ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Ktoś mi na steamie już odpisał. Ale dzięki. Support okazał się tak kiepski jak tylko się da i kazał mi się wylogować, zalogować i iść do biblioteki. Wtf...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2015 o 14:09, Zekzt napisał:

Jeszcze jak by ten monster game działał było by całkiem spoko =.=


Hmm mi jeszcze z godzinę temu działało bez większego problemu, ale teraz też leży. W sensie do gry wejdę, ale tam nic się nie ładuje już.

No i Darkest Dungeon jest w przecenie -25% - bierzesz Pan? :D Ja się trochę zastanawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, kto wpadł na "genialny" pomysł z tą debilną gierką wyprzedażową, ale wszystkie osoby odpowiedzialne za organizację tej wyprzedaży powinny zostać natychmiast wylane na zbity pysk. Pomijam fakt, że praktycznie nie da się w nią "grać" (jeśli klikanie jak przygłup można nazwać graniem), ale to, że co chwilę wykrzacza się cały Steam. Właśnie się dowiedziałem, że mam profil 0, brak odznak i całej reszty. Wcześniej Steam domagał się ode mnie ponownej autoryzacji kompa, na którym jest zainstalowany od paru lat... Serio, to przestaje być śmieszne. Ja rozumiem, że to wyprzedaż, że jest od groma ludzi na serwerach itp., ale takie problemy przy poprzednich wyprzedażach trwały przez pierwszą godzinę, a nie DOBĘ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2015 o 18:11, Ring5 napisał:

Nie wiem, kto wpadł na "genialny" pomysł z tą debilną gierką wyprzedażową, ale wszystkie
osoby odpowiedzialne za organizację tej wyprzedaży powinny zostać natychmiast wylane
na zbity pysk. Pomijam fakt, że praktycznie nie da się w nią "grać" (jeśli klikanie jak
przygłup można nazwać graniem), ale to, że co chwilę wykrzacza się cały Steam. Właśnie
się dowiedziałem, że mam profil 0, brak odznak i całej reszty. Wcześniej Steam domagał
się ode mnie ponownej autoryzacji kompa, na którym jest zainstalowany od paru lat...
Serio, to przestaje być śmieszne. Ja rozumiem, że to wyprzedaż, że jest od groma ludzi
na serwerach itp., ale takie problemy przy poprzednich wyprzedażach trwały przez pierwszą
godzinę, a nie DOBĘ!


Nie trzeba w nią grać (bo kto by wyrzymał przy tym więcej niż 30 sekund), wystarczy raz dziennie ją włączyć i z niej wyjść. Poziomy nabijają się same, co parę godzin można co najwyżej kupić jakieś ulepszenia żeby szybciej je zdobywać (dla Monster Summer Badge). Karty też wpadają same.

Ale co prawda to prawda - to co się dzieje podczas tej wyprzedaży jest mało śmieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2015 o 19:37, Kadaj napisał:

Już mi działa. : >
W sumie fajnie, leci sobie w tle przez 15 minut i wpadły 3 karty.


U mnie nadal leży :P Eh, wpadli na doprawdy kiepski pomysł z tym wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Orientujecie się, jak Steam przelicza czas odblokowania gry? Chodzi mi konkretnie o Arkham Knight. Z karty produktu wynika, że będzie można zagrać dopiero o 19 23 czerwca, 19 godzin po dacie premiery. To jakiś błąd, czy bywały przypadki, że tak długo trzeba było czekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwykle jak do premiery zostało dni lub więcej, godzina jest orientacyjna (czyli standardowy steamowy początek dnia). Pewnie się jeszcze zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2015 o 22:37, Outlander-pro napisał:


> Najwyraźniej to dzieje się już nie pierwszy raz, nigdy nie zwróciłem na to uwagi

> GTA V jest z powrotem w sklepie ale przecenione są tylko zestawy z kartami, żenada.


Ano, myślę, że to od jakiegoś roku/dwóch ostatnich sale''ów coś takiego się dzieje, gry
są podejrzanie droższe ...
Pamiętam jak kiedyś kupowałem Killing Floor i Counter Strike Global Offensive za jakieś
2,50-2,80 euro, a teraz te gry najtaniej są za 5 euro. I to pierwszy przykład który mi
przychodzi na myśl, widziałem więcej, ale nie pamiętam teraz tytułów. Shady :S


Sprawdź sobie historie zakupów, mi tam się wydaje że ceny nie idą w górę, ale na pewno zdecydowanie rzadziej można coś dostać po maksymalnej obniżce. Jak to zwykle bywa, czas pokaże czy to dobry ruch, ludzie przyzwyczajeni i tak będą czekać do upadłego na -75% :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2015 o 12:09, Outlander-pro napisał:

W Monster Game przez noc wbity 685 lvl, klękajcie narody.
Ale żadna karta jeszcze nie wydropiła, wtf.


1412 lvl, myślę że dobiję dzisiaj 2000. ;P

Z tymi kartami dziwna sprawa, nie powinny czasami wypadać 3 dziennie? Póki co dostałem tylko jedną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2015 o 13:32, Niflheim napisał:

Z tymi kartami dziwna sprawa, nie powinny czasami wypadać 3 dziennie? Póki co dostałem
tylko jedną.


Mnie wypadły dwie, ale wczoraj jeszcze w pierwszodniowej grze. Gdy wieczorem zmieniły się promocje, nie mogłem rozpocząć nowej gry, więc wszedłem do gry znajomego (wtedy poziom coś ok 120, obecnie 1114) i nie leci mi nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się