ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Dnia 06.05.2009 o 17:30, mikim napisał:

Hm... Skoro Speedball 2 wymaga Steama do uruchomienia, jak to napisał Ghost, to do CD-Action
będą dodawane klucze do Steama?

ewentualnie zrobią podobnie do pewnego portugalskiego pisemka które dało pełną wersje Dark Messiaha. Będzie można pobrać klucz do aktywacji ze strony internetowej czasopisma. Tylko mam nadzieję że CDA stworzyło by wtedy jakieś uwierzytelnienie czy coś. Bo w wypadku tego pisemka, klucz mógł dostać każdy :E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

albo klucze wydrukują po prostu w czasopiśmie, już raz tak zrobili ale na pudełku dvd z kluczem do "mini-pet''a" z Guild Wars. Z tym może być podobnie. Tak czy inaczej jakkolwiek to rozwiążą dla mnie będzie dobrze, bo nie mam nic przeciwko steamowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Defense grid 75% off. Czyli trochę ponad dwadzieścia złoty, bo 4,75 euro. Świetna cena za taką grę. A do tego dochodzą achievementy na steamie. Zabawa na tygodnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wiec potrzebuje pomocy !
Wlaczam sobie dzis steama wszystko cacy dziala pieknie, az tu dostaje od znajomego link to jakiegos czegos ze stema, no to wchodze sobie kaze mi wpisac nazwe swojego konta i haslo - no to wpisuje (wiem chyba nie powinnem, ale coz jam glupi i wpisalem), przez cos tam (lecz nie przez to) zresetowal mi sie komputer, no i wszystko sie wlaczylo steam tez, no ale wyskoczylo mi cos tam zeby podac nazwe swojego konta i haslo. No to wpisalem (na pewno poprawnie) lecz wyskakuje mi ze : takie konto nie istnieje, badz login lub haslo zostaly zle wpisane. No to wpisuje jeszcze raz i jeszcze raz i tak ciagle wyskakuje to samo. Wiec wybralem opcje ze zapomnialem hasla, no i prosi mnie o nazwe konta, no to wpisalem, dalej wyslaja mi maila, no to wchodze do skrzynki wchodze w tego maila czytam no i pisza mi ze jakis kod weryfikacyjny. Problem w tym ze nigdzie go tam nei widze, a jeszcze o sekretna odpowiedz.

Dobra teraz pisze do mnie kolega na GG ze jestem online i ze pisze do mnie (na Steamie) (czyli on i ja ?) po angielsku :O
Teraz potrzebuje szybkiej pomocy co mam dokladnie napisac do Stema i co mam im wyslac tylko najlepiej prosze to napisac KROK PO KROKU


ACHTUNG !
Jesli ktos wam wysle taki link :
www.mk-clan.net
I powie ze jest to jakis Tournament NIE WCHODZCIE TAM I NIE LOGUJCIE SIE !

A teraz prosze o pomoc !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2009 o 19:09, Kur0 napisał:

A wiec potrzebuje pomocy !
Wlaczam sobie dzis steama wszystko cacy dziala pieknie, az tu dostaje od znajomego link
to jakiegos czegos ze stema, no to wchodze sobie kaze mi wpisac nazwe swojego konta i
haslo - no to wpisuje (wiem chyba nie powinnem, ale coz jam glupi i wpisalem), przez

Napisz do pomocy.

I myśl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2009 o 21:41, Vaako1902 napisał:

Napisz do pomocy.

I myśl.

A ty dokladnie czytaj.

Wiem ze mam napisac do pomocy ale nie wiem co dokladnie, moj angielski nie jest tak dobry jak bym chcial.

Dobra wiecej mi juz nie pomagajcie. Znalazlem poradnik ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć co to jest Steam, ponieważ ja za bardzo się nie orientuje, a przydałoby się wiedzieć? Nam to polega? Czy aby mieć konto na steamie trzeba coś płacić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2009 o 20:38, revolt505 napisał:

Witam. Czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć co to jest Steam, ponieważ ja za bardzo się nie
orientuje, a przydałoby się wiedzieć? Nam to polega? Czy aby mieć konto na steamie trzeba
coś płacić?

Jest darmowe. Googla nie masz?

PS. Jak ty się uchowałeś? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Steam, mówiąc ''mądrymi słówkami'', jest platformą skupiającą wszystkie gry w jednym miejscu.
Po ludzku?
Jest to program, w którym, po założeniu konta, możesz rejestrować rejestrować gry zakupione w sklepie Steam lub w normalnym sklepie - tyczy się to tylko tych gier, które ''należą'' do Steam.
Po zarejestrowaniu gry możesz, rzecz jasna, ją zainstalować. Zgubiłęś płytki? No problem. Zarejestrowanie gry umożliwia późniejsze jej... ściągnięcie. Dlatego utrata danych konta (login i hasło) mogę być szczególnie bolesne - jest to równoznaczne z utratą gier - aczkolwiek, istnieje wiele sposobów odzyskania konta.
Konto jest bezpłatne, nie tyczy się to (niestety ;-) ) gier.

Steam obsługuje też grę przez sieć, przez co jego instalacja jest wymagana przy wielu produkcjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ten weekend do kupienia jest Universe at War w cenie 5 euro .
Polowalem na ta gre w niskiej cenie od kiedy Live stal sie darmowy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Universe at War dziala u mnie w kinowej polskiej wersji jezykowej . Jest to pewnie sprawka Live bo w Steamie sa dostepne tylko angielska i francuska wersja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2009 o 17:22, Miniu napisał:

Universe at War dziala u mnie w kinowej polskiej wersji jezykowej . Jest to pewnie sprawka
Live bo w Steamie sa dostepne tylko angielska i francuska wersja.

Wydaje mi się, że lepiej zainwestowac w Defense Grid.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2009 o 19:59, Vaako1902 napisał:

Wydaje mi się, że lepiej zainwestowac w Defense Grid.


Takie pytanie dotyczący Defense Grip. W jakich rozdzielczością działa, bo jak próbuje zagrać w demo, to po prostu error monitora mam, że nie obsługuje tego typu rozdzielczości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2009 o 15:12, Piotrbov napisał:

> Wydaje mi się, że lepiej zainwestowac w Defense Grid.

Takie pytanie dotyczący Defense Grip. W jakich rozdzielczością działa, bo jak próbuje
zagrać w demo, to po prostu error monitora mam, że nie obsługuje tego typu rozdzielczości.

W wielu. Obsługuje 4:3, 16:10 i 16:9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2009 o 19:59, Vaako1902 napisał:

> Universe at War dziala u mnie w kinowej polskiej wersji jezykowej . Jest to pewnie
sprawka
> Live bo w Steamie sa dostepne tylko angielska i francuska wersja.
Wydaje mi się, że lepiej zainwestowac w Defense Grid.

Czy ja wiem zalezy czy ktos lubi Tower Defense . UaW to jest dosc niestandardowy RTS zabity niestety juz przed swoja premiera przez Live w ktorym zlote konto bylo jeszcze platne . Teraz gdy zrezygnowali z oplat jest chyba juz dla tej gry zapozno ( tak jak dla Shadowruna) choc widzialem kiilka rozgrywek zalozonych przez graczy.
Obie gry zaporowych cen nie maja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2009 o 15:40, Vaako1902 napisał:

W wielu. Obsługuje 4:3, 16:10 i 16:9


Dziwnie bo mi się nie chce włączyć a mam zwyczajne 4:3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2009 o 19:34, Piotrbov napisał:

> W wielu. Obsługuje 4:3, 16:10 i 16:9

Dziwnie bo mi się nie chce włączyć a mam zwyczajne 4:3

A 4:3 itp to nie przypadkiem format obrazu?
Rozdzielczość to wymiary prostokąta podane w pikselach np 800x600 i takie tam. Mi osobiście nigdy żadna gra nie rzucała się o monitor. Ale może się rzucać o sterowniki monitora. Może spróbuj je przeinstalować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2009 o 19:42, zadymek napisał:

A 4:3 itp to nie przypadkiem format obrazu?
Rozdzielczość to wymiary prostokąta podane w pikselach np 800x600 i takie tam. Mi osobiście
nigdy żadna gra nie rzucała się o monitor. Ale może się rzucać o sterowniki monitora.
Może spróbuj je przeinstalować.

Tak, ale nie będe wymieniał 10 czy iluś tam rozdziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie - kupował ktoś Quake''a (I lub II, ewentualnie cały pack I-III z dodatkami)? Jeśli tak, to prosiłbym o info - czy można w wersje steamowe QI i QII grać bez dostępu do Internetu czy też te gry są "zintegrowane" ze Steamem tak, jak np. HL2 (czyli bez neta nawet w singla nie zagra)? I drugie pytanie - jest w tych grach (i dodatkach do nich) muzyka (jak wiadomo, ścieżki audio nie akceptują nośników innych, niż CD)?

Vaako1902
Te numery seryjne są tylko dla tych, którzy kupili bieżący CDA. W przeciwnym wypadku użycie klucza stamtąd będzie dokładnie tym samym, co otwarcie pudełka z grą w sklepie, spisanie sobie CD-Keya i odłożenie pudełka na półkę.
Na szczęście (dla uczciwych graczy) Twój link jest już nieaktualny :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się