ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Dnia 20.12.2011 o 06:23, Radekl2 napisał:

Specjalnie rano wszedłem na Steama i nic nie ma dalej :/ Mam nadzieję, że mi w jakiś
cudowny sposób prezent nie przepadł...

U mnie dokładnie to samo. Niby dwa objectivy zaliczone, a w inventory nadal tylko kupon na -25% dla gier Valve. No nic, może sobie jeszcze o nas przypomną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to się stało, że macie jakieś gry? To za zdobycie osiągnięć z obecnego dnia? Ja tylko kupon -25% dostałem :(

Jaka szkoda, że nie mogę zdobyć osiągnięcia w Orkach, bo oczywiście mam jednordzeniówkę, a toto potrzebuje dwóch rdzeni :( Może Edge wezmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2011 o 02:05, Redjevel napisał:

Stworzyłem już 10 kont i dostałem masę kuponów i tylko jedną grę Supreme Commander 2
Jak to jest z tym? są jakieś % na grę?


Ładne kłamstwo. Chyba, że za każdym razem kupowałeś grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2011 o 11:19, SiDi napisał:

Ładne kłamstwo. Chyba, że za każdym razem kupowałeś grę.

A jakby tak.. Masz konto A, dostajesz grę, wysyłasz tą grę na nowe konto B, tam ją instalujesz, dostajesz nową grę, wysyłasz ją na konto C.. itd :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2011 o 11:23, Stalker69 napisał:

> Ładne kłamstwo. Chyba, że za każdym razem kupowałeś grę.
A jakby tak.. Masz konto A, dostajesz grę, wysyłasz tą grę na nowe konto B, tam ją instalujesz,
dostajesz nową grę, wysyłasz ją na konto C.. itd :P


Nie sądzę, aby tak działało. Bo po co wymieniać się grami skoro niechciane możesz sobie przesłać na nowe konta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2011 o 11:47, SiDi napisał:

Nie sądzę, aby tak działało. Bo po co wymieniać się grami skoro niechciane możesz sobie
przesłać na nowe konta?

A przypadkiem nie było iluśtam dniowej blokady na wymianę z nowymi kontami?

Poza tym, raczej się zabezpieczyli przed tworzeniem nowych kont, żeby tylko mieć darmowe prezenty. Przecież możnaby w taki sposób robić nowe konta, i zdobyć kilkanaście prezentów z "Steamowych" (sprawdź ekwipunek, dodaj rekomendacją, etc.) achievementów i F2P gier.

Swoją drogą, na stronie promocji na dole jest "Jeszcze nie jest za późno! Wciąż możesz wypełnić te zadania i zdobyć nagrody!" - znaczy się, jak odblokowują się osiągnięcia, to są aktywne (nagradzają prezentami) do końca promocji?

EDIT:
@SiDi: Fakt, nie na ten post co trzeba kliknąłem "Odpowiedz" ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2011 o 06:51, nightfaler napisał:

Jak mogłeś stworzyć tyle kont jak normalnie żeby wziąć udział w promocji trzeba mieć
aktywowaną jakąś grę na koncie. Kupowałeś na każdym nową grę?

Na cd action pl jest dark messiah... to nie jest kłamstwo!!! tworzycie konto na cd action dajecie numery seryjne... otrzymujecie klucz dark messiah no i profit"!!!
* nie dziękujcie za pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2011 o 13:06, Stalker69 napisał:

> Dorobiłem się juz 20 gier :D
Żebyś się nie dorobił bana od Valve za multikonta.. :P

A nie można mieć wielu kont?
Bo niczego takiego nie widziałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra teraz już 3 konto i 3 raz węgiel dostaje... może już zmienili? przedtem ani razu węgla nie miałem noo ale zobaczę jeszcze.

* a nie dobra właśnie dostałem jakiś day of defeat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, wczoraj nie pytałam bo Steam wariował, ale że dzisiaj nie dostałam prezentu to już trochę dziwne :P Wykonałam zadanko ze sprawdzeniem ekwipunku, jest komunikat że zdobyłam za niego prezent, ale gdzie on niby jest? W ekwipunku go nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się