Zaloguj się, aby obserwować  
shinoda

FIFA 09 - temat ogólny

1382 postów w tym temacie

Słyszałem gdzieś ,że EA wreście zrozumiała że trzeba coś zmieniać w grafice i innych rzeczach , a nie tlko numer na logach i auktalizacji składów.

A jak jest naprawde zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 07:34, Patryk Mogilno napisał:

Ja słyszałem że FIFFA 09 bedzie wygladała tak samo na PC-tach jak na Play Station 2 czyli
bedzie nie za dobra graficznie. Mogli by zrobic grafike taką jak na Play Station 3...............

To nie realne
W ea licz się kasa ,a nie będę robić gry która nie chodzi na kartach graficznych 124 mb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


jak EA choc połowę z tego zrealizuje to będę zadowolony :P Mam nadzieję że przyjdzie tak długo zapowiadana rewolucja w tej serii i w końcu będzie się milej grało. praktycznie od 2004 roku gramy w tą samą grę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam chciałem założyć ten temat, ale skoro już jest to napisze tu co o tym myślę
1) dodać ligi :grecka i rosyjska
2) poprawić jakość kibiców( flagi, kolory drużyn)
3) pozbyc się "rewolucyjnych transferów", np. pierwsze zimowe okienko transferowe - Kaka i Cristiano Ronaldo są na
sprzedaż
4)zachować niskie wymagania
5)poprawić wizerunki zawodników w menu
6)dodać większe możliwości wyglądu managera

To wszystko, co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2008 o 12:21, Shadow99 napisał:

wg. Mnie powwinni juz zrobic na pc next gen tylko o tym marze.
Wymagania mogą byc duże. ;]

Też tak myślę żeby zrobili taką fifę jaka jest na konsolach wtedy dałoby się naprawdę w to pograć ale narazie nie wiem do końca czy to będzie możliwe bo fifę kupi więcej osób jeżeli wymagania są wciąż niskie a jeżeli mieliby postawić na next gen wtedy myślę że dużo osób nie kupiłoby gry bo by im na tych starych kompach nie poszło.
Ale z drugiej strony może w końcu grę zaczęły by kupywać te osoby z lepszym sprzętem. Tutaj EA ma ciężki orzech do zgryzienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2008 o 20:27, Don Zorro napisał:

Sam chciałem założyć ten temat, ale skoro już jest to napisze tu co o tym myślę
1) dodać ligi :grecka i rosyjska
2) poprawić jakość kibiców( flagi, kolory drużyn)
3) pozbyc się "rewolucyjnych transferów", np. pierwsze zimowe okienko transferowe - Kaka
i Cristiano Ronaldo są na
sprzedaż
4)zachować niskie wymagania
5)poprawić wizerunki zawodników w menu
6)dodać większe możliwości wyglądu managera

To wszystko, co o tym myślicie?


Przedewszystkim poprawić grafike a najlepiej napisać cały silnik od nowa:P a nie od FIFA06 na tym samym silniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2008 o 13:18, marcinshinoda napisał:

pierwsze screeny z wp.pl. Oj śmierdzi mi tu tą samą grafiką i silnikiem. Popatrzcie na
twarze zawodników:P

Heh obrońcy jak zwykle mają krzywe łby. A grafa dalej taka sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wielkich rewelacji w wersji na PC nie oczekiwał. Ogólnie to co rok Fifa jest praktycznie taka sama, jednak pozostanę i w tym roku przy PES.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2008 o 13:32, Kraju92 napisał:

Ja bym wielkich rewelacji w wersji na PC nie oczekiwał. Ogólnie to co rok Fifa jest praktycznie
taka sama, jednak pozostanę i w tym roku przy PES.


że jest taka sama to nie znaczy że zła:) Ja oczekuje od nowej FIFY nowej lepszej grafiki, troche klimaczku na stadionach(race, papier,flagi), troche poprawiany gameplay. Nasi zawodnicy szybciej wychodzą na pozycje, chociaż to już poprawiano w UEFA EURO 2008. Ehh gdyby FIFA 09 była taka jak na konsole next-gen to PES może puszki zbierać......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2008 o 13:38, marcinshinoda napisał:

że jest taka sama to nie znaczy że zła:) Ja oczekuje od nowej FIFY nowej lepszej grafiki,
troche klimaczku na stadionach(race, papier,flagi), troche poprawiany gameplay. Nasi
zawodnicy szybciej wychodzą na pozycje, chociaż to już poprawiano w UEFA EURO 2008.
Ehh gdyby FIFA 09 była taka jak na konsole next-gen to PES może puszki zbierać......


Nowa Fifa na PC będzie jak Fifa na konsole czyli next gen. Ale i tak PES króluje, Fifa od zawsze musiała zadowolić się z drugiego miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2008 o 13:40, Kraju92 napisał:

Nowa Fifa na PC będzie jak Fifa na konsole czyli next gen. Ale i tak PES króluje, Fifa
od zawsze musiała zadowolić się z drugiego miejsca.


Hmmm a ja słyszałem że jeszcze na starym silniku będzie. Ale na pewno nie będzie skopiowana z konsol. A jeśli to jak mówiłem Konami puszki będzie zbierać żeby PES utrzymać. FIFA na next-gen to zupełnie inna liga. Gra sie szybko, klimat na boisko nie powtarzalny, pełno efektów, piękna grafika. Jak zagrasz to zobaczysz;] a do premiery zostajemy przy PES, no chwilowo pykan w UEFA EURO 2008 na PC w be a proxD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PS 3 moze królować jeszcze góra 2 lata teraz niektórzy posiadają takie blaszki jak x360.
Wersja konsolowa fify jest zdecydowanie lepsza od PESa.
W tym roku chyba napewno nie zobaczymy fify next gen ale fifa 10 juz powinna być :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2008 o 15:01, marcinshinoda napisał:

Hmmm a ja słyszałem że jeszcze na starym silniku będzie. Ale na pewno nie będzie skopiowana
z konsol. A jeśli to jak mówiłem Konami puszki będzie zbierać żeby PES utrzymać. FIFA
na next-gen to zupełnie inna liga. Gra sie szybko, klimat na boisko nie powtarzalny,
pełno efektów, piękna grafika. Jak zagrasz to zobaczysz;] a do premiery zostajemy przy
PES, no chwilowo pykan w UEFA EURO 2008 na PC w be a proxD


Będzie na starym silniku? Boże, przecież to taka brzydota że aż boli po oczach. PES ogólnie jak dla mnie ma lepszą grafikę nawet od konsolowej wersji Fify. Może i Fifa jest szybka i dynamiczna (to największe zalety tego tytułu) ale to właśnie realizm jest najważniejszy w tego typu grach, a Fifa jest bardziej zręcznościowa.Ja też aktualnie gram w UEFA EURO 2008 na PC, ale raczej z nudów i braku porządnego monitora.
Oby Fifa 09 była o wiele lig wyższa od 08 bo inaczej będzie kiepsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować