ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Dnia 04.10.2011 o 19:55, Crew_900 napisał:

Jak już chcesz, kurcze no nie umiesz sam pokombinować przed pisaniem>?


Więc tak,podmieniłem / a dokładnie mówiąc,scaliłem / ten folder Steamapps / długo to trwało,ok.godziny / i nic się nie zmieniło,nadal nie mam żadnej zainstalowanej gry w bibliotece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2011 o 21:04, Miniu napisał:

Bo nie bedziesz mial dopoki nie zaczniesz ich instalowac.Steam pownien rozpoznac wiekszosc
plikow.


A mogę grę instalować/pobierać bezpośrednio ze Steama czy lepiej instalować z płyty? - chodzi o czas instalacji i o to,czy gra ze Steam będzie posiadać polskie napisy,czy nie?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli masz je ciagle zachowane w katalogu Steama to nie instaluj z plyty tylko instaluj przez Steama. Chodzi o to by rozpoczol weryfikacje plikow ktore ciagle masz na dysku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cze ktoś kupował coś bezpośrednio przez Steamprices.com?
Jak to cacko się zachowuje, czy można np zakupić u nas grę z regionu UK albo DE i Steam się nie "pogniewa"? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodam od siebie, że trochę ten "steam trading" nie wypalił. No, dla Valve to jest żyła złota, ale dla nas graczy to nie koniecznie. To całe wymienianie się grami polega na tym, że goście kupują jako prezent gry, które mają przeceny po 75% i więcej, czekają aż promocja minie i ogłaszają się, że mają gry na wymianie. A itemów z TF2 i innych gier prawie nikt nie chce, a jeśli już to klucze do skrzynek, czapka billa, sama albo maxa (nie wiem który to królik), czasem może ktoś zechce nietypową czapkę i to co najwyżej za jakieś DLC. Bo jak ktoś ma fazę na itemy z TFa to je po prostu już kupił i tyle. Swego czasu wisiał temat, gdzie gość proponował cały swój plecak z TF2 (ze 200 itemów) za DLC do Magicki (mniej niż 2 ojro), nikt się nie odzywał, to napisał o jakiekolwiek DLC do Magicki za mniej niż ojro. Nie wiem jak to się skończyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2011 o 16:41, Feallan napisał:

Hmm, nie o to mi chodziło, była gdzieś taka osobna stronka ze Steam w nazwie chyba, coś
jak steamgifts.com.

Hmm. Nie kojarzę niczego innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że już padało tutaj takie pytanie, ale chyba nie do końca takie samo. Jak jest z legalnością kluczy sprzedawanych na Allegro, jeśli sprzedawca wysyła go w postaci skanu instrukcji? Jest coś o tym w umowie użytkownika Steam? Przecież wtedy raczej nie można posądzić sprzedawcy o używanie kradzionych kart, czy czego tam jeszcze, a dlaczego nielegalne miałoby być zwykłe sprzedanie gry bez dostarczenia fizycznego nośnika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2011 o 11:53, Feallan napisał:

Wiem, że już padało tutaj takie pytanie, ale chyba nie do końca takie samo. Jak jest
z legalnością kluczy sprzedawanych na Allegro, jeśli sprzedawca wysyła go w postaci skanu
instrukcji? Jest coś o tym w umowie użytkownika Steam? Przecież wtedy raczej nie można
posądzić sprzedawcy o używanie kradzionych kart, czy czego tam jeszcze, a dlaczego nielegalne
miałoby być zwykłe sprzedanie gry bez dostarczenia fizycznego nośnika?

To już jest bardziej legalne, ale nadal się można naciąć, bo z tego co mi wiadomo, to wystarczy, że sprzedający wyśle zdjęcie/skan instrukcji i dowodu zakupu, a Valve sprzątnie ci grę z konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się