Zaloguj się, aby obserwować  
MacoRIP

Sny-Co oznaczają, jaki mają wpływ na życie?

46 postów w tym temacie

Jest temat o snach ale tam się przedstawia swoje natomiast tu skupiamy się na tym po co są sny.
Wczoraj oglądałem program na Discavery o śnie. Mówiono tam że marzenia senne są tylko w jakieś fazie snu i pomagają nam w życiu i w przezwyciężeniu strachu. Więcej powiem potem. Napiszcie co sądzicie na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś miałem fajny sen:
1 akt jestem z jakas dziewczyna w pokoju a ona sie do mnie przytula.
2 akt po momencie ide po chodniku z kolegami i się siebie pytam czy to sie naprawde zdarzyło (we śnie) grafika w tym śnie była taka jak w "realu" uznałem że to prawda i już nie śnie xD.
Po momencie się obudziłem.
I niby sny się składają z marzeń z przyszłości i przeszlosc i coś chaotycznego.
A więc jest 50 % szans że to z tą dziewczyną jest z przyszłości xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sny są bardzo zmutowane niekiedy. Wszystko jest gdzie indziej, inni ludzie, chodz wiadomo o jakie miejsce chodzi. Sen, to cos wspanialego, pamietam jak snil mi sie jakis koszmar, obudzilem sie i bylem caly spocony i wystraszony, nie moglem zasnac. Niestety, bardzo dawno nic mi sie nie snilo, a szkoda, bo sen to wspaniala sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, ty masz jakiegoś bzika na punkcie dziewczyn? Bo w kółko albo gadasz o swoich fobiach albo o swojej ukochanej dziewczynie... Ja miałem idiotyczny sen, bo od paru dni zastanawiam się czy iść do klasy sportowej czy zostać w normalnej, i miałem sen że byłem na sali sądowej i miałem wybierać O_O Niektóre sny są całkowicie porąbane, niektóre całkiem ciekawe, ale wątpię że mają one jakieś znaczenie, lecz od czasu do czasu mam dziwne wrażenia, otóż: Miałem kiedyś sen że jechałem przez jakąś nieznaną mi mieścinkę. Ale co tam, sen jak sen, ale dziwne jest to, że niedawno jechałem przez małe miasteczko i się zapytałem ojca czy kiedyś już tu byłem, on że raczej nie, na pewno nie z nimi (rodzicami), ale po chwili zorientowałem się że w śnie widziałem identyczną wioskę. Uhm, nie wiem co o tym myśleć, może na jakiejś wyciecze przejeżdżałem przez nią i nie pamiętam, ale to było dziwne uczucie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2008 o 16:02, fearlord napisał:

Ostatnio śniło mi się, że mnie owczarek niemiecki pogryzł, ale zamiast bólu było to takie
fajne uczucie, wie ktos co to może oznaczać?


Zapewne oznacza to że pogryzie Cię owczarek :) Nie wierz w te oznaczenia snów, gdyż nigdy się nie sprawdzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem wczoraj okropny koszmar. Śniło mi się, że rozpocząłem się rok szkolny i mam matematykę z ulubioną panią ( w przenośni) i wrzeszczy na mnie, że jestem leniuchem i poraz któryś z rzędu nie odrobiłem pracy domowej. To był koszmar:P
PS
Przypomniałem sobie jeszcze jeden szczegół. Mówiła, że nie zdam do następnej klasy bo dostanę z matematyki kosę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.08.2008 o 15:53, Jaki Ganh1 napisał:

po chwili zorientowałem się że w śnie widziałem identyczną wioskę. Uhm, nie wiem co o
tym myśleć, może na jakiejś wyciecze przejeżdżałem przez nią i nie pamiętam, ale to było
dziwne uczucie :)


A może to Deja Vu?

A oto jeden z moich snów wprost z dziennika snów (prowadzę go, aby pamiętać coraz więcej snów):

"Dzisiejszy sen był dość dziwny i chyba był w pewnym stopniu konsekwencją zagrania w "Stubbs the Zombie". Otóż... wyjadałem mózgi moim znajomym (lub jakoś ich przemieniałem, nie pamiętam dobrze) zamieniając ich w moje sługi. Co ciekawe, dało się to jakoś odwrócić. Jednak mnie złapali, ludzie zostali przywróceni do normalnego życia, a jakaś kobieta chciała mnie zabić za te zbrodnie strzałą z łuku. Bardzo się bałem i przyznałem, że zachowałem się jak "głup" (tak powiedziałem we śnie) oraz, że i tak miałem ich odmienić. Mimo to chciała mnie zabić... Reszty nie chce mi się przepisywać :P Tak czy inaczej, obudziłem się zanim mnie zabili ;) Chociał miałem też sen, że obudziłem się po tym... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.08.2008 o 16:27, Jaki Ganh1 napisał:

Eh, wiesz, znam to tylko ze słyszenia, a co to takiego dokładnie? :)

Masz wrażenie że już kiedyś przeżyłeś daną sytuację, ale nie masz pojęcia kiedy... u mnie np. takie coś miałem w różnych sytuacjach, np. jak na lekcji W-Fu zacząłem spadać z materaca... :) Czasem przypomina mi się co stanie się za chwilę i rzeczywiście to się zdarza. To raczej powszechne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2008 o 17:19, lukase napisał:

Slyszalem ze po jakims filmie o egzorcyzmach emalize ludzie sie budzili o 3 w nocy z
podswiadomości :P


Emily Rose? Słyszałem, ale nie miałem odwagi obejrzeć :) Co innego horror/thriler a co innego coś co działo się na prawdę (Emily Rose to tylko nazwa filmu, naprawdę to Anneliese Michel).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku najczęściej śnią mi się rzeczy o których intensywnie rozmyślam, ewentualnie rozmyślałem. Czy to ma jakiś wpływ ? Tego sam już nie wiem. Na pewno próbuję zrozumieć jaki to miało sens i czy coś oznaczało. Jednak później zupełnie o tym zapominam i kompletnie nie mam pojęcia o czym był ten sen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sny są naprawdę ciekawą sprawą, niekiedy nawet bardziej ciekawą niż np. LD w którym mamy całkowitą kontrolę i po pewnym czasie może się najzwyczajniej w świecie znudzić gdyż jest przewidywalny, natomiast naturalny spontaniczny to totalny odlot :)

Pozdrawiam! Heh pamiętam że jak miałem ok 7 lat to śniło mi się że zjadła mnie owca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2008 o 20:30, azure83 napisał:

Mi się ostatnio śnią same koszmary. Czy to o czymś może świadczyć? :P

Sama sobie odpowiedz, albowiem pytanie o sny albo czytanie senników to nie jest dobry pomysł. Pomyśl chwilę co ten koszmar mógł oznaczać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować