Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Czym jest D'jinni - wideoprezentacja

48 postów w tym temacie

D''jinni pokazuje jak skopmlikowany i zlozony jest Wiedzmin. To nie to co jakis tam Sandbox2 Cry engine to wielkie powazne i rozwiniete "urzadzenie", przy pomocy ktorego mozemy zrobic swoja wlasna historie. W jednym z najelpszych swiatow rpg jakie kiedykolwiek owstaly w swiecie Wiedzmina. UU ale poetycko mi wyszlo :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba żartujesz...dobra rozumiem, że wymaganie nie te, ale nie zagrać..pff cieńki bolek jesteś xD..a co do gry to średnio mi się podoba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2008 o 16:23, Selv napisał:

Yy, yy, yy, yy, yhm, yy, yy.
No masakra.
yyy...


Ciekawe jak Ty byś mówił wiedząc, że będzie Cię oglądało mnóstwo ludzi :) A te całe "yyy" i inne to tzw. "jęki namysłu" - przydają się czasem, ale co za dużo to nie zdrowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt, że D''jinni nie jest łatwym programem, ale chyba stworzę jakiś mod, w którym będzie występować kilka postaci, które nie będą nastawione pokojowo. No cóż czekam też na inne mody niż cena neutralności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Selv- E tam , każdy ja ktoś mówi z pamięci to używa "yyy" Ja nawet tego nie zauważyłem :P
A co tej pani z linka . heh :D

Co do samego edytora :D Czarna magia :D I tyle .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy den D''jinni.
Nie wiem czy dałbym w nim rade cokolwiek zrobić, ale na pewno znajdzie się wiele osób, które będą fanatycznie tworzyć własne fabuły.

Widzę, że gram.pl przechodzi w bardziej filmowe przedstawianie artykułów. Mi to nie przeszkadza. Bardzo fanie to wychodzi. Oby tak dalej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhh, ale bym zrobił sobie własną przygodę... niestety nie mam głowy do takich programów, więc poczekam, aż ktoś zrobi za mnie :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2008 o 16:21, Baluk25 napisał:

Chyba żartujesz...dobra rozumiem, że wymaganie nie te, ale nie zagrać..pff cieńki bolek
jesteś xD..a co do gry to średnio mi się podoba :P


Zwalaj!
Nie mam najgorszego kompa ale to mi niestety nie poszło a poza tym nie przepadam za erpegami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh... D''jinni, to nie dla mnie, nie przepadam za trudnymi edytorami, ale pomysłami, to potrafię trysnąć. Szczerze powiedziawszy, w taki sposób robiąc z paczką kumpli jakąś przygodę, można zrobić przyszłe studio developerskie... xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować