ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Też tak mam z tymi serwerami w ulubionych, czasami mi pokazuje a czasami nie. W Team Fortress 2 jeden z moich ulubionych serwerów dopiero pokazało mi po roku o.O (serwer był cały czas online).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Steam jest dziwny. Gdy u jednych się chrzani, u drugich działa dobrze. Kiedyś totalnie się wkurzyłem, gdy wyskakiwał błąd o "niemożności" uruchomienia go. Musiałem przeinstalować... i ściągać wszystkie aktulki do TF2 - wszystkie od premiery OB!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2009 o 08:34, Kirabaxior napisał:

Steam jest dziwny. Gdy u jednych się chrzani, u drugich działa dobrze. Kiedyś totalnie
się wkurzyłem, gdy wyskakiwał błąd o "niemożności" uruchomienia go. Musiałem przeinstalować...
i ściągać wszystkie aktulki do TF2 - wszystkie od premiery OB!


nic nie jest stabilne zacznyjmy od tego. Steam ma wiele swoich minusow, ale bynajmniej wystarczy ze kupisz gre i nie musisz korzystac z plytek. Musisz miec tylko szybki internet ._.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby jeszcze ceny były niższe. Zamiana dolców na euro to był świetny pomysł eh... Przynajmniej problemów z łączeniem od dłuższego czasu nie mam. Chciałęm Toca RD 3 kupić ale bardziej się na GOG czy w sklepie Codemasters opłaca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2009 o 08:34, Kirabaxior napisał:

Steam jest dziwny. Gdy u jednych się chrzani, u drugich działa dobrze. Kiedyś totalnie
się wkurzyłem, gdy wyskakiwał błąd o "niemożności" uruchomienia go. Musiałem przeinstalować...
i ściągać wszystkie aktulki do TF2 - wszystkie od premiery OB!


Nie musisz ściągać za każdym razem gry ze steama. Wystarczy że będziesz sobie robił po aktualizacjach kopie gry (jest taka opcja na steamie). Taką kopię możesz sobie trzymać na dysku lub zgrać na płytkę. Na dodatek steamowe kopie są tak pomyślane, że same się instalują. W ten sposób możesz przenosić gry ze steama pomiędzy komputerami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2009 o 13:36, Daimon_Frey napisał:

Nie musisz ściągać za każdym razem gry ze steama. Wystarczy że będziesz sobie robił po
aktualizacjach kopie gry (jest taka opcja na steamie). Taką kopię możesz sobie trzymać
na dysku lub zgrać na płytkę. Na dodatek steamowe kopie są tak pomyślane, że same się
instalują. W ten sposób możesz przenosić gry ze steama pomiędzy komputerami.

Bez konieczności ściągania aktulek powiadasz? Hmm, dzięki za radę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam aż jakaś promocja będzie na Toca RD 3, 15 euro to zdecydowanie za drogo a zależy mi na tej gierce w digital download a nie wersji pudełkowej, może się uda taniej kupić niż za 10$ na GOG.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2009 o 20:52, igor8472 napisał:

Ja czekam aż jakaś promocja będzie na Toca RD 3, 15 euro to zdecydowanie za drogo a zależy
mi na tej gierce w digital download a nie wersji pudełkowej, może się uda taniej kupić
niż za 10$ na GOG.com



Zawsze mozna sie rozejzec an Allegro sa ludzie ktorzy kupuja tzw. "prezenty", jezeli im np. wplacisz na konto iles tam PLN ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie

Jak ustawi się Steam na Polski to potem są problemy w Cs Source , nie mogę wybrać loga bo wtedy wywala coś że nie mam uprawnień :|
Da się coś z tym zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2009 o 09:46, Crew_900 napisał:

Mam pytanie

Jak ustawi się Steam na Polski to potem są problemy w Cs Source , nie mogę wybrać loga
bo wtedy wywala coś że nie mam uprawnień :|
Da się coś z tym zrobić ?

Zmieniasz język na angielski, ustawiasz spraya i wychodzisz z gry, wracasz do polskiego i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz mam takie male pytanie, gdyz w piatek (jutro) jest cos takiego jak darmowy piatek z L4D i teraz tak zaczyna sie on o 00:00 ale wedlug mojego kumpla nie bedzie to 00:00 tylko niby 6:00 no bo jak wiadomo w ameryce jest inny czas.

To jak jest ten darmowy piatek zacznie sie o 00:00 czy o 6:00, bo sam juz nie wiem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2009 o 22:36, Kur0 napisał:

...


Pytanie pasuje bardziej do tematu o Left 4 Dead niż do Steam''a, ale teraz to nie ma znaczenia. Grać będzie można już od godziny 00:01 GMT, czyli my sobie dodajemy do tego godzinę, lub dwie, sam już nie pamiętam. Tak czy siak będziemy musieli poczekać nieco dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

uuu steam trochę jakby niesprawny pod Vistą lub ogólnie

Włączam system Vista , patrzę w wydajność i normalnie 1,20 GB używanej pamięci
Włączam Steama no i tak już z 1,30 GB używanej

Pogram trochę w gry przez steama , wyjdę z gry i patrze , wykorzystanie pamięci powyżej 2 GB :O

Wyłączam steama całkowicie i powraca do 1,20 GB wykorzystanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2009 o 12:15, Crew_900 napisał:

uuu steam trochę jakby niesprawny pod Vistą lub ogólnie

Włączam system Vista , patrzę w wydajność i normalnie 1,20 GB używanej pamięci
Włączam Steama no i tak już z 1,30 GB używanej

Pogram trochę w gry przez steama , wyjdę z gry i patrze , wykorzystanie pamięci powyżej
2 GB :O

Wyłączam steama całkowicie i powraca do 1,20 GB wykorzystanie


No coz, nie zapominaj ze to Vista... a vista ssie i to maksymalnie xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki zonk wstaję sobie rano włączam Steam wyskakuje mi jakieś badanie sprzętu zrobiłem to wchodzę w moje gry a tu Left for Dead niewiadomo skąd. Jak to możliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się