Zaloguj się, aby obserwować  
p1992

Jaki gatunek muzy jest dla was najlepszy?

222 postów w tym temacie

Rock, zdecydowanie Rock a już jaki czy alternatywny hard rock czy inny to już obojętne. Kiedyś słuchałem hip-hopu który od już jakiś 4 miesięcy wydaję się mi bezsensowny i głupi. Rock wymiata! Oprócz tego słucham od czasu do czasu soul i starszego popu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 16:59, Radykał napisał:

> Nazi punk
A co to?

chyba najbardziej debilna odmiana punka - punk przeczący głównej ideologi punka. IMO rzecz jasna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze się taki nie narodził, żeby wszystkim dogodził. Każdy oczekuje od muzyki czegoś innego i ma inne upodobanie. Powiem fanowi jazz, że black metal jest najlepszy? Nie sądzę, żebym go przekonał. To sprawa indywidualna i dla każdego inny nurt muzyczny będzie tym najlepszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.01.2009 o 17:04, Bartek 93 napisał:

chyba najbardziej debilna odmiana punka - punk przeczący głównej ideologi punka. IMO
rzecz jasna

Czyli co? W pierwszej chwili pomyślałem, że ma na myśli Oi!, ale Oi! wymienił w dalszej części. A wątpię, żeby chodziło mu o NSBM, więc pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 17:10, paweusz napisał:

Jeszcze się taki nie narodził, żeby wszystkim dogodził. Każdy oczekuje od muzyki czegoś
innego i ma inne upodobanie. Powiem fanowi jazz, że black metal jest najlepszy? Nie sądzę,
żebym go przekonał. To sprawa indywidualna i dla każdego inny nurt muzyczny będzie tym
najlepszym.


Święte słowa. ;)
Dobrze że są jeszcze tak myślący ludzie.

Radykał >>> Przewróć stronę wcześniej i spójrz na post [159] wtedy zrozumiesz wypowiedź kolegi Findan'a. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słucham niemal wszystkiego. Od rapu, poprzez reggae, rock, metal, aż po disco, soul, czy też jazz. Jedyny rodzaj muzyki, którego nie toleruję to techno i wszelkiego typu house, trance itp.

PS Wspieram tych, którzy "słuchają" hip-hopu ;P A już tym bardziej tych, którzy jednocześnie "słuchają" hip-hopu i rapu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 17:47, Findan napisał:

Punk grany przez neo-nazistów ;p Rzecz jasna podobny nieco do Oi!, tylko że bardziej
nazistowski ;D


Czyli to było na serio pisane? o_O
To żeś mnie zagiął. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 17:12, zamber1 napisał:

Święte słowa. ;) Dobrze że są jeszcze tak myślący ludzie.

To tylko obiektywizm. Ja mogę wielu gatunków nie lubić, nie słuchać itd. Ale wiem, że wielu osobom niemiłosiernie nie spodoba się to, w czym ja się lubuję. Irytowały mnie teksty w stylu "jak możesz tego słuchać?!" - tyle, że te osoby nie zdawały sobie sprawy z tego że ja mógłbym powiedzieć to samo o ich muzyce.
Zasada jest prosta, "nie będę polecał wieprzowiny czy dziczyzny wegetarianinowi" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 17:56, zamber1 napisał:

Czyli to było na serio pisane? o_O
To żeś mnie zagiął. :D

Żeby mi tylko nie dali bana za propagowanie nazizmu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 18:08, Findan napisał:

Żeby mi tylko nie dali bana za propagowanie nazizmu :D


W przypadku podanego przez Ciebie utworu, to ciężko o nazizmie mówić. ;)
Dyplomatycznie powiem :D, że nie popieram takiej formy ekspresji muzycznej, ale skoro ktoś to tworzy i jest ktoś komu się to podoba, to już nie mój problem. :)
A na marginesie mówiąc sam czasami słucham (choć to nieco odmienna ideologia) Saltusa, ale to głównie z racji iz mój znajomy jest tam jednym z wioślarzy. ]:>

paweusz >>> No i takie podejście mi się właśnie podoba i trzeba je chwalić. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.01.2009 o 17:47, Findan napisał:

Punk grany przez neo-nazistów ;p Rzecz jasna podobny nieco do Oi!, tylko że bardziej
nazistowski ;D

Czyli masz na myśli zespoły pokroju Screwdriver? Zawsze myślałem, że to po prostu RAC/NSBM/Oi!, określenie nazi punk słyszę po raz pierwszy. Najlepsze kawałki Screwdriver to:
http://pl.youtube.com/watch?v=e08RhT28OTo
http://pl.youtube.com/watch?v=gjFN9HwZ02A&
I wcale nie są to jakieś nazistowskie utwory. Chyba najbardziej narodowo-socjalistyczny jest Honor, a w szczególności piosenka "Narodowy Socjalizm" (nie ma jej na YouTube :P), albo Agressiva 88 - "Narodowi Socjaliści".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 18:15, zamber1 napisał:

W przypadku podanego przez Ciebie utworu, to ciężko o nazizmie mówić. ;)

Nazizm jest wokół nas, w muzyce i często nie widać go na pierwszy rzut oka ;D

Dnia 27.01.2009 o 18:15, zamber1 napisał:

Dyplomatycznie powiem :D, że nie popieram takiej formy ekspresji muzycznej, ale skoro
ktoś to tworzy i jest ktoś komu się to podoba, to już nie mój problem. :)

Ja bym raczej był za zlikwidowaniem takich zespołów, bo ich muzyka niesie złe przesłanie i do tego et beznadziejna.

Dnia 27.01.2009 o 18:15, zamber1 napisał:

A na marginesie mówiąc sam czasami słucham (choć to nieco odmienna ideologia) Saltusa,
ale to głównie z racji iz mój znajomy jest tam jednym z wioślarzy. ]:>

Też mi się zdarzyło kiedyś słuchać \m/

Dnia 27.01.2009 o 18:15, zamber1 napisał:

paweusz >>> No i takie podejście mi się właśnie podoba i trzeba je chwalić.

paweusz >>> mam identyczne podejście (jak zwykle?)

@Radykał
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować