Laid_back

Wątki z ogłoszeniami - szukam/oddam/zamienię/sprzedam/kupię

12815 postów w tym temacie

Dnia 06.09.2009 o 20:53, Citkowsky napisał:

Kończe z tobą rozmowę gdyż jest ona bezproduktywna.

"Kończę rozmowę bo nie mam argumentów."
>Ty uważasz mnie za złodzieja,
Za oszusta.
>ja

Dnia 06.09.2009 o 20:53, Citkowsky napisał:

mam twoje poglądy w d**ie.

Bardzo dorosłe myślenie. Tego też się nauczyłeś na studiach? ;-D
>Ponad 600 pozytywnych komentarzy z nieba się nie wzięło więc

Dnia 06.09.2009 o 20:53, Citkowsky napisał:

jak widac jednak ludzie u mnie kupują i są zadowoleni.

Wali mnie to - aktualne aukcje były imo lekkim oszustwem - tamtych nie widziałem i mało mnie teraz obchodzą.

eot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.09.2009 o 20:39, Citkowsky napisał:

Ktoś chciałby zwrot pieniędzy? Ok, najpierw proszę o wysłanie mi tej gry i wyjdzie temu
komuś prawie na zero, bo kosztów wysyłki się nei zwraca ....

Jak to nie zwraca kosztów wysyłki? Regulamin Allegro tego nie określa- określa to osoba sprzedająca. Ale dla mnie jest sprawa jasna- jeżeli ja jako sprzedający dałem dupy, to ponoszę WSZYSTKIE koszty MOJEGO błędu( wtym kosztów wysyłek). Trzeba umieć ponosić koszta swoich pomyłek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2009 o 20:24, Wojman napisał:

na prokurature.


A kto w polskim systemie (anty-) prawnym tym się zainteresuje? Przestrzeń wirtualna wciąż znajduje się w tak pięknym stanie anarchii, że aż miło patrzeć. Zgoda, gdy w grę wchodzą malwersacje i oszustwa na wielką skalę, jak choćby omawiana niedawno na jednym z czołowych portali sprawa "firmy" EuroGSM, do zabawy włączają się organy ścigania. Lecz gdy mówimy o sprzedaży produktu o niskiej wartości, który na dobitkę został dostarczony i "jedynie" nie spełniał wszystkich warunków umowy kupna/sprzedaży... wierzysz że ktoś palcem kiwnie?

...pomijając już fakt tyzywy niskiej szkodliwości społecznej, ulubionego hasła polskich sądów...

...i fakt, że do niedawna przecież zakupy dokonywane w internecie wg niektórych interpretacji nie miały nawet mocy prawnej...

P.S. Żeby nie było, z ogólnym sensem wypowiedzi Twojej jak i całego tego (cytując MaccCry''a) "narzekania i atakowania" się zgadzam, choć biorąc pod uwagę postać głównego bohatera tej aferki, nie czuję się jakoś strasznie zaskoczony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Witam. Na tej aukcji oferuję nową, nigdy nie używaną grę Kane & Lynch. Gra jest wydana w wersji superseller." - źródło: Allegro.

Tak się składa, że seria superseller posiada owy bonus. Nie wspominając o jego braku wprowadziłeś ewentualnego nabywce w błąd, za co ponosi się odpowiedzialność karną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2009 o 22:17, Myniek_rp napisał:

"Witam. Na tej aukcji oferuję nową, nigdy nie używaną grę Kane & Lynch. Gra jest
wydana w wersji superseller."
- źródło: Allegro.

Tak się składa, że seria superseller posiada owy bonus. Nie wspominając o jego braku
wprowadziłeś ewentualnego nabywce w błąd, za co ponosi się odpowiedzialność karną.



O tak, zakują mnie w kajdanki i wsadzą do celi. Yeah.

/ Opis zaktualizowany ponad godzine temu wiec daruj sobie to pisanie.
uznałem cały ten konflikt za zakończony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyjaśniam to co miałem miejsce. Środków przymusu bezpośredniego nikt by nie zastosował, jednak karę grzywny lub nawiązkę owszem. Wcześniej to Twoja opozycja miała racje, nie Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2009 o 21:26, Dexter_McAaron napisał:

...pomijając już fakt tyzywy niskiej szkodliwości społecznej, ulubionego hasła
polskich sądów...


To sie wszystko zgadza. Z tym, ze jak sie napisze pismo na prokurature i od razu poda odpowiednie paragrafy to nim umorza sprawe delikwent nie ma latwego zycia, bo jest wyzywany albo na komisariat albo do prokuratury i chcac nie chcac musi sie natlumaczyc, stracic czas i nerwy. A jak sie nie zjawi to go przywiaza i to jest dopiero wstyd jak zgarna takiego kogos w pracy czy na uczelni. Chodzi o zwykla zasade. Raz na allegro oszukal mnie jeden sprzedajacy, dalem mu naprawde mocno popalic.

Ale wrocmy moze do tematu watka czyli do ogloszen.

EDIT:
Citkowsky nie ma czegos takiego, ze zwrocisz za sama gre kase jesli by sie przytrafila taka sytuacja. Wtedy mialbys obowiazek poniesc wszystkie koszty. Zarowno wyslania w dwie strony jak i samej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że nie o tym temat, ale na prawdę mało wiesz o postępowaniach karnych. To Ty, jako świadek/pokrzywdzony jesteś pod większym rygorem i musisz się stawić na każde wezwanie (groźba doprowadzenia, grzywny do 2tys zł lub aresztu). Podejrzany ma więcej swobody. Słabo czytałeś kartę praw i obowiązków świadka lub pokrzywdzonego, a taką kartę podpisywałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Może ktoś potrzebuje jakiejś gierki? Oddam (sprzedam) w dobre ręce. (:

Mam na sprzedarz:

- Age of Wonders Antologia
- Anno 1503 Złota Edycja
- Assassin''s Creed
- Black & White 2
- CivCity Rome
- Codename Panzers Faza Druga + Afrika Korps vs. Desert Rats
- Crysis
- Dark Messiah of Might and Magic
- Enemy Territory Quake Wars
- Fahrenheit
- Far Cry
- F.E.A.R. 2: Project Origin
- Frontlines: Fuel of War
- Harry Potter i Czara Ognia
- Harry Potter i Wiezień z Askabanu
- Harry Potter i Kamień Filozoficzny
- Heroes IV Złota Edycja
- Hitman: Krwawa Forsa
- Jade Empire Edycja Specialna + Soundrack
- Kozacy II: Wojny Napoleońskie
- Legend: Hand of God
- Loki
- Medal of Honor: Airborne
- Medal of Honor: Wojna na Pacyfiku
- Moto GP 3: The Ultimate Racing Technology
- Prince of Persia: Dusza Wojownika
- Prince of Persia: Dwa Trony + Soundtrack
- Red Orchestra
- Speedball 2: Tournament + konto do gry
- Spellforce Złota Edycja + Spellforce 2: Czas Mroczych Wojen
- Tom Clancy''s Splinter Cell: Double Agent
- Tom Clancy''s Splinter Cell: Pandora Tomorrow
- Marine Sharpshooter III + Rajd na Berlin: Oddziały Specjalne + Snajper + Wilczy Szaniec
- Warcraft III + The Guild 2 Złota Edycja
- Tony Hawk''s American Wasteland
- Tribes: Zemsta
- Twierdza Deluxe
- Need For Speed Underground 2
- Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie
- Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie 2
- Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie 2 - Król Nazguli
- Władca Pierścieni: Wojna o Pierścień
- Stubbs the Zombie in Rebel Without a Pulse

Wszystkie gry w pudełkach (nie z gazet, bądź czasopism). Na PC. Cena do uzgodnienia przez e-mail:
waterdeep-tantras@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2009 o 14:16, Dzwienkoswit napisał:

>...................


Jaka wersja NFS Underground 2? Moje gg: 8339104. Odezwij się do mnie ok godziny 20:)


Wojman

Obudź się. Nikt ci za przesyłkę nie zwróci. w jakim ty świecie żyjesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2009 o 14:20, Citkowsky napisał:

Obudź się. Nikt ci za przesyłkę nie zwróci. w jakim ty świecie żyjesz?


Well... nie wiem co prawda jak imć Wojman, więc nie podejmę się odpowiedzi w Jego imieniu... ale ja żyję w świecie gdzie faktycznie chamstwo, nieżyczliwość oraz nieuprzejmość są obecne i niestety wysoce tolerowane. Na szczęście - także z praktyki Allegro - wiem, że bywają też ludzie, którzy do błędów przyznać się potrafią i naprawić je z honorem (trudne słówko, wiem). I co prawda być może nie będą najbogatsi, ale... taką mam nadzieję... los w jakiś inny sposób im to wynagrodzi.

Howgh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2009 o 14:20, Citkowsky napisał:

Obudź się. Nikt ci za przesyłkę nie zwróci. w jakim ty świecie żyjesz?

Zwrócą, osoby z honorem, osoby życzliwe, dla których życie to nie tylko kasa ale godność. A osoby, które są chamami, prostakami, zapatrzonymi we własny portel oczywiscie, ze nie zwrócą (chyba wiesz o kim mówię ;>). Ale liczy się biznes, co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2009 o 22:24, Citkowsky napisał:

O tak, zakują mnie w kajdanki i wsadzą do celi. Yeah.

Przydałoby ci się. ;-P

Dnia 06.09.2009 o 22:24, Citkowsky napisał:

/ Opis zaktualizowany ponad godzine temu wiec daruj sobie to pisanie.

Zaktualizowany PO interwencji części gramowiczów co nijak cię nie usprawiedliwia, krótko mówiąc FAIL.

Dnia 06.09.2009 o 22:24, Citkowsky napisał:

uznałem cały ten konflikt za zakończony.

Bo zabrakło ci argument dude ...

Mimo że czarno na białym ci ludzie pokazują że kantujesz ty nadal masz to w głębokim poważaniu i olewasz to - a to świadczy tylko o tobie. Jesteś żałosny bo do nawet do błędu przyznać się nie potrafisz.

>Obudź się. Nikt ci za przesyłkę nie zwróci. w jakim ty świecie żyjesz?
A co napisał ci parę postów wyżej user Minsc_i_Boo? Huh? Nadal będziesz się upierał przy swojej uczciwości? Zresztą to samo napisał ci Dexter_McAaron.

Krótko mówiąc - obyś trafił na upierdliwca na allegro żeby dał ci mocno popalić to może wtedy ruszysz trochę główką i może coś ci zmieni.

eot


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam myszkę Logitech MX 1100 R. Model stosunkowo rzadko spotykany, ponieważ w wersji ładowalnej. Cena za myszkę 150 PLN z kosztami przesyłki przesyłki. Myszka była używana przez kilka dni, nie ma żadnych śladów zużycia. Zakupiona w maju, w wersji OEM, więc pozostało jeszcze 1,5 roku gwarancji. Osoby zainteresowane proszę o kontakt na GG lub mail mrosi@wp.pl.
Pozdrawiam

20090907170954

20090907171027

20090907171119

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2009 o 15:55, Wipu napisał:

> Obudź się. Nikt ci za przesyłkę nie zwróci. w jakim ty świecie żyjesz?
Zwrócą, osoby z honorem, osoby życzliwe, dla których życie to nie tylko kasa ale godność.
A osoby, które są chamami, prostakami, zapatrzonymi we własny portel oczywiscie, ze nie
zwrócą (chyba wiesz o kim mówię ;>). Ale liczy się biznes, co nie?


Tak, liczy się biznes. mam gdzieś co ktoś sobie będzie o mnie myślał nie znając mnie i nawet nie widząc na oczy.

Tyler_D

Tak, nadal mam twoje wypowiedzi głęboko w poważaniu bo całe swoje wywody opierasz o 2 aukcje. A na allegro ciągle coś sprzedaję i tak już od 4 lat. mam za sobą ponad 600 udanych transakcji więc to BARDZIEJ świadczy o mojej uczciwości.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2009 o 20:46, Citkowsky napisał:

Tak, liczy się biznes. mam gdzieś co ktoś sobie będzie o mnie myślał nie znając mnie
i nawet nie widząc na oczy.

W takim razie zostajesz oficjalnie przezemnie wyśmiany, oraz nazwany chamem i prostakiem ze złotówkami zamiast gałek ocznych. Ale Ciebie to i tak nie obchodzi...a powinno.

Dnia 07.09.2009 o 20:46, Citkowsky napisał:

to BARDZIEJ świadczy o mojej uczciwości.

"Uczciwość kłamcy" nowy serial w TVN.


Szukam osoby, która ma na zbyciu kartę graficzną poziomu GF4MX lub leciutko lepszą. W cenie ok 30-40zł? Nie wiem jak się ceny trzymaja teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się