Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Lego Indiana Jones

128 postów w tym temacie

Dnia 17.06.2008 o 21:22, dambialko napisał:

Ten z dema też był fajny :D. The Lost Temple czy coś takiego. Wkurzał mnie trochę ten
z łopatą koleś xD. Zepchnął mnie jak byłem na takich "ruszajacych się kamieniach" jak
się świątynia zawalała.

Tja... Tez mnie to denerwuje czasami, ale z drugiej strony jest to pomocne. Jeżeli masz dobry refleks i opanujesz dobrze sterowanie to taki towarzysz może zaoszczędzić Ci dużo monet, które tracisz spadając np. w przepaść. Wystarczy że się szybko przełączysz na drugą postać i ta pierwsza spada w otchłań, a Ty nie tracisz monet :]

Dnia 17.06.2008 o 21:22, dambialko napisał:


> To była ironia? ;>
Nie no co ty ? xD

:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2008 o 21:43, Igor FCBayern napisał:

> Ten z dema też był fajny :D. The Lost Temple czy coś takiego. Wkurzał mnie trochę
ten
> z łopatą koleś xD. Zepchnął mnie jak byłem na takich "ruszajacych się kamieniach"
jak
> się świątynia zawalała.
Tja... Tez mnie to denerwuje czasami, ale z drugiej strony jest to pomocne. Jeżeli masz
dobry refleks i opanujesz dobrze sterowanie to taki towarzysz może zaoszczędzić Ci dużo
monet, które tracisz spadając np. w przepaść. Wystarczy że się szybko przełączysz na
drugą postać i ta pierwsza spada w otchłań, a Ty nie tracisz monet :]
>
> > To była ironia? ;>
> Nie no co ty ? xD
:>

Chce go właśnie kupić bo wiem że to przeróba z LegoStarWars a ja LSW czyli LegoStarWars uwielbiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2008 o 21:43, Igor FCBayern napisał:

> Ten z dema też był fajny :D. The Lost Temple czy coś takiego. Wkurzał mnie trochę
ten
> z łopatą koleś xD. Zepchnął mnie jak byłem na takich "ruszajacych się kamieniach"
jak
> się świątynia zawalała.
Tja... Tez mnie to denerwuje czasami, ale z drugiej strony jest to pomocne. Jeżeli masz
dobry refleks i opanujesz dobrze sterowanie to taki towarzysz może zaoszczędzić Ci dużo
monet, które tracisz spadając np. w przepaść. Wystarczy że się szybko przełączysz na
drugą postać i ta pierwsza spada w otchłań, a Ty nie tracisz monet :]
>
> > To była ironia? ;>
> Nie no co ty ? xD
:>

W takiej jaskini co trzeba było skakac ja przeskoczyłem, a ten koleś cały czas spadał i się zabjał poprawa: "rozwalał" xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha, właśnie przeszedłem sobię demko 2 razy z Fedorą na głowie i powiem tak - gierka rządzi ^^
Czasem trochę głupio jest ze skakaniem, czasem coś towarzysz przeszkodzi, ale jest naprawdę spoko i mam ochotę na pełną wersję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu zainstalowałem demko Indiany Jones i nie mogę włączyć antyaliasingu. Włączałem go w opcjach w grze i ustawieniach karty graficznej (GeForce 9600GT), ale bez żadnego rezultatu :| Sprawa jest irytująca tym bardziej że w tej grze jego brak jest bardzo irytujący i bardzo psuje jakość obrazu. Miał może już ktoś ten sam problem? Jeśli tak to byłbym wdzięczny za podanie jego rozwiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2008 o 22:40, Outlander-pro napisał:

Ha, właśnie przeszedłem sobię demko 2 razy z Fedorą na głowie i powiem tak - gierka rządzi
^^
Ha, właśnie przeszedłem sobię demko 2 razy z Fedorą na głowie i powiem tak - gierka rządzi
^^
Czasem trochę głupio jest ze skakaniem, czasem coś towarzysz przeszkodzi, ale jest naprawdę
spoko i mam ochotę na pełną wersję :D


Ja widziałem dzisiaj w Tesco bat Jonesa, który wydaje te charakterystyczne trzaski, a w tle leci główny motyw muzyczny ^^

Swoją drogą, właśnie skończyłem pierwszy rozdział - Poszukiwacze Zaginionej Arki. Gra jest przecudowniesamowita! :D Bije na głowę obydwa Lego Star Wars! Dodano garstkę nowych elementów do rozgrywki, takich jak skradanie się przy ścianie czy chowanie się w krzaki i skradanie się w nich. Nasz Indy po prostu wskakuje "na główkę" w krzak i nieco go podnosi, tak że widać same stopy i w ten sposób skrada się niezauważony :D Jest jeszcze rozwalanie zamkniętych bram ciężarówkami i masa ciekawych broni jak strzelba, karabin maszynowy, miecz czy nawet bazooka! A przede wszystkim - mamy w grze kultową scenę na bazarze z mistrzem miecza i pistoletem Jonesa :D (link) http://infobot.pl/r/ypk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To dobrze że jej nie wycieli, bałem się o to bo w Lego nie miało być przemocy. Swoim opisem i filmikiem jeszcze bardziej zaostrzyłeś mój apetyt na LIJ. W czwartek lub w piątek-o ile nie przełożą premiery- będę miał swój egzemplarz. Już się doczekać nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozsądne wymagania sprzętowe: Pentium 4 3 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce 7600 lub lepsza), Windows XP SP2/Vista.
Tak piszą na gry-online.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2008 o 22:13, Tochers napisał:

Rozsądne wymagania sprzętowe: Pentium 4 3 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce
7600 lub lepsza), Windows XP SP2/Vista.
Tak piszą na gry-online.pl.

..ale pójdzie również na dwa razy słabszym sprzęcie :) Sam grałem w demo na kompie z 512 RAM i kartą graficzną 64 MB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i skończyłem główny wątek w Lego Indiana Jones. Gra jest przecudowna. Pod koniec gry trzeba mieć silne zwieracze aby nie popuścić ze śmiechu :D Podobnie jak i w przypadku filmów, najbardziej nudziłem się grając w Świątynię Zagłady. Jakoś nie lubię takich arabskich klimatów. Do tego połowę czasu spędza się w kopalniach. Ale i tak było śmiesznie :)
Jedną z nowości jakie zostały wprowadzone od czasów Lego Star Wars są umiejętności towarzyszy. Teraz przydają się oni o wiele częściej, a przede wszystkim są w końcu przydatni w walce. Nasz towarzysz może już ogłuszyć lub nawet zabić przeciwnika. Co prawda zajmuje mu to dwa razy więcej czasu, ale to i tak świetnie w porównaniu do LSW, gdzie towarzysze robili jedynie tłok na polu walki :P
Kiedy ukończyłem główny wątek w Lego Star Wars nie chciało mi się już grać jeszcze raz aby odblokować wszystkie bonusy i artefakty. W przypadku Lego Indiana Jones jest inaczej - nadal czuję niedosyt i zamierzam zagrać jeszcze raz, tym razem w trybie Free Play, zwłaszcza że w niektórych planszach można odnaleźć ukryte postaci z Gwiezdnych Wojen :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.06.2008 o 13:27, Igor FCBayern napisał:

- nadal czuję niedosyt i zamierzam zagrać jeszcze raz, tym razem w trybie Free Play,
zwłaszcza że w niektórych planszach można odnaleźć ukryte postaci z Gwiezdnych Wojen
:D

Tak jak w Lego Star Wars II można było odblokować z pierwszej części to i tu tak samoo... fajno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 13:46, cichy10 napisał:

A ja mam takie pytanko: czy polska premiera na pieca jest opóźniona z powodu tego, że
trwają prace polonizacyjne?


Z tego co wiem ma nie byc polskiej wersji Indiany. Chociaż już sam nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 13:46, cichy10 napisał:

A ja mam takie pytanko: czy polska premiera na pieca jest opóźniona z powodu tego, że
trwają prace polonizacyjne?

Z tego co mi wiadomo w tej grze nie ma dialogów pomiędzy bohaterami. Postacie wydaja tylko odgłosy zadowolenia, przerażenia, zdziwienia itp. Mogą najwyżej spolszczyć napisy w menu, chyba że zatrudnili największe gwiazdy polskiego kina i zrobią te odgłosy po polsku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 14:01, Santino93 napisał:

Z tego co mi wiadomo w tej grze nie ma dialogów pomiędzy bohaterami. Postacie wydaja
tylko odgłosy zadowolenia, przerażenia, zdziwienia itp. Mogą najwyżej spolszczyć napisy
w menu, chyba że zatrudnili największe gwiazdy polskiego kina i zrobią te odgłosy po
polsku;)

Aha, po prostu nie wiedziałem o tym, a wydawało mi się, że właśnie z tego powodu polska premiera jest później.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować