Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Beyond Good & Evil 2 na etapie pre-produkcji

47 postów w tym temacie

Renor Mirshann

Michael Ancel, twórca gry Beyond Good & Evil, ujawnił w wywiadzie dla francuskiego pisma JeuxVideo, że etap pre-produkcji jej kontynuacji trwa już prawie rok. Niestety Ubisoft wciąż nie podjął ostatecznej decyzji o przyszłości tego projektu. Jeśli prace ruszą, to sequel przygód Jade zostanie wydany na Xboksa 360 i PlayStation 3.

Przeczytaj cały tekst "Beyond Good & Evil 2 na etapie pre-produkcji" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z jednym trzeba się zgodzić - Beyond Good and Evil było (wciąż jest!) grą niezwykłą i magiczną, jakich mało się spotyka. Jeśli dwójka wejdzie w fazę produkcji - i przejdzie ją pomyślnie - to szykuje się kolejna uczta. Tylko jedno "ale" - żeby znowu nie spotkał jej los świetnego tytułu, w którego [prawie] nikt nie grał. Trzymam kciuki za Ancela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<Pada na kolana i Chwali Pana> O Dzięki ci Dzięki Ci Dzięki ci. Beyond Good and Evil to była jedna z tych gier za które przeklinałem ludzi że jej nie kupowali. No bo jak można olać tak wspaniałą gierką T_T Nom pozostaje tylko trzymać kciuki za to żeby gra została stworzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetna gra, jakieś pół roku temu skończyłem ją po raz kolejny. Dla mnie to jedna z niewielu gier, do których lubię wracać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedynka była... arcydziełem. No może słowo trochę na wyrost, ale naprawdę, robiła oszałamiające wrażenie. Intrygująca fabuła, wspaniała muzyka, minigierki i po prostu genialna przygoda. Naprawdę, aż dziw bierze, że ta gra nie sprzedała się w takich ilościach jak powinna. Tym co w nią nie grali mogę polecić tylko, by się za nią rozejrzeli...

MAMMAGO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ah, wreszcie! Przeklęci niech będą ci, którzy TYM RAZEM jej nie kupią xD

A jeśli ktoś się waha, a lubi zręcznościówki, polecam jedynkę, podniesiecie (niesprawiedliwie niskie) zyski Ubi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Noo, nareszcie coś ruszyło w sprawie Beyond Good and Evil 2. Jeżeli Ubi zdecyduje sie ją wydać, będzie to dla mnie jadną z najbardziej oczekiwanych premier w ciągu najbliższych kilku lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hihihi… grałem w BG&E, gra jest naprawdę ciekawa, przypomina mi wiele starych gier przygodowych i zręcznościowych w które uwielbiałem grać. Jednym słowem – wciągająca… Niech robią i drugą część, bo takie gry trza podtrzymywać, a nie je zakopywać… i niech zrobią też na PC…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Majesty 2 i BG&E 2. Na to warto czekać w tym roku.

Hehe, lubię gdy robią sequele gier wybitnych choć wcale nie kasowych :)

A już szczególnie takich, które szczerze uwielbiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BG&E jest jedną z tych gier, które wspominam najmilej. Jest to zarazem jedna z tych produkcji które wpisały się - w moim odczuciu - w kanon video gamingu obok takich tytułów jak Neverhood, Crash, Another World czy GTA. Jeżeli sequel, a wszystko na to wskazuje, żeczywiście się ukaże, będzie to tryumf pasji i zaangarzowania nad comercią i zarazem promyk nadzieji dla wszystkich tych którzy chcieliby widzieć Jade glówną bohaterką trylogii... jak to niegdyś było mówione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości właśnie przed chwilą zamówiłem sobie pierwszą część w jakimś internetowym shopie. Za taką cenę ... nawet nie będę płakać jak mi się nie spodoba : ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile przeżyjesz zielone [sic!] usta i insze fanaberie grafików [gadająca świnia] winieneś zakochać się tak w Jade jak i w Beyond Good and Evil jako całości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedynka była bardzo dobra. Jeśli twórcy zachowają jej klimat to dwójka będzie must-have na xboxa i ps3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować