Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowe formy płatności w sklepie gram.pl

46 postów w tym temacie

Dnia 07.05.2008 o 17:49, Klimos napisał:

A ja nadal czekam na możliwość wysyłki zagranicę ;)

W takim razie jest nas dwóch ;) Taka opcja niezwykle umiliłaby mi życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy można już płacić przez Pekao24? Dawno zakupów nie robiłem w gram.pl ;P Przenieśli mnie do tego banku z BPH i jestem lekko z niego niezadowolony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie pomysł z tym systemem ratalnym jest chybiony, bo nie dokońca rozumiem do jakiej grupy klientów jest skierowany. Może dla małoletnich by przekonali rodziców by kupili im coś a comiesięczną rate (kredytu) potrącali im z kieszonkowego.

A w newsie jest błąd bo maksymalna liczba rat winna być 24 a nie 36. Przynajmniej 24 wyskakuje w symulatorze.

BlackBomb - pod tym linkiem znajdziesz za pomocą jakich banków można płacić.
http://www.gram.pl/sklep_pomoc_art.asp?pid=15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu ten news dopiero teraz? Przeto wprowadzili to już jakiś czas temu.

Chociaż... Może teraz symulator tych rat chociaż zadziała, bo wcześniej błędnie skrypty odczytywał, czy coś w tym stylu.

Rzezim, wiesz, i dorośli nie są burżujami, jak przyjdzie co do czego i przy kupnie zestawu PS3 z GTA4 będzie tylko słychać: "Co? 1700 zł?! No ale od czego są raty..." ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z początku myślałem że to dziwny pomysł- w końcu gry nie kosztują aż tak dużo, żeby trzeba było je na raty brać... po zastanowieniu stwierdzam, że to jednak dobry, a nawet bardzo dobry pomysł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozwiązanie całkiem niezłe , chociaż system ratalny Żagiel (moim zdaniem oczywiście) nie jest najlepszy , to znaczy można znaleźć lepsze ale i tak nie jest źle :)

A pytanie : Czy będzie można część kwoty wpłacić gotówką a część przez kredyt , czy trzeba sobie wybrać to albo to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie do kogoś znającego się na rzeczy - ile wynosi oprocentowanie? Bo, wnioskując z obrazków, na pewno nie 0%. Czy to może po prostu jakieś chybione obrazki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować