Zaloguj się, aby obserwować  
TTBoS

Gra marzeń ;]

246 postów w tym temacie

A ja dołoze ze bym sobie zagrał w Alien vs. Predator 3 ;] podobno powstała jakas ankieta ktora zostanie wyslana do siedziby FOX zeby go nakłonic na nowa czesc sagio o Kosmitach :) zobaczymy czy cos z tego wyjdzie bo gra była zapowiedziana ale puzniej wszystko ucichło szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tęsknie za gierkami typu Icewind Dale i BG... Ponoć BG3 ma wyglądać jak Morrowind, dla mnie to przekreśla tą gierkę, FPP w cRPG to zupełna pomyłka. Ja chcę ID3 lub Operation Flashpoint 2 (w sumie Armed Assault tym będzie). Mażą mi się rówież wielkie bitwy w świecie Forgotten Realms, jakiś darmowy MMORPG D&D, bo Stormreach już mnie zawiódł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I inni, gra marzen.. nie nazwałbym to gry, ktora jest w 8 odslonie, bo to jest poprostu odsmarzany kotlet... gra marzen powinna powiac swierzoscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja gra marzen jest MMORPG osadzony w swiecie Forgotten Realms, lecz w zupelnie innym stylu niz DDO, bo DDO to syf.

- lepsze Questy, albo tez raczej bardziej przystepne.
- brak XP za potwory [w mojej grze marzen nie ma miejsca dla Diablo maniakow i Uber PvP, ktorzy czesto psuja zabawe innym.
- specjalny system przygody dla startujacego gracza [nie napisze, bo jeszcze mi ukradna pomsyl do wiedzmina Online ;P [joke]]
- Cala mapa FR w bardzo ladnej graficzce, ktory bedzie sie rozciagal od dalekich zachodniej wyspy Elfow Evermeet, az po rozlegle pustkowia na wschod od Thayu.

Gdyby, ktos mi tylko dal okazje na stworzenie gry Online to co jak co wykorzystalbym ja lepiej niz panowie z Turbine, bo grajac w DDO wygladalo to jakby ci panowie nigdy w RPG nie grali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FALLOUT 3 albo FALLOUT ONLINE taki z mapą świata z questami bardzej złożonymi niż idz na cmentaż zabij 3 ghule zabież im część i przynieś ją mi a dam ci 1000 kapsli i pare expa światem gry na całe USA więcej mias nie koniecznie wielkich i dużo profesj i z systemem postrzegania w poszczegulnych miastach i grupach społecznych (np wychowanek bratstwa stali ma "+" do techniki i złożonych broni ale i zaczyna z rozszeżonym ekwipunkiem o pare rzeczy ale ma "-" do sztuki przetrwania i broni białej i w niekturych wioska które są w konflikcie z bratstwem mam na wejściu minus do postrzegania)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2006 o 21:21, falloutboy napisał:

FALLOUT 3 albo FALLOUT ONLINE taki z mapą świata z questami bardzej złożonymi niż idz na cmentaż
zabij 3 ghule zabież im część i przynieś ją mi a dam ci 1000 kapsli i pare expa światem gry
na całe USA więcej mias nie koniecznie wielkich i dużo profesj i z systemem postrzegania w
poszczegulnych miastach i grupach społecznych (np wychowanek bratstwa stali ma "+" do techniki
i złożonych broni ale i zaczyna z rozszeżonym ekwipunkiem o pare rzeczy ale ma "-" do sztuki
przetrwania i broni białej i w niekturych wioska które są w konflikcie z bratstwem mam na wejściu
minus do postrzegania)


hmm gdyby tylko studio nie upadło to by napewno był FALLOUT 3 ale podobno gra jest w fazie tworzenia ale pewnie lezy na pułce gdzies i pewnie jeszcze polezy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.02.2006 o 21:37, TTBoS napisał:

hmm gdyby tylko studio nie upadło to by napewno był FALLOUT 3 ale podobno gra jest w fazie
tworzenia ale pewnie lezy na pułce gdzies i pewnie jeszcze polezy :(


I to mie gryzie bo przeszłem wszyskie fallouty a jak dla mnie 3 ma wielki potencjał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.02.2006 o 21:43, falloutboy napisał:

I to mie gryzie bo przeszłem wszyskie fallouty a jak dla mnie 3 ma wielki potencjał


tak to prawda ;] kiedys w siecy były udestepnione zdjecia z Fallouta 3 i naprawde wszystko wygladalo pieknie mam nadzieje ze ktos doceni to i wrescie zacznie prace nad gra albo niech fani Fallauta zrobia cos jak fani Alien vs. Predator i sporzadza liste i wysla do studia ktore przejelo prawa nad gra Fallaut :)

Ps. zeczywiscie jest lista o prozbe do firmy FOX zeby zaczeła prace nad AvsP 3 ciekawe czy to zadziała sam sie dopisaelem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm tak mysle i chciałbym zeby te gry kiedys wyszły:

WarCraft 4 - ale jako RTS bo mam juz troche dosyc WoW
StarCraft 2 -ale on napewno wyjdzie ;]
Diablo 3 -no ale to na 100% bedzie
Alien vs. Predator 3 -jak narazie to tylko lista z prozba o zaczecie prac nad tym tytułem zobaczymy ;]
DOOM 4 ;]
Qukae 5
Far Cry 2 albo niech tego Instynkt dali tez na PC :)
Tom Clancy''s Ghost Recon: Advanced Warfighter -na ta gre to juz sama slinka leci poprostu zaje fajna gra a jaka grafika ze hoho :)
Orginal War 2 -w to watpie naprawde zeby kiedys wyszła 2 czesc tej gry :(
Age of Emipre 4
Fallaout 3
C&C: Tiberian Sun 2 ;]
C&C: Red Alert 3
Gothic 4 -ale i tak wiadomoze ze pewnie bedzie ;]
GTA 4


na te gry czekam i juz sie nie moge doczekac kiedy wrescie w nie zagram :>
oczywiscie jest ich wiele wiecej ale te chyba sa najawazniejsze ;]


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2006 o 22:05, Night Elf napisał:

Wszystko to odsmarzane kotlety... ile razy mozna grac w to samo tylko z lepsza grafa?


jako fan tych gier moge grac nawet w 100 czesc tych gier ;] to jest jak z czyms co lubisz jesz bo lubisz tak samo z grami grasz w nie bo lubirz i zawsze masz swoje najlepsze tytuły w ktore mugłbys grac bez konca wiec twoje pytanie jest bardzo banalne i zarazem dziwne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sorki ze tak jeden pod drugim.

a i dotego te gry co wymieniłem to elita gier mozna zec ze najlepsze na swiecie i kazdy fan czeka na kontynuacje tych gier ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tomb Raider kiedys wymiatal, ale odsmarzali te kotlety odsparzali i zaczeli robic gnioty.

Wole by gra wyszla raz, a porzadnie i miec ja na zawsze w pamieci niz potem dostawac denne ksera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2006 o 22:52, Night Elf napisał:

Tomb Raider kiedys wymiatal, ale odsmarzali te kotlety odsparzali i zaczeli robic gnioty.

Wole by gra wyszla raz, a porzadnie i miec ja na zawsze w pamieci niz potem dostawac denne
ksera...


dlamnie Tomb R to woglue była głupia gra nic ciekawego poza lala ktora tam sobie skakała jedynie film był fajny ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A moja gra marzen bylby MMORPG, w ktorym grafa bylaby taka jakbys ogladal swiat swymi wlasnymi patrzalkami. Aby byla w nim pelna interakcja ze swiatem gry, mozesz robic doslownie co chce. Jeszcze lepiej byloby gdybys czul wszystko jak w swiecie prawdziwym tzn. bol (ale ograniczonyi to dosc mocno), wilgoc, chlod itd i jeszcze jakby wszystko bylo w jakims fajnym swieie fantasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować