ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Jest możliwość wykasowania tytułu ze swojej biblioteki (mam pare takich z bundli które wgle nie są mi potrzebne.. )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2013 o 12:57, miodus napisał:

Jest możliwość wykasowania tytułu ze swojej biblioteki (mam pare takich z bundli które
wgle nie są mi potrzebne.. )

Nie. Możesz napisać do supportu, ale niechętnie to robią (i wcale się nie dziwię).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2013 o 13:13, Hartus napisał:

> (i wcale się nie dziwię).
Dlaczego?


Ile to potencjalnych problemów- a jak zechcesz mieć grę z powrotem, to musisz ją kupić. Wydaje się to normalne, ale są niektórzy, którzy nagle chcę mieć grę znowu w bibliotece za darmo.

Ja osobiście z chęcią wykasował bym tytuły nieistniejące np. wersje Macowe, gier w które na macu bym nie grał nawet jak bym miał taki komputer albo ankiety betatestów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A da się stworzyć taką osobną kategorię (coś jak Ulubione u góry listy w Bibliotece) jak np. śmieci i umieścić ją na dole strony?

Można by tam wrzucać niechciane gry i niech gniją w czeluściach zapomnienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2013 o 13:20, Abi_Dalzim napisał:

A da się stworzyć taką osobną kategorię (coś jak Ulubione u góry listy w Bibliotece)
jak np. śmieci i umieścić ją na dole strony?

Kategorie sortowane są automatycznie według alfabetu (przy czym My Games i Other Games zawsze są ostatnie).

Ja niechciane po prostu zwijam, a mam 2: crapowisko i cmentarz. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc tak:

Steam mam zainstalowany na partycji C: na której zajmuje on 208 GB z powodu czego nie mam już praktycznie wolnego miejsca na partycji systemowej / 27 GB wolnego miejsca /, czy można przenieść Steam na inną partycję na inny dysk?
czytałem, że można skopiować cały folder Steam z dysku C, przenieść na wybraną docelową partycję, odinstalować Steam z partycji C i zainstalować tam, gdzie przeniosło się folder ale czy to zadziała i czy nic nie pomiesza w grach?.

Choć jak patrzę na inne partycje to nigdzie nie mam aż tyle wolnego miejsca, więc jednak wstrzymam się do kupna nowego dysku i wtedy będzie już ok ale możecie odpowiedzieć tak na przyszłość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2013 o 09:27, McFlash napisał:

Hmm, w Steamie można stworzyć dodatkowy folder do instalacji gier. U mnie przykładowo
jeden jest na C, a drugi na D.

A jak to się robi?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2013 o 10:45, lis_23 napisał:

A jak to się robi?.

Settings --> Downloads --> Steam Library Folders --> Add Library folder.
Potem przy instalacji gry pojawia się wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chce ktoś kupon -10% na Toki Tori 2+? Gra jest w tej chwili na -50%, można tym kuponem obniżyć cenę gry o dalsze 0,55 euro, do 4,94 euro (dla mnie za słaby deal, a kuponu -40%, który swego czasu rozdawał bodajże Alienware, nie da się użyć :/). Chętnie przyjąłbym w zamian jakieś karty, np. Sumo z Shadow Warrior Classic Redux lub któreś z tych trzech: Assault Enforcer/Assault Trooper/Assault Commander z Duke Nukem 3D: Megaton Edition, ale ostatecznie mogę też oddać te kupony za darmo :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Gramowiczów.
Może uda wam się mi pomóc.
Mam problem z instalacją MW2.
Kiedyś zainsalowana gra była bez problemów.
Teraz tak: Wkładam płytkę 1, lgowanie, tekst "Wymagane 22 GB z hakiem", instalacja tylko 10 giga (na pudełku wymagane 16 O_o).
Płytę 2 wkładam przy 8 giga...
Koniec instalacji i mam tylko tryb multiplayer... single jest nie zainstalowany i muszę pobierać z internetu.
Próbowałem instalować już 3 razy i za każdym razem instaluje te 10 GB i tylko tryb multiplayer.
Jakbym miał stałe łącze a nie mobilny internet to dał bym se spokój, kompa na noc zostawił i dossał bym te 10 GB no ale internet mam jaki mam.
Jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszukać znajomego z dobrym internetem. Innego wyjścia nie ma, bo gra od swojej premiery miała pewnie sporo patchy i nową zawartość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się