Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wideowstępniak na bieżący tydzień - w klimatach GTA

46 postów w tym temacie

No, ja czekam na wrażenia z gry w najnowsze dzieło studia Rockstar. :D
Mam nadzieję, że uda mi się ją wygrać w konkursie, jeśli nie, trudno... :(
Hm, tydzień zapowiada się, mówiąc szczerze, ciekawie... Na przykład, po raz pierwszy słyszę o takiej grze jak "Metro 2033: The Last Refugee", nie mówiąc już o takich tytułach jak "Superbike World Championship"... Przeczytamy, zobaczymy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Czy będzie making of...? ;D
2. Kto to był z tym kałachem? ;>

Poza ty filmik nieludzko długo mi się wczytywał - chyba popularność ma sporą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2008 o 17:49, napster6 napisał:

No ten odcinek zdecydowanie lepszy od poprzedniego , brawo chłopaki .A ten karabin to
mam nadzieję że nie prawdziwi ? ;)


No więc mieliśmy mały wypadek pod koniec kręcenia programu... Laid Backa już nie będzie w kolejnych odcinkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2008 o 17:55, sng napisał:

> No ten odcinek zdecydowanie lepszy od poprzedniego , brawo chłopaki .A ten karabin
to
> mam nadzieję że nie prawdziwi ? ;)

No więc mieliśmy mały wypadek pod koniec kręcenia programu... Laid Backa już nie będzie
w kolejnych odcinkach.


Nie potwierdzam i nie zaprzeczam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wstępniak całkiem ciekawy... Spróbuję swoich sił w konkursie związanym z GTA IV, chociaż i tak nie widzę dla siebie przyszłości ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten tydzień to przede wszystkim GTA IV, jednak ja najbardziej czekam na tekst o Empire Total War. Ciekawy może też być tekst o MGS 4 i Battlefield Heroes. Fajnie zapowiada się prezentacja najnowszego zrzutu do KK, chociaż znamy już wszystkie tytuły. Pożyjemy, zobaczymy :) Ogólnie interesujący tydzień się nam szykuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2008 o 17:55, sng napisał:

No więc mieliśmy mały wypadek pod koniec kręcenia programu... Laid Backa już nie będzie
w kolejnych odcinkach.

Tak to jest jak się bawi bronią palną , ale mam nadzieję że Piotrowi nic zbytnio szkodliwego dla zdrowia się nie stało . A co do wideowstępniaka zauważyłem że mieliście małą tremę ? ;) Czyżby kamery tak na was oddziaływały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko super, tylko lekcje dykcji by się przydały ;P

Tak trzymać chłopaki! Się rozkręcacie widzę ("Dobra zabrać go!" :D ).
A do tego coś co naprawdę mnie zaskoczyło: w napisach końcowych widnieje "Scorpik" jako autor muzyki! Wow - czy to TEN "Scorpik" ? Sami jako żywe legendy widzę współpracujecie z legendami.

Ave!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować