Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Już dziś premiera nowego wydania serii eXtra Klasyka!

29 postów w tym temacie

Nie widziałem w sklepie "XK Gold - Saga Empire Earth I-II" - reklamowaną w dodatku do CDA "Insider"?

Rozumiem że na jesień br. będą (wieczne żywe) - nie wyrzucam tego:) - "Saga Fallout’a, Badury, Icewinder Dale" (nowe wydanie)?
Może także w "XK Gold" "Rome Total War" i "Gothic III"?:)

Życzyłbym sobie jeszcze to co wydawał CDP z serii "Europa Universalis" - ale z najnowszymi patchami i dodatkami - wszak CDP wydał "Mroczne Wieki" i "Victorię" powinniście do nich wydać najnowsze patche i dodatki a całość na jednym DVD w "XK Goldzie"! Cenega tego nie wyda – chyba że im odstąpicie prawa do polskich wersji „Victorii” „Mrocznych Wieków”?
Przydałby się równię „Diablo” PL i „Diablo II” na DVD w „XK Goldzie” oraz „Age of Empires III” z dodatkami (też na DVD)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2008 o 16:42, Solmath napisał:

U mnie w Empiku była Saga EE. Może sprawdź w innym sklepie?


Hmm, to zobaczę w takim razie jutro ew. w połowie przyszłego tygodnia pojadę do "Saturna" - wczoraj jak byłem w Saturnie to widziałem.... minę sprzedawców – zupełnie nie wiedziali gdzie te wszystkie tytuły pomieścić - stosika (i tak duże) była zawalone dotychczasowymi różnymi tytułami a tu "grzybobranie" CDP:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś obszedłem całe miasto (kilkanaście sklepów) w poszukiwaniu "Extra Klasyki" i muszę powiedzieć, że się trochę zawiodłem, ponieważ w dniu premiery nie była dostępna TOCA 3. Jednak z powodu tego, że to opowieść z Happy End''em do domu wróciłem z Fahrenheit''em :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aaaa .... i jest :) Choć zanim u mnie w "salonie multimedialnym" (jak to się ładnie nazywają) Kolporter minie pewnie z tydzień jak nic zanim te tytuły znajdą się na półkach :P Przydałby mi się u mnie w mieście Empik albo Saturn... a tak nawiązując z powrotem do gier, to ja już zadecydowałam-biorę Fahrenheita :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będę tęsknił za tą niebiesko-czerwoną kolorystyką. W końcu towarzyszyła ona serii od samego początku.
Teraz trzeba będzie się przerzucić na ten "nowoczesny" styl. No dobra... mus to mus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2008 o 21:30, Neysha napisał:

Aaaa .... i jest :) Choć zanim u mnie w "salonie multimedialnym" (jak to się ładnie nazywają)
Kolporter minie pewnie z tydzień jak nic zanim te tytuły znajdą się na półkach :P


Nie przejmuj się, bądź dobrej myśli :) , ja też obawiałem się że w moim miejskim "salonie multimedialnym" nie zobaczę prędko gier z serii XK, ale na szczęście pojawiły się już w czwartek, dzięki czemu nabyłem bez wahania te tytuły które mnie interesowały.

Dnia 25.04.2008 o 21:30, Neysha napisał:

Przydałby mi się u mnie w mieście Empik albo Saturn...


A wolno spytać jakie to miasto ?? (wiem, jestem zbyt ciekawski, jak chcesz możesz zapomnieć o tym pytaniu :P)

Dnia 25.04.2008 o 21:30, Neysha napisał:

a tak nawiązując z powrotem do gier, to ja już zadecydowałam-biorę Fahrenheita :D


Bardzo dobry wybór, ja też bym sobie kupił ale już kasy mi nie wystarczyło. A oprócz tego interesuję Cię jeszcze jakiś tytuł ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2008 o 22:23, Sebat1 napisał:

A wolno spytać jakie to miasto ?? (wiem, jestem zbyt ciekawski, jak chcesz możesz zapomnieć
o tym pytaniu :P)


Ostrowiec Św. :P

Dnia 25.04.2008 o 22:23, Sebat1 napisał:

Bardzo dobry wybór, ja też bym sobie kupił ale już kasy mi nie wystarczyło. A oprócz
tego interesuję Cię jeszcze jakiś tytuł ??


Myślałam jeszcze nad Jade Emipre Edycja Specjalna, ale jak na razie mam sporo gier, więc tę sobie odpuszczę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2008 o 22:33, Neysha napisał:

Ostrowiec Św. :P


A ja z Gdyni :)

Dnia 25.04.2008 o 22:33, Neysha napisał:

Myślałam jeszcze nad Jade Emipre Edycja Specjalna, ale jak na razie mam sporo gier, więc
tę sobie odpuszczę ;]


Kupiłem sobie Jade Empire i polecam, tytuł ten jest bardzo grywalna, trochę podobny do Star Wars: KotOR-a oraz do Fable: Zapomniane Opowieści. Jeżeli nie możesz kupić tej gry teraz, to kup sobie kiedy indziej np. w wakacje, za tak niską cenę naprawdę warto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta seria jest żałosna a przynajmniej wersja GOLD. Pomimo że miałem już w kolekcji złotą edycję The Settlers IV postanowiłem kupić wydanie również z poprzednimi seriami osadników. Otwieram pudełko a tam 50 płyt mi się wysypało, wkładam pierwszą z etykietą Saga the Settlers I-IV, zawartość płyty to nieco ponad 100MB, wkladam kolejną Złota Edycja The Settlers IV tym razem DVD, zawartośc płyty to 800MB, wkładam 3 płytę tym razem od Złotej Edycji The Settlers III, rozmiar zawartości płyty ponad 400MB i wymiękłem już dalej dałem se siana. CZEMU NIKT Z WAS NIE POSZEDŁ PO ROZUM DO GŁOWY I NIE POMYŚLAŁ ŻEBY WSZYSTKO WRZUCIĆ NA JEDNĄ PŁYTĘ DVD?? Przecież wszystko by się zmieściło i to nawet podwójnie, boże co za marnostrastwo, przecież teraz nawet tego pudełka z tymi wszystkimi płytami i książkami zamknąć nie mogę, żałuje że to kupiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CZEMU NIKT Z WAS NIE POSZEDŁ PO ROZUM DO GŁOWY I NIE POMYŚLAŁ ŻEBY WSZYSTKO

Dnia 26.04.2008 o 17:44, T-Rex napisał:

WRZUCIĆ NA JEDNĄ PŁYTĘ DVD?? Przecież wszystko by się zmieściło i to nawet podwójnie,
boże co za marnostrastwo, przecież teraz nawet tego pudełka z tymi wszystkimi płytami
i książkami zamknąć nie mogę, żałuje że to kupiłem.


A nie przyszlo ci do glowy, że pierwsze bardzo juz leciwe czesci Settlersow mialy sciezki audio, ktore da sie jedynie ouruchamiac z napedow CD i przy umieszczeniu ich na DVD mialbys niema wersje gry przynjaniej w dwich pierwszych czesciach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 21:17, T-Rex napisał:

Ścieżki audio w dosowych grach które nie były robione z myślą o windowsach? Coś nie chce
mi się wierzyć.

To wrzuć płytkę do dowolnego odtwarzacza CD.
Mam Settlers II Gold, wydanie z pierwszej, przedpotopowej XK i rzeczywiście muzyka jest tam w CD-Audio.
Podobna sytuacja jest zresztą w przypadku HoMM I i II ze "starej" sagi HoMM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z początku chciałem zgodzić się z postem T-Rex. Sam ogłupiałem po otwarciu Settlersów Gold, kiedy zamiast spodziewanej płytki DVD z całą sagą wyleciały mi płyty w kopertach. No ale nie pomyślałem o CD-Audio, więc rozumiem sytuację. Ale kurcze czy nie szło dać innego, specjalnego pudełka? Z tymi płytkami w kopertach to ja się czuję jakbym wrócił z bazaru, a nie ze sklepu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować