Zaloguj się, aby obserwować  
shinoda

FIFA 09 - temat ogólny

1382 postów w tym temacie

Dnia 10.06.2008 o 16:51, Damcio95Ziomek napisał:

Ciekawe czy bedzie się znacznie rózniła od innych

Teraz gdy Lechia Gdańsk jest w pierwszej lidze może będzię można nią grać w fifie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2008 o 16:57, JanoP napisał:

> Ciekawe czy bedzie się znacznie rózniła od innych
Teraz gdy Lechia Gdańsk jest w pierwszej lidze może będzię można nią grać w fifie.

Może nigdy niej w fife nie widziałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny screen z FIFY 09

http://forum.idg.pl/index.php?s=ff7f887985519c4c5e2dad90270f7e93&showtopic=11128 4&pid=1234050&st=60&#entry1234050

Tekst o zmianiach w grze

Po pierwsze ulepszona zostanie grafika (a jakże!) i fizyka. FIFA 09 cechować się będzie dynamicznym oświetleniem, które ma się zmieniać w trakcie meczu (w zależności od pory dnia, oczywiście). Całkowicie zmienione mają zostać również tłumy kibiców - na lepsze, ma się rozumieć. Do tego dojdzie lepsza animacja piłkarzy i dokładniejsze odwzorowanie ruchów, a i twarze naszych boiskowych herosów mają być bardziej realistyczne (vide: filmik powyżej). Poprawione ma zostać również A.I. piłkarzy i sztucznego trenera przeciwnej drużyny, który będzie zmieniał taktykę w zależności (m.in.) od wyniku meczu. Piłkarze będą zmieniali swoje nastawienie w zależności od sytuacji panującej na boisku. Zmiany mają się także pojawić w trybie menadżerskim oraz Be a Pro - w obu przypadkach w ręce gracza oddanych zostanie więcej opcji. W trybie online pojawią się nowe możliwości - m.in. potyczki 5 na 5, 10 na 10 etc. Nowa FIFA ma być również o wiele szybsza, a to za sprawą zmniejszenia czasu reakcji oraz zwiększenia dynamiki rozgrywki. Ulepszony będzie także edytor postaci i drużyn. Ma być mniej loadingów, którymi naszprycowane były poprzednie części. Fajnie.








To tyle jeśli chodzi o ulepszenia. Teraz rzućmy okiem na nowości, bo i tych jest sporo. Przede wszystkim wprowadzone zostaną interaktywne celebracje goli, które pojawiły się w EURO 2008. Zaimplementowane zostaną także zmienne warunki pogodowe (m.in. deszcz oraz śnieg), które od teraz będą miały wpływ na rozgrywkę na boisku. Murawa w trakcie deszczu ma być bardziej śliska i niszczyć się podczas biegania, czy wykonywania wślizgów. Począwszy od FIFY 09 współczynnik wagi oraz wzrostu piłkarzy będzie miał ogromny wpływ na ich formę i możliwości. Podczas meczu widoczny będzie sędzia główny, biegający po boisku oraz sędziowie boczni (ci z kolorowymi chorągiewkami). Przy linii bocznej boiska będzie także widać rozgrzewających się przed zmianą piłkarzy. Prawdopodobnie od czasu do czasu pokazywani będą trenerzy drużyn, jak to ma miejsce w EURO 2008.

IQ sędziów była bardzo wysokie w wersji na PC...

Przy okazji muszę jednak zmartwić najwierniejszych fanów serii - FIFA 09 będzie o wiele bardziej realistyczna od poprzedniczek. EA idzie w kierunku zmierzającym do zbliżenia FIFY z serią Pro Evolution Soccer. Widać to na przestrzeni ostatnich lat - ostatnią FIFĄ w "oldschoolowym", stricte zręcznościowym stylu była FIFA 06. Pozostaje nam się z tym pogodzić i liczyć na to, że nowa część będzie nie mniej grywalna od poprzednich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2008 o 14:05, sportowiec 7 napisał:

> pierwsze screeny z wp.pl. Oj śmierdzi mi tu tą samą grafiką i silnikiem. Popatrzcie
na
> twarze zawodników:P
mi to wgląda na fife 06 :)
Dobrze że mam xbox 360 bo na niej fifa jest bardzo ładna :)


Cholera, EA naprawdę się ośmieszy, jeśli w tym roku wersja PC będzie wyglądać gorzej od tej konsolowej. Spójrzcie na grafikę w 08, toż to skandal, murawa wygląda jak stół bilardowy, o reszcie nie wspomnę.
Wersja konsolowa jest podobno świetna, naprawdę bym się ucieszył, gdyby EA właśnie taką wersję nam dało.
PS. To screeny z wersji konsolowej, czy PC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2008 o 14:11, Badyl13 napisał:

> > pierwsze screeny z wp.pl. Oj śmierdzi mi tu tą samą grafiką i silnikiem. Popatrzcie

> na
> > twarze zawodników:P
> mi to wgląda na fife 06 :)
> Dobrze że mam xbox 360 bo na niej fifa jest bardzo ładna :)

Cholera, EA naprawdę się ośmieszy, jeśli w tym roku wersja PC będzie wyglądać gorzej
od tej konsolowej. Spójrzcie na grafikę w 08, toż to skandal, murawa wygląda jak stół
bilardowy, o reszcie nie wspomnę.
Wersja konsolowa jest podobno świetna, naprawdę bym się ucieszył, gdyby EA właśnie taką
wersję nam dało.
PS. To screeny z wersji konsolowej, czy PC?

które ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.06.2008 o 13:40, Kraju92 napisał:

Nowa Fifa na PC będzie jak Fifa na konsole czyli next gen.

Na to raczej nie można liczyć :)
Ja tam na konsole wole fife a na kompa pes-a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem co jeszcze powinni wprowadzić. Tak jak na meczach sektory kibiców. Np żeby na stadionie były widoczne gołym okiem gdzie są goście(np Holendrzy sektor cały na pomarańczowo) a nie wszystko takie szare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2008 o 15:10, marcinshinoda napisał:

>> PS. To screeny z wersji konsolowej, czy PC?

Pewnie z konsoli:P screeny z PC są na poprzedniej stronie:/ nie widać różnicy


W FIFE 09 Zagram sobie Be a Superstar o ile będzie, i Będę Podolskim... :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i mamy pierwszy obrazek z wersji na PC. Jestem pewny czy to na pewno z wersji PC-towej ale najbardziej pasuje ze wszystkich. Popatrzcie na kibiców. W wersji na konsole kibice są 3D a tutaj nadal płaskie piksele

20080702155546

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz jest już pewne że to wersja PC. Popatrzcie na nazwe zdjęcia. Nic nie zmieniałem tylko pobrałem z strony EA. Ładna grała postaci^^ i trawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować