Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Lego Indiana Jones

128 postów w tym temacie

Nie no teraz to już przegięli. Czemu zawsze w Polsce dzieją się takie cyrki z przekładaniem premier ?! Mogę zrozumieć jeszcze przełożenie Mass Effect bo tam jest dużo tekstu ale Lego którego nie trzeba tłumaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 18:03, Skywalker560 napisał:

A zagranicą ta gra już jest, tak? Może jak ktoś jest zdesperowany to niech sobie w takim
np. UK zamówi? ;)

Można... Ale porażka... i czym to niby jest spowodowane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 17:48, tomoliop napisał:

Patrzę przed chwilą na maila i jest wiadomość od CDP... LEM przekłada premierę na 18
lipca?! Czemu do cholery?!...


No to pięknie:| Gra ma się ukazać w oryginalnej wersji językowej a tu grubo ponad miesiąc poślizgu. Takie coś to chyba tylko u nas.
A tak przy okazji to miał też ktoś problemy z włączeniem antyaliasingu w demie? Jeśli tak i ma jakiś skuteczny sposób na rozwiązanie tego problemu to będę wdzięczny. Na screenach w recenzji też widzę że ta opcja jest wyłączona, więc może to nie tylko ja takie problemy mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lem z tego co pamiętam to nie jest tak na bieżąco z tą swoją stroną więc może rzeczywiście premiera jest jednak tego 8 lipca. Dobrze by na pewno było, bo ile można na ten tytuł czekać. Na zachodzie już pewnie rzadko kto pamiętał że w tą grę grał, a u nas... Brak słów :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeczytałem maila dotyczącego przesunięcia premiery... no jak to jest do cholery możliwe? Przecież tu prawie nie ma co spolszczać! Czemu?!?!?! I na żadną rekompensatę nie ma co liczyć, bo to przecież wina LEM, a nie CDP...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2008 o 16:04, tomoliop napisał:

Właśnie przeczytałem maila dotyczącego przesunięcia premiery... no jak to jest do cholery
możliwe? Przecież tu prawie nie ma co spolszczać! Czemu?!?!?! I na żadną rekompensatę
nie ma co liczyć, bo to przecież wina LEM, a nie CDP...


To oni jednak spolczszają ? No rzeczywiście, nie ma. Może jeszcze słynnego aktora dadzą to LIJ''a xD Będzie OO ! Aaa ! EE? heh. Ale no nie musieli spolszczac. Najwyżej gram.pl wrzucilo by spolszczenie jak komuś nie pasi i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2008 o 17:08, dambialko napisał:

to LIJ''a xD Będzie OO ! Aaa ! EE? heh. Ale no nie musieli spolszczac. Najwyżej gram.pl
wrzucilo by spolszczenie jak komuś nie pasi i tyle.

To raczej nie jest takie proste;P A co do spolszczenia... gra przecież dla dzieci od 7 lat wiec ja się nie dziwie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2008 o 17:11, Forgotten napisał:

> to LIJ''a xD Będzie OO ! Aaa ! EE? heh. Ale no nie musieli spolszczac. Najwyżej
gram.pl
> wrzucilo by spolszczenie jak komuś nie pasi i tyle.
To raczej nie jest takie proste;P A co do spolszczenia... gra przecież dla dzieci od
7 lat wiec ja się nie dziwie:)


No to najwyżej "tata włąc mi Lego" xD , a jak rodzina nie umię no to spolszczyc. Choc nie chce mi sie wierzyc, ze nikt w rodzinie nie umial obslugiwac sie kompem, bo po co wtedy w ogole komputer ? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 15:03, tomoliop napisał:

No nie... Gram.pl się ciągle usprawiedliwia, że to nie ich wina, tylko LEM-u, może i
tak, ale... premiera przełożona na 28 sierpnia:(


Nie no po prostu żal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 15:03, tomoliop napisał:

No nie... Gram.pl się ciągle usprawiedliwia, że to nie ich wina, tylko LEM-u, może i
tak, ale... premiera przełożona na 28 sierpnia:(

Przydałyby się może jakieś wyjaśnienia DLACZEGO polska wersja gry ma kilkumiesięczny poślizg...

Swoją drogą mi również nie jest wesoło z tego powodu. Zdążyłem już przejść LEGO Indiana Jones 2 razy i nie mam nawet z kim podyskutować o grze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całkowicie się z wami zgadzam.Sam czekam na grę od trzech miesięcy,i cały czas przesuwają tą premierę.Jak tak dalej pójdzie to pewnie wogóle w nią nie zagramy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2008 o 16:00, Santino93 napisał:

Nowa data premiery 22 sierpnia więc chyba w tym tygodniu sobie pogram bo już potwierdziłem
zamówienie.


Tyle dobrze... do mnie doszło wczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Tyle dobrze... do mnie doszło wczoraj.
Do mnie też i powiem szczerze nie wiem co oni przez te 3 miechy robili bo gra jest w pełni po angielsku. Może polonizowali instrukcję ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 10:28, Santino93 napisał:

>Tyle dobrze... do mnie doszło wczoraj.
Do mnie też i powiem szczerze nie wiem co oni przez te 3 miechy robili bo gra jest w
pełni po angielsku. Może polonizowali instrukcję ?


Może po prostu spolszczenie gry okazało się dla nich za trudne i ograniczyli się tylko do instrukcji (lol)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować