Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wideowstępniak na bieżący tydzień

37 postów w tym temacie

No, no... tydzień zapowiada się całkiem ciekawie dla fanów horrorów, ale i nie tylko. Te God of War i Dark Sector zrobiły na mnie wrażenie i z chęcią o nich poczytam.

Jeśli chodzi o pomysł wideowstępniaka to baaardzo mi sie podoba. Tylko drażni mnie te "ę" i "ą" (rolę, grę itd.). Wiem, wiem... czepiam się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, za drugim razem się odtworzyło - na początku nie chciało się włączyć ;P

Słowem - banan na twarzy podczas oglądania tego filmu za sprawą niektórych tekstów i ogólnego klimatu :P Ogólnie to fajnie przygotowaliście, ale według mnie musisz popracować jeszcze nad czytaniem - jak dla mnie nie jest płynne, robisz miejscami złe przerwy między wyrazami no i przeciągasz końcówki. Jak na pierwszy raz było fajnie ;> A co do tygodnia - zapowiada się fajnie, z chęcią przeczytam kilka artykułów z recką nowego God of War na czele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetny pomysł z tym Wideowstępniakiem, w dzisiejszych czasach film wzbudza zawsze większe zainteresowanie niż słowo pisane (zwłaszcza jak ktoś jest leniwy :P), a jako wstęp i zarazem skrót tego, co później będziemy mogli przeczytać na gram.pl pasuje wręcz idealnie ;) A wykonanie.. nie no, mnie się podobało :D Tylko rzeczywiście popracować trochę nad dykcją (rozkład akcentów czy coś z tych rzeczy ;P) i wszystko będzie ok. Zresztą to dopiero pierwszy raz, a i tak telewizyjni dziennikarze często mówią znacznie gorzej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taki wstępniak to ja rozumiem :) Szacun dla Plushowego :)
Wszystkie Wideowstępniaki będzie on prowadził? Nie żebym coś tam miał, ale chciałbym zobaczyć Sol w tej roli xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahahah wygrał mój typ. Właśnie na ten slogan głosowałem ;] Miło...
A co do tego tygodnia to wydaje się lekko nudny. Oprócz This is Vegas i Penumbry nic ciekawego...

Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2008 o 19:02, Pablo09 napisał:

AAAA!!! Jaka wiocha!!! Plushowy... za sztywny jesteś


Czekamy więc na filmik podobnego typu z Tobą w roli głównej ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować