Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy Prince of Persia oficjalnie zapowiedziany!

49 postów w tym temacie

No to ładnie...... W końcu to już koniec tych przeklętych piasków, przez które Książę zmienił całą historię aż 2 razy. ;P

A podtytuł "Prince of Persia" może mówić o powrocie do klasyki, chociaż, chciałbym bardzo, aby ten system walki z poprzedników pozostał. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hamster82 & Gol Galad -> Właśnie to mnie bardzo zastanawia. Brak podtytułu (osobiście wolałbym, żeby jakiś jednak był - inaczej strasznie się wszystko pomiesza) sugeruje, że będzie to remake tej najpierwszej wersji z 1990, co IMO nie jest zbyt dobrym pomysłem: wszak fabuła jedynki stała na, delikatnie rzecz ujmując, żenującym poziomie. To by pasowało wszakże do teorii czwórki jako prequela trylogii Piasków Czasu, których akcja (na podstawie obecności na niższych poziomach Azadu ukrytego poziomu z wersji z 1990 i wspomnień o ruinach poprzedniego zamku, na jakich wzniesiony został ten) rozgrywa się prawdopodobnie wiele lat po przygodach pikselowatego Księcia. Odrębną sprawą pozostaje poruszanie się bohatera. Motyw akrobacyjny z pewnością zostanie jeszcze ulepszony, a i manipulacja czasem mogłaby zostać wyjaśniona faktem umiejscowienia akcji długo przed śmiercią Kaileeny w Babilonie. Pożyjemy, zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości spytam w które części? ;>


A co do nowego PoP''a o jakość nie ma się co martwić, wszak tworzy go (w mojej subiektywnej ocenie) najlepszy zespół Ubisoftu, martwi mnie jedynie, żerowanie na marce, która z założenia miała być tylko (nową) trylogią. Ale skoro sam mistrz Jordan Mechner wyraził na to zgodę... ;). Byłbym bardziej zadowolony, gdyby Ubi inwestowało w tworzenie nowych marek (patrz Assassin''s Creed, który odniósł wielki sukces i to nie tylko finansowy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, wreszcie mamy oficjalnie potwierdzenie prac nad kolejną odsłoną Księcia! :)

Dla fanów tej gry i nie tylko jest to znakomita wiadomość. Sam miałem okazję niedawno zagrać w pierwszą odsłonę tej serii i powiem szczerze, że była fajna, choć nie ukrywam, że na PC kiepsko mi się w nią grało. Dobrze, że nowy PoP powstaje też na konsole, przynajmniej będę mógł sobie w niego zagrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2008 o 22:10, Neo 12 napisał:

Kolejny epizod w historii Księcia. Tego samego Księcia? Jeśli tak zaraz chyba zesram
się ze szczęścia.

Nie zapomnij o prasie! No, żeby miło było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować