Zaloguj się, aby obserwować  
Jaro7788

Konto Gram.pl na YouTube zawieszone!

87 postów w tym temacie

Dnia 31.10.2008 o 11:56, Spaykus napisał:

Nie no, oczywiście masz rację, ale dobrze byłoby chociaż poznać powód takiej decyzji
:D

Nie znam regulaminu YouTube ale nie zdziwiłbym się gdyby istniał punk podobny do Waszego że pracownicy mogą nie podawać powodu, wiec pozostaje Wam tylko chęć i poczucie niesprawiedliwego bana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2008 o 01:59, NintendoPassion napisał:

Jestem ciekaw na jakim poziomie obecnie znajdują się negocjacje Gramu i YT w sprawie
odblokowania konta... Nie wiem czy to YT Gramowi potrzebne, ale jednak intrygujące.

http://www.gram.pl/wideo_8Qvh8_Fallout_3_intro.html
A jak myślisz?


>Nie znam regulaminu YouTube ale nie zdziwiłbym się gdyby istniał punk podobny do Waszego
To w gramie.pl pracuję punki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2008 o 02:56, Dark Energy napisał:

> Jestem ciekaw na jakim poziomie obecnie znajdują się negocjacje Gramu i YT w sprawie

> odblokowania konta... Nie wiem czy to YT Gramowi potrzebne, ale jednak intrygujące.

http://www.gram.pl/wideo_8Qvh8_Fallout_3_intro.html
A jak myślisz?


>Nie znam regulaminu YouTube ale nie zdziwiłbym się gdyby istniał punk podobny do
Waszego
To w gramie.pl pracuję punki ?


Punkt to punk! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2008 o 14:45, sir durin napisał:

Nie znam regulaminu YouTube ale nie zdziwiłbym się gdyby istniał punk podobny do Waszego
że pracownicy mogą nie podawać powodu, wiec pozostaje Wam tylko chęć i poczucie niesprawiedliwego
bana :D


Dobra, zrozumiałem mało subtelną aluzję ;p
Tyle tylko, że nasze konto miało status partnerski, a takich się ot tak nie zawiesza.

A negocjacje stanęły w martwym punkcie - ktoś od nas próbował się do nich dobić, póki co bezskutecznie, czekamy na odpowiedź na nasze zgłoszenie wysłane za pośrednictwem wspomnianego wcześniej formularza.

Ja kilka tygodni temu ściąłem włosy, więc na punka się nie łapię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2008 o 08:57, Spaykus napisał:

> Nie znam regulaminu YouTube ale nie zdziwiłbym się gdyby istniał punk podobny do
Waszego
> że pracownicy mogą nie podawać powodu, wiec pozostaje Wam tylko chęć i poczucie
niesprawiedliwego
> bana :D

Dobra, zrozumiałem mało subtelną aluzję ;p

A kto powiedział że to była subtelna aluzja :P

Dnia 01.11.2008 o 08:57, Spaykus napisał:

Tyle tylko, że nasze konto miało status partnerski, a takich się ot tak nie zawiesza.

A negocjacje stanęły w martwym punkcie - ktoś od nas próbował się do nich dobić, póki
co bezskutecznie, czekamy na odpowiedź na nasze zgłoszenie wysłane za pośrednictwem wspomnianego
wcześniej formularza.

Ja kilka tygodni temu ściąłem włosy, więc na punka się nie łapię ;)

Ale były ;)


Dark Energy
>To w gramie.pl pracuję punki ?
No jasne że pracują tylko nie mów nikomu bo to Tajne łamane przez Poufne oraz zaginane przez Super Top Secret

Jedna literka a tyle radości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować