ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Nie. Za karę przyjedzie ABW i zabierze Ci kartę.

A tak szczerze, jeśli nie crafcisz odznak tracisz tylko szansę na darmowe gierki z wishlisty jeśli Twoja drużyna wygra. To nie ostatnia karta jaką zdarzy Ci się otrzymać w ciągu kilkunastu najbliższych dni, więc nie bój żaby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.

Na razie zakupiłem Dead Island:Riptide i Torchlight 2. W planach mam jeszcze(owszem, nie jakieś głośne tytuły): Spelunky, Rogue Legacy, Superfrog, Pac-mana, Serious Sam HD... Chyba mi braknie kasy na to wszystko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.06.2014 o 00:53, Accid napisał:

Jest szansa na tańszego DayZ o jakieś 40%? I jakąś przecenę gier spod szyldu Warhammera
chętnie bym ujrzał :>

Taniej niż dzisiaj, czyli -15% nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2014 o 04:03, luzac napisał:

Nie. Za karę przyjedzie ABW i zabierze Ci kartę.

A tak szczerze, jeśli nie crafcisz odznak tracisz tylko szansę na darmowe gierki z wishlisty
jeśli Twoja drużyna wygra. To nie ostatnia karta jaką zdarzy Ci się otrzymać w ciągu
kilkunastu najbliższych dni, więc nie bój żaby.


TO nie jest tak że 30 osób z grupy dostaje gre z "WL"? Można sprawidzić kto i ile zoribł już odznak do tej pory.
I kiedy dostaje się te gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3 gry, nie grę ;) Sprawdzić kto i ile zrobił odznak nie ma możliwości ale też i nie ma potrzeby. Można oczekiwać, że w każdej grupie będzie dużo ponad 30 osób za każdym razem. Jasne, jest sporo maniaków którzy wyciągali na poprzednich wyprzedaży odznaki z poziomem dochodzącym do setki, ale nawet jeśli 100 poziomowa odznaka to tylko 1000 punktów (+ drugie tyle z normalnych odznak żeby mieć karty na odznakę letnią), a dzień pierwszy to wyniki z przedziału 300-400tyś. No i nigdzie nie jest napisane, że im więcej punktów dołożysz tym wyższa szansa w losowaniu.

Co do czasu kiedy będą rozdawać, to trzeba liczyć że na koniec każdego dnia wyprzedaży czyli o 19. Na stronie zabawy jest lista nagród, domyślnie pokazuje przedmioty które dostaje się do gier F2P, ale jest też zakładka z emotkami/tłami, dodatkowymi bonusami w zabawie, no i na końcu listą rozdanych gier. Jeszcze pusta, ale pewnie po 19 to się zmieni.

I trzeba przyznać, że Valve szaleje z motywowaniem do craftingu odznak. W zeszłym roku żeby dostać darmowe karty za głosowanie wystarczył poziom 6, teraz potrzebny jest 8, a za staż dostaje się tylko 50xp za rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2014 o 00:53, Accid napisał:

A wy- na co polujecie? Może to mi podpowie co kupić :)


ETS 2 z dodatkiem (już kupiony) i liczę, że COH 2 będzie przeceniony o 90% ;-)

Ale to chyba marzenie ściętej głowy, zbyt świeża gra.

No i może Fallout 3: GOTY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.06.2014 o 12:02, bVarador napisał:

I trzeba przyznać, że Valve szaleje z motywowaniem do craftingu odznak. W zeszłym roku
żeby dostać darmowe karty za głosowanie wystarczył poziom 6, teraz potrzebny jest 8,
a za staż dostaje się tylko 50xp za rok.

I tak nie ma pewności że za głosownie dostaniesz kartę."Za każde 3 głosy otrzymasz kartę Wakacyjnej Przygody.W zależności od dostępności. Obowiązują ograniczenia."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest pewność. Ograniczeniem jest właśnie 8 poziom. Każdy kto ma przekroczone 800xp na koncie dostaje kartę co trzecie głosowanie. Wiem, bo przekazałem bratu dwa zwykłe sety w zamian za 13 kart letnich które on odda mi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2014 o 13:05, bVarador napisał:

Jest pewność. Ograniczeniem jest właśnie 8 poziom. Każdy kto ma przekroczone 800xp na
koncie dostaje kartę co trzecie głosowanie. Wiem, bo przekazałem bratu dwa zwykłe sety
w zamian za 13 kart letnich które on odda mi :D

Ja mam 42 i po 3 głosowaniu nic nie dostalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wejdź w odznaki i sprawdź pod linkiem "Jak zdobyć karty" przy letniej zestawie jak to tam wygląda. Może nie zaliczyło ci któregoś głosowania. A jeśli będzie obok pisać, że przysługuje ci 1 karta z głosowania której nie dostałeś, to jest to błąd wynikający z obciążenia Steama i przy kolejnym głosowaniu powinni ci dać zaległą kartę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2014 o 13:13, bVarador napisał:

Wejdź w odznaki i sprawdź pod linkiem "Jak zdobyć karty" przy letniej zestawie jak to
tam wygląda. Może nie zaliczyło ci któregoś głosowania. A jeśli będzie obok pisać, że
przysługuje ci 1 karta z głosowania której nie dostałeś, to jest to błąd wynikający z
obciążenia Steama i przy kolejnym głosowaniu powinni ci dać zaległą kartę.

Teraz dostałem , 2 godziny po głosowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to się będę starał ograniczyć, bo mi GOG w tym roku portfel mocno uszczuplił :).
W sumie, to czekam, aż Anomaly Warzone Earth Mobile Campaign załapie się na -75%, poza tym Knock-knock (też -75%) i DLC do Defense Grid - Containment (to na pewno kupię, ale pod koniec, jeśli w międzyczasie nie dostanie więcej, jak -75%).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2014 o 19:13, FreemanPL napisał:

I co? Dostał ktoś gry z listy życzeń?
Mój team był pierwszy a nic nie dostałem :D


A byłeś jednym z 30 graczy przyczyniających się do zwycięstwa czy tylko pasożytowałeś? Jak to drugie to nic nie dostaniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2014 o 19:09, Kirabaxior napisał:

Polecam State of Decay z puli. Sam kupilem i tak taniej (za jakies 15zl z DLC, na greenmangaming)
i wciagnalem sie jak cholera.


Ale to chyba najlepiej z kimś grać, prawda? Czy samemu też jest jakiś sens?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIe wiem czy dobrze sprawdzam w "Znajomi w zespołach - Wyświetl wszystkich znajomych". Jest nas tylko 4 i bylismy pierwsi. W mojej drużycnie byłem 2gi.

Nie wiem jak to działa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem sobie parę godzin w The Cat Lady, wyłączyłem grę, dostałem powiadomienie, że dostałem 5 kart za granie ... ale nie mam ich w ekwipunku. Raczej je dostanę później, bo pewnie to przez obciążone serwery? Kart za wygraną mojego teamu też nie dostałem, ktoś dostał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To tak nie działa. Nie ma znaczenia gdzie są twoi znajomi z listy przyjaciół. Jest tylko 5 zespołów - globalnie: różowy, fioletowy, niebieski, zielony i czerwony. Jak nie jesteś w fiolecie to nie byłeś w zwycięskiej drużynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie cała ta zabawa z drużynami jest jedną wielką pomyłką. Już teraz widzę, że fioletowa drużyna będzie prowadzić (wygrali wczoraj, teraz są na prowadzeniu). Wygląda to tak - albo masz szczęście i trafiasz do drużyny z bogatymi gostkami, których stać na hurtowe kupowanie kart, albo nie należysz do drużyny fioletowej. Miałoby to więcej sensu, gdyby codziennie losowo zmieniały się składy, wtedy każdy by miał jakieś szanse, a tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się