ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Jeżeli miałeś wyłączonego Steam Cloud, to nie ma szans na odratowanie save''ów. Jeżeli miałeś - odpal grę i wtedy powinno pojawić się okienko z zapytaniem czy pobrać save''y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Otóż ostatnio przepycham z pomocą Steama przez sieć spory plik (7GB). To pierwszy raz gdy ściągam tak duży plik ze Steama. Ale z racji mojego kiepskiego połączenia internetowego, czasami mam "padnięcia" sygnału (dosłownie na sekundę internet zanika, po chwili znów jest, zdarzyło sie też 2 razy ze zabrakło prądu ). I dlatego pytam, czy przez to gra którą ściągam nie będzie powodować jakichś błędów ect.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie powinna. Często jak coś pobieram ze steam, potrafił się on zawieszać, sam wyłączałem, przerywałem itp, a pomimo tego wszystko koniec końców ściągało się prawidłowo, więc raczej nie powinieneś obawiać się problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi czasem zanika na dłużej (jak jest burza np.). Wszytko zawsze jest ok. Raz demo Bulletstorm mi się źle ściągnęło, ale to wina steam, bo nie przerwało wtedy połączenia.
Zawsze po ściągnięciu sprawdzaj spójność plików gry i defragmentuj pliki gry. Biblioteka-->PPM na grę-->>właściwości-->Pliki lokalne. Wtedy masz pewność, że wszystko gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żadnych problemów nie będzie, nawet jeśli będziesz wyłączał proces steam.exe. Ale rzeczywiście bezpiecznie jest sprawdzić spójność plików gry, to trwa z 10 minut, a wtedy wszystko na 100% będzie w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio docenilem steama za to ze kupujac gre za granica moge sobie legalnie ja spolonizowac, a takze za chat glosowy ktory nie spowalnia rozgrywki. Nie musze miec plyt w napedzie, a gry ktore juz raz zainstalowalem moge po ich usunieciu szybko przywrocic w steamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam problem i nie wiem co robić. Nie mogę zalogować się na steam bo prosi o wpisanie kodu steam guard. Niestety mój mejl padł i nie mam jak ten klucz odczytać.

Chcę napisać do supportu ale jak wchodzę tu https://support.steampowered.com/index.php to nie mogę się zalogować bo pisze komunikat:

The username and password you entered did not match any Steam support accounts on record.

Your support account is independent of your Steam account. If you have not yet created a Steam support account, please do so below.


Co mam robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2011 o 07:29, luzac napisał:

Musisz zrobić osobne konto do supportu.


Oni pewnie są z USA to pewnie jak napisze teraz to i tak odpiszą wieczorem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2011 o 14:08, Ecko09 napisał:

Ile trwa tworzenie konta? Czekam już z 10 min i nie wiem czy sie steam zawiesił czy co
sie dzieje...


Rekordzista na tym forum czekał 12h (albo i dłużej, w sumie nie wiadomo jak się historia zakończyła), ale miło, że zamiast robić aferę i psioczyć jak on, to pytasz się czy to nie jest jakiś problem ;)

Osobiście obstawiam jakiś błąd w połączeniu, który sprawił, że Steam nie dostał informacji o pomyślnym zakończeniu akcji. Tak jak Raku radzi - włącz i wyłącz Steama, po czym spróbuj zalogować się na podane dane. Jeśli nie wykryje konta - spróbuj założyć jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przydarzył mi się pewien problem ze Steamem. Mianowicie kupiłem Deus Exa, pograłem trochę na przestrzeni kilku dni i licznik godzin pokazywał 7 h. Dziś odpaliłem grę inaczej niż zwykle, czyli przez ikonę zamiast przez klienta. Potem, po wyjściu z gry, licznik godzin pokazywał 4h. Coś się pokręciło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema. Mam pytanie. Czy miał ktoś problem po zapłaceniu kartą kredytować za gre na steam? Bo od jakiegoś czasu regularnie z karty mi pobiera wartość gry. Może to być wina steam czy raczej szukać przyczyny w banku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2011 o 08:53, 90388315 napisał:

Siema. Mam pytanie. Czy miał ktoś problem po zapłaceniu kartą kredytować za gre na steam?
Bo od jakiegoś czasu regularnie z karty mi pobiera wartość gry. Może to być wina steam
czy raczej szukać przyczyny w banku?


Raczej banku, bo dużo rzeczy kupiłem kartą (mBank) i nic takiego się nie stało. Ale lepiej napisz i do Steama, i do banku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się