Zaloguj się, aby obserwować  
dudi_mati

Burnout Paradise na PC

894 postów w tym temacie

Przed chwilą udało mi się zdobyć licencję Burnout :).
BTW.

Spoiler

Twórcy chyba zbytnio nie wierzą w to, że komukolwiek będzie chciało się osiągnąć kolejne 118 zwycięstw i po tym, jak otrzymałem nowe prawo jazdy włączyły się creditsy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie dotyczące wersji na xboxa.
Chcę sobie sprawić tę grę, ale nie wiem, które wydanie jest najbardziej kompletne. Czy istnieje coś w stylu wersji GOTY z DLC? Z tego co patrzyłem widzę, że Ultimate box zawiera tylko podstawkę + dodatek z motocyklami.

No i może ktoś ma tanio na sprzedaż? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co tracę, gdy nie mam założonego konta EA? Grę mam z najnowszego bundle''a, ale po prostu nie chce mi się zakładać konta. I jak zrobić, żeby podczas jazdy po mieście nie włączały mi się jakieś durne liczniki czasu, które informują, że ktoś tam przejechał daną trasę w tyle i tyle, a ja mam pobić jego czas (podczas gdy trasa nie jest nawet zaznaczona na mapie, poza tym takie coś zwyczajnie wkurza)? W opcjach mam włączony tryb offline.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tracisz wszystkie opcje sieciowe, ale to Ci chyba nie przeszkadza. Tych liczników nie da się wyłączyć. Są to czasy liczone od przecznicy do przecznicy, czyli krótko mówiąc, musisz przejechać całą ulicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2013 o 02:49, Kraju napisał:

Tych liczników nie da się wyłączyć.

Da sie, da sie. Tylko nie wiem jaki to klawisz na PC. Na PS3 to jest strzalka do gory na d-padzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pogrzebałem trochę w ustawieniach i okazało się, że na PC odpowiada za to ósemka na klawiaturze numerycznej. Dzięki za odpowiedzi.

EDIT: Z tego, co zauważyłem, to trzeba się tym bawić na każdym skrzyżowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2013 o 16:37, Gumisiek2 napisał:

EDIT: Z tego, co zauważyłem, to trzeba się tym bawić na każdym skrzyżowaniu.

Prawie ;). Teraz naciskaj ten przycisk az nazwa ulicy bedzie miala ZIELONE tlo. Voila! Zadnych czasow, wynikow, null :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do tego sam doszedłem, ale po chwili jazdy znowu wyskoczył mi licznik, ponownie go wyłączyłem i jeździłem dobrą godzinę bez niego, po czym znowu się włączył, więc sam już nie wiem, od czego to zależy ;-D Ważne, że da się wyłączyć, bo było to bardzo wkurzające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można jakoś wyłączyć te "filmowe" zbliżenia podczas takedownów, zmiany koloru i naprawy samochodu? Trochę to burzy dynamikę gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2015 o 23:08, Madoc napisał:

Można jakoś wyłączyć te "filmowe" zbliżenia podczas takedownów, zmiany koloru i naprawy
samochodu? Trochę to burzy dynamikę gry.

Z tego co się orientuje taki urok tej gry, nie ma takiej opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2015 o 23:23, DarkWolf_PL napisał:

Z tego co się orientuje taki urok tej gry, nie ma takiej opcji.

No właśnie w multi tego nie ma, dzięki temu jest dużo lepiej, poza tym wydaje mi się, że w Legends na PSP można było wyłączyć zbliżenia na takedowny, myślałem, że tu też się da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować