Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Silent Hill: Homecoming zapowiedziane

31 postów w tym temacie

Panowie... tutaj nie chodzi o fabularną kolejność, a o to ile części tej serii zostało dotąd wydanych. :P Więc ten nowo-zapowiedziany tytuł to faktycznie 6 część.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To będzie 5 część, origins( lub inaczej 0) nie jest wliczane do serii(tak jak RE 0). Mam tylko 2 obawy:
1. Że ta gra zostanie exclusivem konsol podczas gdy dostaliśmy poprzednie części(poza 0 które niedawno wyszło na ps2 z psp)
2. Że nie będzie miała klimatu bo robią ją amerykanie, a nie jak poprzednie japończycy którzy są bardziej suptelni w robieniu horrorów i potrafią utrzymać napięcie do końca zamiast zasyptywać nas hotdami wyskakujących znikąd potworów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tekstury na screenie rzeczywiście okropne, ale nie panikujmy. Wszak w tej serii nieco niewyraźne, niewiele mówiące lokacje uchodzą za plus xD Choć chyba nie powinienem żartować z kontynuacji najlepszej serii horrorów tego świata...

Fabularnie seria zdaje się łykać swój ogon [ale co ja tam wiem; wszak fakt iż każda historia zaczyna się tak samo/podobnie niewiele mówi o wątkach i zawiłościach tejże]. Choć nie powiem, SH nadal straszy. Włączając w to ów screen. Ops, miałem serio pisać...

Miejmy więc nadzieję, że Amerykanie [których bardzo cenię pomimo ich jawnego narcyzmu] dorównają Japończykom w kwestii klimatu, dodając też coś od siebie co nada tej części SH nutkę oryginalności. Ja czekam z niecierpliwością. Tylko, że nie mam jeszcze konsoli. Eh, life is brutal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ja kocham horrory..... ale do żeczy mysle ze Alone In The Dark 5 nie przebije ale bedzie to gra warta uwagi i poswiecenia. Szkoda tylko ze na PC nie bedzie albo na Play Station 2 wielka szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2008 o 20:01, Gregory1992 napisał:

Wychodzi na to że zapowiadany przedtem Silent Hill 5 zmienił nazwę na Silent Hill: Homecoming
no ale skąd się wzięło że to cześć 6 to ja już nie wiem:D

1 Silent Hill (1999)
2 Silent Hill 2 (2001)
3 Silent Hill 3 (2003)
4 Silent Hill 4: The Room (2004)
5 Silent Hill: Origins (2007)
6 Silent Hill: Homecoming (2008)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Scena na obrazku podobna do poczatku z Fahrenheit''a.

> Alex będzie musiał stawić czoła --> najmroczniejszym strachom <--
heh, ładnie ujęte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaitsev po co wprowadzać ludzi w błąd?
Ten nowy Silent Hill to przecież, oficjalnie rzecz ujmując, piąta część. Origins to raptem taki swego rodzaju fabularny preludium do całej serii (stąd chociażby zero w nazwie wersji japońskiej). Gdybyśmy mieli być małostkowi, to można by napisać, że Homecoming to ósma albo i nawet dziesiąta część Cichego Wzgórza zważywszy na fakt, że na inne konsolki, komórki, oraz automaty swego czasu wyszło tego trochę. Bądź że konsekwentny. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować