Zaloguj się, aby obserwować  
Laid_back

Hymn gramowy - wybraliśmy zwycięzców zabawy :)

195 postów w tym temacie

Dnia 14.05.2008 o 11:48, BANITA PL napisał:

Mogę wiedzieć o co Ci chodzi? A nagrać mogę ja z zespołem, nie ma problemu.


Chodzi mniej więcej o koniec pierwszej zwrotki i to jakie tam słowo wystepuje. Zastanowiłeś się może chociaż przez sekundę jak by wyglądał serwis gdyby takie słowo występowało w jego hymnie? No właśnie...
Pomine już fakt, że cąłość jest pisana Caps Lockiem czego po prostu nie trawię. Poziom rymów jest bardzo niski. Ogólnie podziwiam, że podjąłeś się tego wyzwania, ale jednak to nie to. Trochę cenzury, lepsze rymy i brak Caps Locka i byłoby znośnie, a tak jest jak wszyscy widzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2008 o 14:01, YahooPL napisał:

Chodzi mniej więcej o koniec pierwszej zwrotki i to jakie tam słowo wystepuje. Zastanowiłeś
się może chociaż przez sekundę jak by wyglądał serwis gdyby takie słowo występowało w
jego hymnie? No właśnie...
Pomine już fakt, że cąłość jest pisana Caps Lockiem czego po prostu nie trawię. Poziom
rymów jest bardzo niski. Ogólnie podziwiam, że podjąłeś się tego wyzwania, ale jednak
to nie to. Trochę cenzury, lepsze rymy i brak Caps Locka i byłoby znośnie, a tak jest
jak wszyscy widzą...

Po pierwsze caps lock był celowy bo powiedzmy że mi się podoba. A co do reszty. Takiś cwaniak? To czemuś własnego nie napisał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2008 o 21:31, BANITA PL napisał:

Po pierwsze caps lock był celowy bo powiedzmy że mi się podoba. A co do reszty. Takiś
cwaniak? To czemuś własnego nie napisał?


Jeśli coś nie jest moim powołaniem to po prostu się tego nie tykam. Wole to niż zrobić zlepek czegokolwiek byle tylko nabić posta. A jesli nie chcesz zostać wyklęty do konca na tym forum to radzę już więcej nie używac Caps Locka. Nie odbieraj też tego jako jakiś najazd na Ciebie i uwzięcie się. Po prostu mówie jak widze sprawę :)

Co do głosowania ro kiedy się kończy? W sumie Kuk zdeklasował wszystkich więc można już spokojnie ogłosić go zwycięzcą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2008 o 22:40, YahooPL napisał:

Co do głosowania ro kiedy się kończy?


ekhm... Yahoo, przypięty post --> Głosowanie do 16 maja

down

Dnia 15.05.2008 o 22:40, YahooPL napisał:

Musiałem coś napisać...


musiałem? nie rozumiem... ;p
tak na siłę pisanie, to się spamik imho nazywa xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2008 o 22:48, pizmak666 napisał:

ekhm... Yahoo, przypięty post --> Głosowanie do 16 maja


Musiałem coś napisać żeby off topa nie było ;)
Późna godzina i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować