Zaloguj się, aby obserwować  
dudi_mati

Burnout Paradise na PC

894 postów w tym temacie

Electronic Arts wspólnie z producentem serii Burnout, firmą Criterion Games, zapowiedział dzisiaj, że najnowsza część, zatytułowana Burnout Paradise wkrótce pojawi się na komputerach PC.

Pecetowcy otrzymają, według zapowiedzi, grę rozszerzoną pod względem możliwości multiplayerowych. Producent nie zapomni również o dodatkowej zawartości. Komputerowa wersja wzbogacona zostanie także o nowe elementy rozgrywki (prawdopodobnie chodzi tutaj o wszelkie dodatki – cykl dobowy czy motocykle, które latem tego roku powinny zawitać także na konsolach.)

Więcej informacji na temat przygotowywanej edycji znajdziecie w podcaście na stronie http://criteriongames.com. Jak na razie data premiery pozostaje nieznana.

Źródło: GRY-ONLINE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, ani na IGN, ani na GameSpot nie ma takiej informacji. Jak zwykle gry-online wiedzą więcej niż największe amerykańskie serwisy -_-'' Dziwne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 14:50, bojanzaw napisał:

Kurde, ani na IGN, ani na GameSpot nie ma takiej informacji. Jak zwykle gry-online wiedzą
więcej niż największe amerykańskie serwisy -_-'' Dziwne...

To że IGN czy Gamespot nie podały tej informacji to już ich sprawa. Ważne że i na oficjalnej stronie producentów gry( http://criteriongames.com ) jest ta informacja, to znaczy że na pewno tak jest i na pewno Burnount Paradise wyjdzie na PC :-D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na oficjalnej stronie Criterion Games jest taka informacja, przecierz podałem linka, a co mi tam zacytuje nawet oficjalną treść komunikatu ze strony Criterion Games:

Burnout Paradise Announced for the PC

Burnout Paradise is coming to the PC.

For more information, check out the Live Podcast here on www.criteriongames.com at 1600 UK time and check the site for world-exclusive first in-game screenshots.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, fajnie, tylko nasuwa mi się jedno pytanie - czy nie skopią konwencji Paradise''a? Co sie tyczy samej gry. Miałem okazję widzieć ją na "żywca", po czym nie mogłem znaleźć szczęki ze zdziwienia! Gra jest naprawdę powalająca i efektowna. Czekam z nieciepliwością na premierę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 15:04, dudi mati napisał:

na oficjalnej stronie Criterion Games jest taka informacja, przecierz podałem linka,
a co mi tam zacytuje nawet oficjalną treść komunikatu ze strony Criterion Games:

Burnout Paradise Announced for the PC

Burnout Paradise is coming to the PC.

For more information, check out the Live Podcast here on www.criteriongames.com at 1600
UK time and check the site for world-exclusive first in-game screenshots.



teraz rodzi sie pytanie kiedy i na jakim sprzecie odpali :0 nareszcie NFS nie bedzie jedyna dobra (z tym sie mozna spierac) scigałką, no moze jeszcze toca w samochodowkach jest dobra i TDU i wiecej nie widze. A taki burnout jest klasą sam dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>toca w samochodowkach

Dnia 09.05.2008 o 23:37, niunieczki napisał:

jest dobra i TDU i wiecej nie widze. A taki burnout jest klasą sam dla siebie.


No hola, a taki DIRT na PC? Też jest świetna gierka. :P

A co do Burnout Paradise w wersji PC to udostępniono już pierwsze screeny oraz filmy prezentujące rozgrywkę, w tym m.in. odpalono grę na laptopie. :) Po więcej informacji zapraszam to przeczytanie newsa.

http://motogames.gram.pl/index.php?what=news&details=582

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, jak ogromne będzie mieć wymagania, bo rozwałka w Burnout''ach jest sroga.
Ogólnie to czekam na nią z niecierpliwością. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eeee :P
W AC też miały być potężne wymagania, niby wyższe od CRYSISA, a tu sumprise ;]
W sprawie wymagań Burnout''a musimy być po prostu dobrej myśli :) (ale moim zdaniem nie będą takie wygórowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2008 o 10:03, Zaix... napisał:

>toca w samochodowkach
> jest dobra i TDU i wiecej nie widze. A taki burnout jest klasą sam dla siebie.

No hola, a taki DIRT na PC? Też jest świetna gierka. :P

A co do Burnout Paradise w wersji PC to udostępniono już pierwsze screeny oraz filmy
prezentujące rozgrywkę, w tym m.in. odpalono grę na laptopie. :) Po więcej informacji
zapraszam to przeczytanie newsa.

http://motogames.gram.pl/index.php?what=news&details=582


celowo nie wymienilem tej gry bo po śmierci Colina seria Toca i colin się łączą i piszac toca mialem na mysli ta najnowsza czesc Race Driver.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 14:43, Vookash napisał:

A ja mam pytanie odnośnie multi. Czy będzie można jeździć po mieście z kolegami tak jak
w TDU?


Najprawdopodobniej tak, pewnie też będzie możliwość grania z posiadaczami konsol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 14:55, Kraju92 napisał:

> A ja mam pytanie odnośnie multi. Czy będzie można jeździć po mieście z kolegami
tak jak
> w TDU?

Najprawdopodobniej tak, pewnie też będzie możliwość grania z posiadaczami konsol.


A w wersji na konsole tak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 15:17, Vookash napisał:

> > A ja mam pytanie odnośnie multi. Czy będzie można jeździć po mieście z kolegami

> tak jak
> > w TDU?
>
> Najprawdopodobniej tak, pewnie też będzie możliwość grania z posiadaczami konsol.


A w wersji na konsole tak jest?


tak to znaczy jak? przeciez wersji na pc jeszcze nie ma. ale ludzie korzystajacy z xboxa moga grac ze soba nawzajem podobnie jak w tdu jeżdżąc po całym obszarze gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś myślał że aby pograć sobie w Burnouta na swoim kompie będzie musiał przeczekać całe wakacje albo i dłużej, to się pomylił.

Otóż Burnout Paradise na PC swą premierę będzia miał już w czerwcu!

A tu potwierdzenie(oficjalne plany wydawnicze EA na lato):

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=40936

A konkretnie:
"Burnout Paradise (PC)

Świeżutka część efektownych wyścigów, po raz pierwszy również na PC.

Data premiery: czerwiec 2008 (USA)

Cena PL: nieznana"- ta cena to zapewne standardowe 129,90zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 15:19, niunieczki napisał:

> > > A ja mam pytanie odnośnie multi. Czy będzie można jeździć po mieście z
kolegami
>
> > tak jak
> > > w TDU?
> >
> > Najprawdopodobniej tak, pewnie też będzie możliwość grania z posiadaczami konsol.

>
>
> A w wersji na konsole tak jest?

tak to znaczy jak? przeciez wersji na pc jeszcze nie ma. ale ludzie korzystajacy z xboxa
moga grac ze soba nawzajem podobnie jak w tdu jeżdżąc po całym obszarze gry.

jemu chyba chodzilo o to czy pc-ci będą mogli grać przeciwko x-boxom/ps3 albo x-box kontra ps3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować