego
nie dodali
> też tej strony konfliktu? Wydaje mi się że nie została osłabiona...

Ale oni pozbywają się Einsteina po tym jak on pozbył się Adolfa...
Rozumiem że chodzi ci o Niemcy?


No właśnie o nich. Jak wszyscy to wszyscy:)
BTW. Dzięki za dokładniejsze wyjaśnienie kto wcześniej się przeniósł w przeszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto pisał ten kawałek o RA2? To była najgenialniejsza gra z całej serii (a najgorsza: generals). Do tej pory gram w YR na modzie (Mental Omega, chyba najlepszy istniejący) i nie zamierzam nigdy wywalić tej gry.

Co do RA3: nic, tylko czekać na mięcho :P Byle tylko moje kochane prism tanki były... i chronosfera... i mirage tanki... i tak dalej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już teraz mogę spokojnie powiedzieć, że w RA3 będzie mi się lepiej grało niż w Starcrafta 2. Nie przeczę, że ta druga gra będzie zapewne wspaniała, ale jakoś nie przepadam za takimi klimatami. Zdecydowanie bardziej lubię strategie umieszczone w teraźniejszości lub przeszłości (nawet jeśli zmienionej) co przemawia na korzyść RA. Myślę, że o jej jakość też nie powinniśmy się martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gra pewnie bedzie udana, bo jak sie po raz n-ty robi to samo to trudno o potkniecie. Ciekaw jestem ile jeszcze klonow tej samej gry EA wcisnie graczom jako nowy produkt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie...........Jeżeli grafika jest wyznacznikem grywalności to Crysis ma najwyszą grywalność .. A większość ludzi mówi że tak nie jest ! TO SĄ DOPIERO ZAPOWIEDZI!!! Zobaczymy jaka będzie gra!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować