ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Mam problem, dwa dni temu wyskoczył komunikat, że nie może połączyć się ze Steam i problem nie ustępował. Poszukałem trochę w sieci i spróbowałem kilku rozwiązań, żadne nie pomogło. Usunąłem pliki z rozszerzeniem .blob , usunąłem wszystko oprócz Steam.exe i steamapps, reinstalowałem Steam, instalowałem na innej partycji, nic nie pomogło. Teraz nei chcą mi się ściągnąć aktualizacje, zatrzymuje się na jakiejś wartości i stoi w nieskończoność Jestem cholernie wkurzony bo mam Steama od dawna z kilku gierek, ale od tygodnia zacząłem go wykorzystywać porządnie i już padło. Jakieś pomysły? W necie jeszcze pisali żeby podmienić ClientRegistry.blob na taki z sieci i podobno działa, ale linki z rapida już nieaktywne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobnie. Odłączyłem modem na kilkanaście sekund od prądu, podłączyłęm ponownie, odczekałem aż się zaloguje do sieci (diodki zaczną się świecić) i Steam śmiga aż miło. Dodam, że pomimo problemów ze Steamem, to strony w FF ładowały się normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłby mi ktoś z dostępem do Steam w UK te 4 DLC?
F.E.A.R.2: Reborn (DLC)
Fallout New Vegas®: Lonesome Road™
Fallout New Vegas®: Courier’s Stash™
Fallout New Vegas®: Gun Runners’ Arsenal™

Cena to niecałe 12 funtów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2011 o 09:22, Karanthir666 napisał:

Kupiłby mi ktoś wszystkie DLC do magicka? Nie posiadam konta, ale oddam za to pieniądze.
Jak ktoś chętny niech pisze.

Kolego trochę przepłaciłeś bo za cała magicka plus dlc 8 euro a za dodatki same 7,5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2011 o 21:10, logray napisał:

Kupiłby mi ktoś z dostępem do Steam w UK te 4 DLC?
F.E.A.R.2: Reborn (DLC)
Fallout New Vegas®: Lonesome Road™
Fallout New Vegas®: Courier’s Stash™
Fallout New Vegas®: Gun Runners’ Arsenal™

Cena to niecałe 12 funtów.

Nie mogę wyedytować posta dlatego napiszę, że kwestja dlc do F:NV jest nieaktualna. Nie działają na wersji od C1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W csie trzeszczy mi mikrofon, mało słychać. Na stimie dźwięk jest bardzo dobrej jakości bez zakłóceń i trzasków. Czy ktoś wie jak naprawić problem? Odinstalowałem już kodeki, grzebałem w opcjach dźwięku
Druga sprawa- wyszukuje mi jakieś dziwne serwery albo ruskie, albo puste lub z dużym pingiem region pobirania był najpierw na Berlin, teraz jest na Polskę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wy też tak macie, że jeśli wyłączę automatyczne aktualizacje gier, to po ponownym uruchomieniu Steam ponownie mi się znowu włączają?

Jakieś rozwiązanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do Steam''owego wydania GTA 4. Czy tak samo jak w "normalnej" wersji z półki sklepowej trzeba się męczyć ze wszystkimi rejestracjami, aby móc zagrać? Mam Podstawkę GTA 4 - pół dnia mi zabrało aby w nią zagrać. Dzisiejsza promocja kusi mocno, bo przegapiłem tą z okazji 10 rocznicy marki. Kupiłbym dla siebie, a pudełkową wersję bratu wcisnął (nie grałem jeszcze w multi w GTA 4, a brat to dobry obiekt doświadczalny).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak samo jest Live i Rockstar Social Club z tym ze ten pierwszy juz jest w Polsce dostepny wiec nie ma problemow z rejestracja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2011 o 20:10, Ambroo napisał:

Niestety nie pomogło, jakiekolwiek inne pomysły?

Przepraszam, że napisałem niezbyt precyzyjnie, ale po odłączeniu modemu wykasowałem wszystko oprócz steam.exe i steamapps, potem podłączyłem modem i dopiero jak sprawdziłem, że mam połączenie uruchomiłem steam.exe, ale to pewnie niewiele zmienia w Twoim przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2011 o 21:59, Jakunzz napisał:

Czy wy też tak macie, że jeśli wyłączę automatyczne aktualizacje gier, to po ponownym
uruchomieniu Steam ponownie mi się znowu włączają?


To chyba zależy od danej gry. Kiedyś zmusiłem do posłuszeństwa Empire: Total War, ale w żadnej innej grze nie udało mi się tego wyłączyć.

PS Warto kupować GTA Complete Pack w zasadzie tylko dla Episodes? GTA IV już mam, a w inne raczej nie zagram.

PPS Nie wiem, czy ktoś zauważył, ale King Arthur przez pierwszych kilka minut promocji był przeceniony o -90% i kosztował 4 euro. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2011 o 21:11, Ambroo napisał:

/ciach/


A próbowałeś dodać Steama do wyjątków w antywirusie i zapobieganiu wykonywaniu danych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2011 o 09:58, Feallan napisał:

PS Warto kupować GTA Complete Pack w zasadzie tylko dla Episodes? GTA IV już mam, a w
inne raczej nie zagram.

A nie lepiej tylko Episodes? Wychodzi taniej niż cały pakiet. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi doradzicie co zrobić. Próbowałem zainstalować grę z płyt, pojawił się błąd (serwery steam są zajęte...). Przy kolejnej próbie zaczynało weryfikować pliki, po dojściu do 100% (czasami 0%) pojawiła się informacja że weryfikacja zakończona pomyślnie. Ale gra nie działa (nie ma jak bo nie zainstalowana). Więc próbowałem usuwać ją, instalować ponownie, ale zawsze włącza się ta weryfikacja a nie instalacje. Co można z tym począć? Dodam że nie uśmiecha mi się ściąganie niecałych 10 GB z sieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2011 o 14:01, Kadaj napisał:

A nie lepiej tylko Episodes? Wychodzi taniej niż cały pakiet. ;p


Minimalnie taniej, a sprawdziłbym z ciekawości np. GTA 3, bo z serią miałem styczność tylko przy czwórce. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się