Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PeCetowe GTA IV bez komentarza Rockstara

105 postów w tym temacie

pepsi

"Bez komentarza" - to jedyne słowa, jakie usłyszeli dziennikarze serwisu CVG od przedstawicieli firmy Rockstar Games, gdy zapytali o krążącą po sieci datę (30 listopada) premiery PeCetowej wersji GTA IV. A czego innego można było się spodziewać?

Przeczytaj cały tekst "PeCetowe GTA IV bez komentarza Rockstara" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no dobrze dobrze tak ma być a jeżeli teraz październik to może zaraz będzie sierpień a potem czerwiec a potem kwiecień ;p nie no żartuje xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę, proszę... R* myślało, że jak wyda na X''a i PS3 gierkę to zbije WIELKIE kokosy, ale piractwa ze strony crackerów na X''a nie przewidziała... Więc może poprzez wydanie tej gry na PC dałoby się nadrobić straconą kasę, a może i nawet trochę zarobić? Hę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2008 o 20:59, BzyQacz napisał:

Proszę, proszę... R* myślało, że jak wyda na X''a i PS3 gierkę to zbije WIELKIE kokosy,
ale piractwa ze strony crackerów na X''a nie przewidziała... Więc może poprzez wydanie
tej gry na PC dałoby się nadrobić straconą kasę, a może i nawet trochę zarobić? Hę?


Jasne. Nie porównuj gigantycznego piractwa na PC ze śladowym (bo nieopłacalnym z powodu braku możliwości cięcia w sieci bez narażenia się na bany) marginalnym zjawiskiem na X360 i nieistniejącym piractwem na PS3.

A kokosy zbije, z całą pewnością. Idę pohulać po Liberty City zostawiając cię z tymi przemyśleniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2008 o 21:02, Blizzard Beast napisał:

Idę pohulać po Liberty City zostawiając cię z tymi
przemyśleniami.


A idź, idź - ktoś Cię tu trzyma niby ? ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

,,TNukem Najważniejsze, że R* nie zaprzeczył ;)''''
Zgadzam się z tobą w 100%
R* czeka na dogodny moment i dopiero w ten czas oficjalnie zaprzeczy lub potwierdzi wersje na PC.
A wtedy dopiero się posypie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na razie brak komentarza...ale mam nadzieje, że za miesiąc czy dwa R* jednak potwierdzi oficjalnie, że robi PeCetowe GTA IV, bo zresztą z tego co wiem z konwersją w ogóle by nie mieli problemów (gry z Xboxa360 na PC jak wiem bardzo łatwo się przenosi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I znowu zrobią jak z San Andreas że niby gra tylko na PS2 zaprzeczają ciągle o PC a miesiąc po premierze: "Będzie wersja na PC". Jak powiedzieli bez komentarza to oznacza że coś ukrywają. Np. w sądzie odmawiają składania zeznać te osoby które mają coś do ukrycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Idę pohulać po Liberty City zostawiając cię z tymi
> przemyśleniami.


A idź, idź - ktoś Cię tu trzyma niby ? ...


No właśnie ;)
Chwal sie ,chwal -też mi powód do dumy,posiadanie XBox-a lub PS3 (haha).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh ... Sam nie wiem co o tym myśleć , nie interesuje się zabardzo serią GTA ale dla mnie troche głupio mówic o tej grze teraz jesli ma wyjsc 30 listopada ;] Moze i napięcie wzrasta i ludzie mają czas na odłożenie sobie kasy pod poduszke ale bez przesady . Za wcześnie ten szum i mam nadzieje ze tego 30 listopada naprawde wyjdzie ta
pozdrawiam. ;x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już jestem zmieszana. Wprawdzie nie ma oficjalnego potwierdzenia, ale tyle domniemań, że GTA 4 będzie na PC, że mnie się już to wszystko miesza. Od tej pory dopóki Rockstar nie powie "Tak, GTA 4 będzie na PC" to nie wierze w żadne inne doniesienia. Jeśli jednak GTA 4 naprawdę nie wyjdziena PC, to zadowolę się Mafią 2, która na PieCa na 100% wyjdzie i ma duże szanse być lepsza od nowego GTA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować