ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Dnia 19.12.2011 o 23:34, Harrolfo napisał:

> To jest osiągnięcie za Audiosurf dzisiaj?
Ogólnie jest chyba za Audiosurf - ułożenie "lizaka", czyli czerwone-białe-czerwone-białe.

No to ściągnę bo kupiłem na poprzedniej wyprzedaży, ale nigdzie nie widzę wzmianki o tym. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2011 o 23:23, zadymek napisał:

Przechwałki hę?

Aye, sir ;p

Dnia 19.12.2011 o 23:23, zadymek napisał:

Taki pakiet jak wyżej to rozumiem, gry są OK nawet jeśli dostaję trzecią kopię HL2 do
dyspozycji (a dostałem;)

Mówi się trudno

Dnia 19.12.2011 o 23:23, zadymek napisał:

Ale FGS co ja zrobię z kuponem rabatowym na jakieś Space Pirates and Zombies? I to w
dodatku do zrealizowania dopiero w styczniu?!

No akurat też niepojęta dla mnie jest to, że kupony można użyć dopiero w styczniu ;p

Dnia 19.12.2011 o 23:23, zadymek napisał:

BTW HF2? Tego nie kojarzę.

Yep literówka. Dunno łaj pewnie ze zmęczenia. W każdym bądź razie miały być HL2:...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2011 o 23:08, bobobo napisał:

EDIT: Sory,nie skapnąłem się,że kupony działają po 2 stycznia :/ Trochę lipa,ale to zrozumiałe.


Mogą też wpaść "złote kupony" do wykorzystania w okresie świątecznej wyprzedaży łącznie z dzienną promocją.

Osiągnięcia są chyba spersonalizowane, lub losowe, bo u mnie nic związanego z Audiosurf się nie pojawia, a szkoda, bo tą gierkę właśnie ostatnio w promocji kupiłem :/

Edit:
Liczę też na wygranie głównej nagrody w loterii, czyli otrzymania dostępu do wszystkich gier jakie oferuje Steam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2011 o 00:02, Pepe_Pan_Dziobak napisał:

Liczę też na wygranie głównej nagrody w loterii, czyli otrzymania dostępu do wszystkich
gier jakie oferuje Steam ;)

To jest główna nagroda, poważnie? :O Cóż, też liczę na wygraną... Szanse są spore. Jeden do iluś tam milionów to wcale nie tak dużo. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2011 o 01:08, Pepe_Pan_Dziobak napisał:

Pierwszego dnia wpadło mi tylko -25% na Valve, a osiągnięcia w "Orcs must die!" nie da
się odblokować grając w wersję demo :/

Raczej było wiadome, taka polityka ;p

Btw. przewinęło się tu już raz to pytanie, ale nie było odzewu:
W sieci można znaleźć listę wszystkich (nie wszystkich), większości aczików http://steamcheeves.com/ co niby będą mieć miejsce w te święta. Pytanie: czy próbował ktoś robić już je kiedyś (rozumiem, że takie promocje są co rok?) przed czasem i naliczyło mu je normalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2011 o 00:20, Neleron napisał:

A co wy byście polecali z gier do 10 euro?

Lost Planet ma -70%, a nie jest na głównej stronie promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2011 o 01:14, Kadaj napisał:

> A co wy byście polecali z gier do 10 euro?
Lost Planet ma -70%, a nie jest na głównej stronie promocji.

Bo trzeba kliknąć w banner nieco poniżej głównych promocji - zaraz pod Pack Deals jest Publisher Cathalogs; tam są promocje wydawców w tym Capcom''u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2011 o 02:05, Redjevel napisał:

Stworzyłem już 10 kont i dostałem masę kuponów i tylko jedną grę Supreme Commander 2
Jak to jest z tym? są jakieś % na grę?

Jak mogłeś stworzyć tyle kont jak normalnie żeby wziąć udział w promocji trzeba mieć aktywowaną jakąś grę na koncie. Kupowałeś na każdym nową grę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Jeśli wyląduje u mnie: DoD:S, Portal 2 i inne gry od Sourca to jestem skłonny do wymiany bo chyba wszystkie gry na source mam :D. Najlepsze jest to, że wszystkie zakładki zniknęły mi... Może gry dostają osoby z ustaloną liczbą gier na koncie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się