ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Apgrejdowałem swoje konto steam. W ekwipunku wylądowały mi zniżki do gier. I teraz pytanie - jeśli chcę się zamienić do skąd mogę wiedzieć czy interesjąca mnie zniżka w ogóle istnieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2013 o 13:38, Robertcik1 napisał:

tylko mi dzisiaj trzy raz ktoś z Chin próbował się na konto zalogować? xD


Jak to sprawdzić?

Też się Wam coś steam dziwnie zachowywał pod wieczór?

Mi wywaliło gry z favorites i dodatkowo wyskakuje błąd o synchronizacji danych z jednej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od pewnego czasu nigdy mi sie Steam od razu nie loguje i nie uruchamia przy probie wlaczania. Zawsze probuje logowac i potem jest blad polaczenia, i trzeba ponownie, i musze wpisac haslo, i dopiero wtedy sie wlacza. Tez tak macie? (jeszcze pare miesiecy temu tak nie mialem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2013 o 23:56, kuba9876543210 napisał:

Od pewnego czasu nigdy mi sie Steam od razu nie loguje i nie uruchamia przy probie wlaczania.
Zawsze probuje logowac i potem jest blad polaczenia, i trzeba ponownie, i musze wpisac
haslo, i dopiero wtedy sie wlacza. Tez tak macie? (jeszcze pare miesiecy temu tak nie
mialem)

ja tak miałem przez bardzo długi czas, ale kilka dni temu po prostu zniknęło i normalnie się uruchamia. Steam jest dziwny.

@vonArnold
ja na maila dostałem zawiadomienie, że trzy razy z Chin ktoś mi się na konto logował i była prośba o potwierdzenie lokacji. aż hasło od razu zmieniłem, ale to i tak było dziwne, bo trzy różne adresy IP, każde z zupełnie innego kawałka Chin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2013 o 13:38, Robertcik1 napisał:

tylko mi dzisiaj trzy raz ktoś z Chin próbował się na konto zalogować? xD



Miałem dzisiaj to samo ale tylko raz.

kuba9876543210 => U mnie po kliknięciu ikony Steama nic się nie dzieje, muszę wyłączyć proces Steama z menedżera i dopiero za drugim razem zaskakuje.

Plus wyjątkowo często wyskakują aktualizacje, 30 i 70 MB-towe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Mam pytanie do Steam''owych wyjadaczy. Przy próbie zakupu klucza do skrzyni w Docie 2 wyskakuje znajomej taki komunikat:

"Najprawdopodobniej wystąpił błąd inicjowania lub aktualizacji transakcji. Odczekaj chwilę i spróbuj ponownie lub skontaktuj się z działem pomocy technicznej."

Próbuje kupić już drugi dzień. Ani w grze, ani na stronie nie chce działać. Czego można by jeszcze spróbować po za kontaktem z supportem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yo,

Mam dziwny problem. Próbuję uzyskać odznakę społeczeństwa i przy próbie powiazania konta steam z kontem facebook wywala mi komunikat o złośliwym oprogramowaniu. Czy ktoś z was miał taki problem? Albo wie jak sobie z tym poradzić?

20131120150235

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2013 o 21:45, Inferno0009 napisał:

Mam pytanie do Steam''owych wyjadaczy. Przy próbie zakupu klucza do skrzyni w Docie 2
wyskakuje znajomej taki komunikat:


Czy może przebywasz aktualnie w miejscu innym, niż to, z którego zakładałeś konto Steam? Ja taki komentarz miałem przez prawie pół roku po wyjeździe z kraju, gdy próbowałem cokolwiek kupić. Pomimo pomocy Supportu, nic nie dawało się zrobić, a zakupy na Steamie robiła dla mnie żona :D Problem rozwiązał się któregoś dnia sam - przyjechałem na urlop do kraju, spróbowałem coś kupić w sklepie i działało. Wyjechałem - nadal działa. I tak do dziś. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konto założone jest w Polsce. W wakacje dokonywane były zakupy w Anglii.

Zakupu tego klucza próbuję dokonać przez Steam Wallet. Na koncie Steam znajdują już się pieniądze zarobione na markecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2013 o 15:21, Inferno0009 napisał:

Zakupu tego klucza próbuję dokonać przez Steam Wallet. Na koncie Steam znajdują już się
pieniądze zarobione na markecie.


A jeśli próbujesz opłacić zakup innym sposobem? Np. PayPalem? Nie musisz finalizować transakcji, sprawdź tylko, czy dzieje się to samo. Może tu gdzieś jest problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2013 o 15:28, Ring5 napisał:

A jeśli próbujesz opłacić zakup innym sposobem? Np. PayPalem? Nie musisz finalizować
transakcji, sprawdź tylko, czy dzieje się to samo. Może tu gdzieś jest problem.


Możliwość kupowania przy pomocy karty kredytowej czy paypal''a działa.Dalej waluta wyświetla się w funtach i wykorzystać pieniądze ze Steam Wallem można tylko na rynku ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>.Dalej waluta wyświetla się w funtach i wykorzystać pieniądze ze Steam Wallem można tylko na rynku ;(

Moze niech wejdzie poprzez te linki
http://steamcommunity.com/market/?l=polish
http://store.steampowered.com/?l=polish
powinno ustawic na nie-funty, moze czyszczenie ciasteczek zwiazanych z steam moze?
Pewnie da sie bardziej pokombinowac przy pomocy posrednikow, ale nie mam pojecia jak:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące ustawienia wersji językowej gry. Otóż zarówno grę w Dead Island (wersja z CDAction) jak Arkham Origins rozpoczynałem od polskiej wersji językowej - taka mi bardziej pasuje. W obu przypadkach po parunastu dniach wersja językowa została zmieniona na angielską. Jak można przywrócić wersję polską?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2013 o 21:58, benjiro napisał:

Mam pytanie dotyczące ustawienia wersji językowej gry. Otóż zarówno grę w Dead Island
(wersja z CDAction) jak Arkham Origins rozpoczynałem od polskiej wersji językowej - taka
mi bardziej pasuje. W obu przypadkach po parunastu dniach wersja językowa została zmieniona
na angielską. Jak można przywrócić wersję polską?


Najprościej to tak: klikasz w bibliotece prawym na grę->ustawienia->język i sobie wybierasz spośród dostępnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się