Zaloguj się, aby obserwować  
dudi_mati

Burnout Paradise na PC

894 postów w tym temacie

Dnia 17.04.2009 o 20:14, rtyrtyrty napisał:

ma ktoś jakiś sposób żeby te rozwałki na ulicach nie były takie powolne i nudne?(tzn
te ze odbijasz się od aut ) bo mam dopiero 9 na 64(ostatnia rzecz do 100% :D) i aż mi
się ich nie chce robić...


Dla mnie też to jest najnudniejsza część gry, zaraz po trybie pirata... i chyba właśnie dlatego jeszcze nie mam ani 100%, ani nawet Elite. Wole sobie już pograć na emulatorze w Gran Turismo, lub po raz kolejny w Richard Burns Rally niż bezsensownie wykonywać kolejne takedowny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jakaś możliwość wyznaczenia toru wyścigu, tzn. żeby sie nie zgubić? :P Bo wkurza mnie, jak będąc pierwszym, źle skręcę, i już jestem ostatni, a to wcale nie jest takie trudne, bo skrętów jest sporo >.>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie za bardzo, trzeba po prostu poznać miasto i chociaż oględnie zapamiętać układ ulic. Ewentualnie robić pauzę w trakcie na przeglądnięcie mapy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2009 o 19:45, krl_krl napisał:

Przed każdym zakrętem włącza się kierunkowskaz.


W jakim miejscu? :O bo ja widze tylko taki pasek na gorze, ktory wskazuje w ktorym kierunku jest cel, a nie mowi gdzie skrecac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2009 o 19:49, Harvenar napisał:

W jakim miejscu?

Na samochodzie. Niektóre tego nie mają i słychać tylko dźwięk - dobiegający oczywiście z odpowiedniego głośnika/słuchawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2009 o 19:49, Harvenar napisał:

W jakim miejscu? :O bo ja widze tylko taki pasek na gorze, ktory wskazuje w ktorym kierunku
jest cel, a nie mowi gdzie skrecac.

Dodatkowo, przed skrętem pojawia się migająca tabliczka z nazwą ulicy, w którą należy skręcić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2009 o 19:49, Harvenar napisał:

> Przed każdym zakrętem włącza się kierunkowskaz.

W jakim miejscu? :O bo ja widze tylko taki pasek na gorze, ktory wskazuje w ktorym kierunku
jest cel, a nie mowi gdzie skrecac.

Mimo tego iż jest taka opcja to nie zawsze jest ona najlepsza.Czasami prowadzi zakrętami a nieraz jedyną dobrą drogą. Ja zawsze patrze na mapę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2009 o 19:40, Harvenar napisał:

Jest jakaś możliwość wyznaczenia toru wyścigu, tzn. żeby sie nie zgubić? :P Bo wkurza
mnie, jak będąc pierwszym, źle skręcę, i już jestem ostatni, a to wcale nie jest takie
trudne, bo skrętów jest sporo >.>

Heh, coś za coś. Rzeczywiście można się zgubić, ale także doznać większej satysfakcji z wyścigu o wybranej przez siebie drodze.Alle metoda jest jeszcze prostsza niż mówią koledzy wyżej. Jedź za botem ktory jest na 1 miejscu, a pod koniec wyścigu go wyprzedź :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie zawsze bot jedzie najlepszą drogą. ; P Czasem jedzie najkrótsza, ale bardzo krętą, gdzie nie można się dobrze rozpędzić, niż trochę dłuższą, ale z samymi prostymi. ; P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2009 o 11:35, igor8472 napisał:

C:\Użytkownicy\<twój profil>\App Data\Local\Criterion Games

Dzięki.

Dnia 28.04.2009 o 11:35, igor8472 napisał:

wystarczy burnout w systemowej wyszukiwarce plików wpisać...

U mnie nie pomogło, mam pewnie inny system.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wyskoczyło, bo folder AppData jest ukryty, czyli musisz wejść w panel sterowania, opcje folderów, wejść w zakładkę widok i znaleźć opcję Pokaż ukryte pliki i foldery. Tak jest na Viście, na XP nie wiem, ale pewnie podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować