Laid_back

Wątki z ogłoszeniami - szukam/oddam/zamienię/sprzedam/kupię

12815 postów w tym temacie

Dnia 03.09.2009 o 20:15, Citkowsky napisał:

żadne dziwne. jak ci ktoś mówi, że można kupić tam to taniej to z reguły każdemu chodzi
o ceny kup teraz, już ci to jakiś czas temu tłumaczyłem ale widzę nadal nie dotarło.

Ok, mea culpa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam lub wymienie na gry na PS2:

Colin Mcrae DIRT
Mirror''s Edge
Stalker Czyste niebo

Wszystkie premierowe i w stanie praktycznie idealnym prócz stalkera, bez instrukcji tylko płyta,pudełko(lekko popękane) i tylko z mapą zony (Takiego dostałem...)

Jestem otwarty na propozycje najchętniej wymienie na gry na PS2:)

Kontakt: Mail: ndyshand@gmail.com lub GG: 10668502

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam Xboxa 360 z grudnia 2008. Jest to wersja premium z dyskiem 60 gb. Zawiera wszystko co w bundle packu i dodatkowo kabel VGA do monitora, kabel play & charge oraz GTA 4 z TLaD. Stan idealny. Cena 850 zł do negocjacji. Więcej info i ew. zdjęcia na GG:

Spoiler

4621110

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam 30zł Mount & Blade, Platynowa Kolekcja, PROMOCJA ważna do 8 Września, potem cena wraca do orginału, Stan bardzo Dobry, Jednie gra została otwarta i pograna 2 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do wymiany posiadam NFS Undercover, Forza Motorsport 2 (bundle copy) Assassin Creed oraz Tomb Raider Legend. Wszystko na X360. Najbardziej interesuje mnie Dirt lub Skate 2 (w przypadku tego drugiego wymieniam 2 gry za jedną).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oto wspaniała okazja dla każdego z Was. W dniu dzisiejszym możesz dołączyć do redakcji Arcania Center i współtworzyć jeden z największych serwisów o Arcania a Gothic Tale. Pilnie poszukiwani bądź poszukiwane są osoby na stanowiska:

* Tłumacz języka niemieckiego lub angielskiego
* Korekta artykułów
* Newsman
* Redaktor Arcania a Gothic Tale

Jeżeli interesuje Cię praca na rzecz wortalu nie zwlekaj i zgłoś się w naborze na forum. Nie czekaj ani chwili dłużej - My czekamy właśnie na Ciebie!!

http://arcania.gram.pl

- redaktor naczelny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam bobra w dobrym stanie, który za skromną pensję zgodzi się zbudować tamę.

Kontakt tutaj.

Bóbr musi mieć doświadczenie!

Stawka to 12zł/h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam gry na PSP! GTA: VCS, MoH: Heroes, Demo Disc, Infected, Killzone: Liberation, Madden 06...
Możliwa wymiana, zależy mi na karcie graficznej... Wymiana możliwa też na gry na PC. Kontakt tu albo gg9731793

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się