Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy Prince of Persia oficjalnie zapowiedziany!

49 postów w tym temacie

Jedynka- najlepsza fabuła, dwójka- najlepsza grywalność, trójka- najpiękniejsza grafika. A co w czwórce?
Swoją drogą, nie mogę się doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2008 o 22:22, jakubcjusz napisał:

PS. Właśnie czytam wasze komentarze i widzę, że dla większości z was Prince Of Persia
zaczynał się na Piaskach Czasu... Ręce opadają...


I to mało powiedziane. Sequele PIERWSZEGO Prince''a można odpuścić, nic w nich szczególnego nie było, ale tego NAJPIERWSZEGO... no, po prostu trzeba. Nawet ten remake z Xbox Live to nie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedno słowo przyszło mi do głowy, po przeczytaniu newsa: ZAJEB... znaczy zajedwabiście! PoP należy do moich ulubionych gier, dlatego nie mogłem się doczekać tej wiadomości. No i doczekałem się! :) Do tego data premiery jest niezbyt odległa, co z jednej strony bardzo mnie cieszy, a z drugiej budzi nutkę niepokoju. W końcu gra musi trzymać poziom poprzednich części, ale nie jestem pewien, czy Ubi Montreal poradzi sobie tak krótkim czasie. Trzeba być dobrej myśli, dlatego trzymam kciuki za produkcję nowego Księcia Presji. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak to w jednym z postów wspominałem, zaczynam skakać z radości! ;D W końcu po tych wielu miesiącach/latach/dniach się doczekałem oficjalnej zapowiedzi nowego PoP''a. Nic tylko zbierać kasę na upgrade komputera. ;]

PS> Oby zachowali klimat serii i nie przerobili tego na jakąś kaszankę, bo się załamię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie kolejny Prince!!! Chyba jeszcze przed wyjściem czwórki zrobię sobie 2-3 razy powtórkę całej sagi. Mam nadzieje, że w czwórce pojawi sie znowu Farah. Zostaje tylko czekać na new Princa i ledwo pojawi sie jakieś info to bez namysłu zamówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest nowy PoP. Omg jak dla mnie to 3 części z naciskiem na 2 miały najlepszą najbardziej skomplikowaną fabułę, ze wszystkich gier! I jeszcze te boskie cut-scenki! Juz nie mogę się doczekac ! Byleby nie poszli w stronę Assassin Creed''a(żeby nie było gra dobra, ale bez rewelacji), a raczej WarriorWithin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować