Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gram Theft Auto - wygraj GTA IV o 18:00!

188 postów w tym temacie

Dnia 28.04.2008 o 18:11, Laid back napisał:

Przepraszamy, ale podczas wyświetlania tej strony wystąpił błąd.
Prosimy spróbować ponownie za kilka minut.

Bez obaw, nawet jeśli taka informacja Wam się wyświetliła - nie martwcie się :)
Zgłoszenie mimo wszystko do nas dotarło.


Gorzej jak komuś ten komunikat pojawił się nie przy udzielaniu odpowiedzi, ale przy wchodzeniu na stronę z pytaniami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2008 o 18:11, Laid back napisał:

Bez obaw, nawet jeśli taka informacja Wam się wyświetliła - nie martwcie się :)
Zgłoszenie mimo wszystko do nas dotarło.


No spoko, ale co z pytaniem w którym były same odpowiedzi bez pytania? IMO nie powinniście brac pod uwagę tego pytania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.04.2008 o 18:11, Laid back napisał:

Bez obaw, nawet jeśli taka informacja Wam się wyświetliła - nie martwcie się :)
Zgłoszenie mimo wszystko do nas dotarło.

Dzięki Bogu! ;D Ja już sie zdenerwowałem i powiedziałem sobie że mam gdzieś ten konkurs ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rotfl wychodzi na to że udało mi się wysłać zgłoszenie :P Bo pytania się już nie pojawiają... Anyway mi za drugim razem pytanie 6 sie pojawilo, przyznam spieszylem sie z grzebaniem na wiki jak cholera:P Tylko błagam ulepszcie servery :D Pytania bardzo proste :D Mam nadzieje że coś wygram :D (GTA 4 my love chociaż nie mam konsoli :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę Ci podać to pytanie: Która część GTA nie ukazała się na konsole Sony?

O ile o to Ci chodzi, bo tak mi się wydaję. Najpierw też go nie miałem, ale się wyświetliło. Ogólnie większość pytań prostych, ale przy dwóch strzelałem. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cin mówię Ci odśwież stronę albo wstecz i jeszcze raz. Mnie za drugim razem się pojawiło [podałem wyżej], może i Tobie się pojawi. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Gramowicze, przepraszamy za problemy - liczba Waszych zgłoszeń w konkursie zdecydowanie przekroczyła nasze oczekiwania, lecz niestety przekroczyła również możliwości serwera...


Uwaga: Pytanie szóste, które u części z Was nie wyświetlało się prawidłowo, nie bierze udziału w konkursie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh w którymś pytaniu zabrakło mi pytania i były same odpowiedzi. Potem problemy z wysłaniem bo jakiś błąd a teraz wchodzę i pisze mi, że odpowiedź wysłana. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak widac bardzo wiele osob mialo problem z pytaniem 6. a wlasciwie z brakiem tego pytania..
licze na jakas powtorke ;)

edit. teraz widze post Laid back'a..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2008 o 18:19, maxw napisał:

jak widac bardzo wiele osob mialo problem z pytaniem 6. a wlasciwie z brakiem tego pytania..
licze na jakas powtorke ;)


przeczytaj sobie wiadomość od Laid back :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko odpowiedziałem dobrze. Też miałem problemy z błędem strony, a jeśli coś pochrzaniło w moich pytaniach to zabiję CD Project i Wiedźmin 2 nie wyjdzie :P Żartuję, oni są w porządku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2008 o 18:17, Laid back napisał:

Drodzy Gramowicze, przepraszamy za problemy - liczba Waszych zgłoszeń w konkursie zdecydowanie
przekroczyła nasze oczekiwania, lecz niestety przekroczyła również możliwości serwera...


Zawsze w Nas - Gramowiczów, nie wierzycie. ;) Myślicie, że będzie tylko garstka uczestników, ale za każdym razem gdy pada słowo ''konkurs'' i to jeszcze z tak kultową grą jak GTA, wiadomym jest, że tłum ludzi się na to rzuci. Podobnie jak z preorderem wiedźmina czy też rejestracją na MP w Pro Evolution Soccer.
Chyba czas ulepszyć serwer, hmmm? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po co konkurs trwa tydzień, skoro nagrody dostają tylko ci najszybsi. Wiadomo że w pierwszych minutach wszystkie nagrody zostaną ''zgarnięte''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2008 o 18:20, NeVeN napisał:

Wszystko odpowiedziałem dobrze. Też miałem problemy z błędem strony, a jeśli coś pochrzaniło
w moich pytaniach to zabiję CD Project i Wiedźmin 2 nie wyjdzie :P Żartuję, oni są w
porządku...


Eee jak dobrze wyczytałem to gram.pl to od niedawna zupełnie inna instytucja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować