ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

"Jeżeli gra została zakupiona na platformie Steam, a gra zostanie zakupiona ponownie, konto nie otrzyma nowego klucza – przydzielony zostanie oryginalny klucz."

Posiadam grę w wersji RU czy jak poprosze o usunięcie jej z biblioteki i zakupie wer. ROW, to dalej będe miał RU, tak?
:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2013 o 22:38, nightfaler napisał:

Trochę mnie naszło na ogranie parę modów do HL2. W związku z tym mam problem. Czy któraś
z tych gier (screen) kwalifikują się jako HL2?

Episode One. Ale zacznij gr od " Half Lif2 2"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HL 1 i 2 grałem... kiedyś teraz chcę powgrywać jakieś mody. Np na takim ModDB są tego tysiące. Tylko pytaniem jest takie czy któryś z tych tytułów które tam mam kwalifikują się jako Half Life 2 którego nie mam. A nie będę 3 tytułów ściągał i sprawdzał z którym mody działają, a z którym nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2013 o 21:53, FreemanPL napisał:

"Jeżeli gra została zakupiona na platformie Steam, a gra zostanie zakupiona ponownie,
konto nie otrzyma nowego klucza – przydzielony zostanie oryginalny klucz."

Posiadam grę w wersji RU czy jak poprosze o usunięcie jej z biblioteki i zakupie wer.
ROW, to dalej będe miał RU, tak?
:*

?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Ludziska, siedzę w Anglii i chcę sobie kupić fallouta 3 goty w pudełku- nie będę miał problemów z żadnymi bzdurami tylu blokady regionalne, albo inne głupoty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2013 o 11:54, Budo napisał:

Ludziska, siedzę w Anglii i chcę sobie kupić fallouta 3 goty w pudełku- nie będę miał
problemów z żadnymi bzdurami tylu blokady regionalne, albo inne głupoty?

F3 nie jest podpinany do Steama, tylko używa GfWL.

I odpowiadam na kolejne pytanie - nie, nie będzie problemów z graniem w tę grę w Polsce. Been there, done that.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Ok dzięki za pomoc. Ale chcę sobie pograć już dzisiaj, więc chyba kupię ze Steama i tak, chociaż jest 2 razy drożej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2013 o 18:34, FreemanPL napisał:

Jesli ktoś gra w Team Fortress 2 i ma może w ekwipunku "Ocalona Skrzynka Mann Co." to
proszę o informacje. Z chęcią kupię.

Informacja dla zainteresowanych: owe skrzynki są warte ponad 15 euro/jedna na Community Market.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie, na które może ktoś będzie w stanie mi odpowiedzieć:)
Dotychczas działała bardzo sprytna metoda przenoszenia/ robienia kopii gier ze STEAMa: wystarczyło grę pobrać, a następnie skopiować (np. na inny komputer lub na dysk zapasowy), a następnie uruchomić instalację (na innym komputerze), przerwac ja, przeniesc pliki z kopii do miejsca, gdzie STEAM pobieral gre, a nastepnie sprawdzic spojnosc plikow i gra po 2-3 min byla gotowa do dzialania.
Obecnie wyprobowalem ten sposob na kilku tytulach i nie dziala, zauwazylem, ze pliki pobierane sa do innego katalogu niz zainstalowane gry, podmienialem te pobierane pliki, sprawdzalem spojnosc i nic, czy czeka mnie ponowne mozolne pobieranie gier, mimo, ze posiadam ich w pelni sciagniete wersje na dysku(w archiwum)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/
Osobiście stosuje inny szybszy sposób.
1. Kopiuje folder z grą do Dysk:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common a następnie do steamapps
2. dodaje pliki cfg i ncf konkretnej gry, jeśli nie mam pewności który plik odpowiada za moją grę przenosze wszystkiem oraz usuwam następnie w steamie fałszywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2013 o 11:57, DarkWolf_PL napisał:

/ciach/

Dnia 14.03.2013 o 11:57, DarkWolf_PL napisał:

2. dodaje pliki cfg i ncf konkretnej gry, jeśli nie mam pewności który plik odpowiada
za moją grę przenosze wszystkiem oraz usuwam następnie w steamie fałszywki.


No własnie tych plików nie mam, bo kopiowałem tylko pliki z steamapps/common, czuje, ze czeka mnie znowu pobieranie tego wszystkiego...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem ze steam podczas aktualizacji po zainstalowani na nowym systemie wyskakuje Steam - Fatal Error: Steam musi być w trybie online, sprawdź swoje połączenie internetowe. Z netem jest wszystko dobrze bo wyświetliło mi się to dopiero po dojściu do jakichś 3 mb nie wiem co jest grane 11 razy reinstalowałem i zawsze to samo mam win xp 32 bit z wyglądem visty ale to chyba nie ma nic do rzeczy. Proszę o w miare wszybką odpowiedź dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się