Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Start pre-orderów Championship Managera 2008!

14 postów w tym temacie

A grasz w nie, cwaniaczku? Masz może blade pojęcie o managerach? Bo o takich opiniach mogę powiedzieć krótko: żenada. "Aż żal, że wychodzą gry podobne do Crysisa, czy innych CoD"... To samo, tylko w Twojej wersji... Kolego, nie podoba się - nie graj! Ja na przykład jestem szalonym fanem FM i co? Oprawa mi ma przeszkadzać? No, stary, wybacz... Oprawa w samej grze jest najmniej ważna, choć wiadomo, czasem potrafi zbudować jakiś tam klimat, ale co ma piernik do wiatraka. Co ma klimat do grywalności, czy już ten wygląd? :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak byś miał starszego brata (nie wiem może masz), który gra w "to coś co grą zowiesz" po kilka godzin dziennie, a tu czeka świeżutki Legend: Hand of God i nietknięty Assassin''ek to byś wiedział co czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to każ mu dodać nowego managera i grajcie we 2.
Milion razy lepsza zabawa niż ac, już nie wspominająć o legendzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2008 o 23:22, krzysiek-xxx napisał:

Jak byś miał starszego brata (nie wiem może masz), który gra w "to coś co grą zowiesz"
po kilka godzin dziennie, a tu czeka świeżutki Legend: Hand of God i nietknięty Assassin''ek
to byś wiedział co czuję.


Wiesz przypuszczalnie zakładam,że taki menadżer byłby za trudną rozrywką dla Ciebie. AC mam i nie wiem co czujesz bo to gra zwyczajnie słaba. Legend nie znam, nie słyszałem i nie zagram.

BTW. Ale niska cena - racja,że FM chodzi po 99.90. Z drugiej strony CM nie ma ostatnio wysokich ocen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim wypadku dużo słabszy od FM, CM może z nim konkurować chociaż cenowo ;) Ale większość graczy pewnie i tak wybierze króla managerów - Football Manager''a :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2008 o 07:20, dawidos170 napisał:

> Jak byś miał starszego brata (nie wiem może masz), który gra w "to coś co grą zowiesz"

> po kilka godzin dziennie, a tu czeka świeżutki Legend: Hand of God i nietknięty
Assassin''ek
> to byś wiedział co czuję.

Wiesz przypuszczalnie zakładam,że taki menadżer byłby za trudną rozrywką dla Ciebie.
AC mam i nie wiem co czujesz bo to gra zwyczajnie słaba. Legend nie znam, nie słyszałem
i nie zagram.

BTW. Ale niska cena - racja,że FM chodzi po 99.90. Z drugiej strony CM nie ma ostatnio
wysokich ocen.


Za trudna bo co? Myśleć trzeba? Nie bój się ja sobie radę daję. Mam na koncie zaliczone gierki na myślenie, a są nimi obie Syberie,Post Mortem, Still Life, Najdłuższa Podróż, Podróż do Wnętrza Ziemi, Paradise (to chyba te najbardziej znane). Po prosty nie przemawia do mnie taka forma rozgrywki. I powtórzę to znowu Excel jak każdy inny excel :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 23:29, krzysiek-xxx napisał:

Za trudna bo co? Myśleć trzeba? Nie bój się ja sobie radę daję. Mam na koncie zaliczone
gierki na myślenie, a są nimi obie Syberie,Post Mortem, Still Life, Najdłuższa Podróż,
Podróż do Wnętrza Ziemi, Paradise (to chyba te najbardziej znane). Po prosty nie przemawia
do mnie taka forma rozgrywki. I powtórzę to znowu Excel jak każdy inny excel :P

Hmm przygodówki porównywane do menadżera ? Nieźle. Otóż w menadżerze występuje jeszcze element losowy. Tego nie masz w wyżej wymienionych przygodówkach,które w większości również ukończyłem. Dodatkowo taktyki oraz składy zmieniają się i mogą nie przynosić efektów natomiast owe przygodówki nieuchronnie prowadzą do końca. Ponadto w owym arkuszu ( jak nazywasz taki rodzaj gier ) uzależniony jesteś od funduszy przekazanych przez właściciela klubu - hmm nie wydaje mi się,żeby takie ograniczenie występowało w Syberii czy Post Mortem ? Tam nie musiałeś kombinować jak się wzmocnić bo dostałeś mało pieniędzy. Tam kombinowałeś jak przejść dalej bo tak prowadzi fabuła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować